„Barcelona” neuzvar Kazaņā, „Inter” grauj „Werder”
2010. gada 30. septembrī, 10:43

Kamerūnas uzbrucējs Samuels Eto'o trešdien guva trīs vārtus Čempionu līgas spēlē, kurā afrikāņa pārstāvētais Itālijas klubs Milānas "Inter" ar 4:0 savā laukumā pārspēja Brēmenes "Werder".

„Barcelona” neuzvar Kazaņā, „Inter” grauj „Werder”...
Mančestras „United” meksikāņu talants Havjērs Ernadezs jeb „Čičerito” palīdzēja angļu komandai izraut uzvaru pret spēcīgo „Valencia”.

Divus vārtus A grupas spēlē pret Vācijas komandu Eto'o iesita pirmā puslaika vidū ar sešu minūšu intervālu, un līdz pārtraukumam palīdzēja Veslijam Snejderam gūt arī trešos vārtus. Otrā puslaika beigu daļā Eto'o tika arī pie saviem trešajiem vārtiem.

Otrā spēlē A grupā Anglijas "Tottenham Hotspur" ar 4:1 pieveica Nīderlandes "Twente" futbolistus. Uzvarētājiem izcēlās Rafaels van de Vārts, kurš guva vārtus, nerealizēja 11 metru soda sitienu, kā arī 61. minūtē nopelnīja noraidījumu. Divus vārtus uzvarētājiem no 11 metru atzīmes guva Romans Pavļučenko.

D grupā bez uzvaras palika "Barcelona", jo Katalonijas klubs izbraukumā Krievijā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Kazaņas "Rubin". Uz maiņu laukumā devās arī pēc savainojuma atlabušais argentīnietis Lionels Mesi, tomēr uzvaru viņš nespēja nodrošināt. No zaudējuma "Barcelona" izglābās, kad Davids Vilja 60. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu. Laukuma saimniekus 30.minūtē ar 11 metru soda sitienu vadībā bijia izvirzījis komandas kapteinis Kristians Noboa.

Par D grupas līderi kļuva Dānijas FC "Copenhagen", kas ar 2:0 viesos pārspēja Grieķijas "Panathinaikos".

C grupā Anglijas "Manchester United" izbraukumā ar 1:0 pārspēja Spānijas čempionāta līderus "Valencia" futbolistus, bet Glāzgovas "Rangers" Skotijā ar 1:0 bija pārāki pār Turcijas "Bursaspor".

Savukārt B grupā vadībā ir Francijas klubs Lionas "Olimpique", kas ar 3:1 Izraēlā uzvarēja Telavivas "Hapoel". Otrā spēlē grupā Vācijas "Schalke 04" futbolisti ar 2:0 Gelzenkirhenē bija pārāki pār Portugāles "Benfica".

Futbola Čempionu līgā trešdien grupu turnīros notikušo spēļu rezultāti:

A grupa

"Tottenham Hotspur" - "Twente" 4:1 (0:0)

Vārtus guva: Rafaels van de Vārts (47.), Romans Pavļučenko (50. 11m, 64. 11m), Garets Beils (85.) - Nasers Čadli (56.)

Noraidīts: Rafaels van de Vārts (61.) "Tottenham Hotspur"

Mača interesantākie momenti – video:

Milānas "Inter" - Brēmenes "Werder" 4:0 (3:0)

Vārtus guva: Samuels Eto'o (21., 27., 81.), Veslijs Snejders (34.)

B grupa

Telavivas "Hapoel" - Lionas "Olimpique" 1:3 (0:2)

Vārtus guva: Vinsents Enjeama (79. 11m) - Mišels Bastoss (7. 11m, 36.), Miralems Pjaničs (90.+4)

"Schalke 04" - "Benfica" 2:0 (0:0)

Vārtus guva: Džefersons Farfans (73.), Klāss Jans Huntelārs (85.)