Mūsu daiļslidotāja Kučvaļska svarīgās sacensībās diemžēl paliek pēdējā. Noskaties viņas slidojumu! VIDEO
Daiļslidotāja Kučvaļska neizkļūst no pēdējās vietas sezonas pirmajā "Grand Prix" posmā.
2016. gada 23. oktobris, 14:17

Talantīgā Latvijas daiļslidotāja Angelina Kučvaļska sestdien palika noslēdzošajā, 11.vietā ASV pilsētā Čikāgā notiekošajā sezonas pirmajā "Grand Prix" posmā.

Kučvaļska jau piektdien īsajā programmā piedzīvoja kritienu un pēc tās ar 47,80 punktiem bija tikai 11.pozīcijā. Savukārt sestdien notikušajā izvēles programmā 17 gadus vecā Latvijas sportiste piedzīvoja pat divus kritienus un uzrādīja vājāko rezultātu, tiekot pie 87,17 punktiem.

Summā Kučvaļska savāca 134,97 punktus, tuvākajai konkurentei zaudējot vairāk nekā desmit punktus.

Kučvaļskas priekšnesums:

Par uzvarētāju sacensībās ar 196,44 punktiem kļuva iepriekšējās sezonas pasaules vicečempione Ešlija Vāgnere no ASV, kurai ar 191,59 punktiem sekoja tautiete Marija Bela, bet trešo vietu ar 189,28 punktiem izcīnīja Mai Mihara.

Savukārt tikai sestā palika olimpiskā vicečempione un trīskārtējā pasaules čempione Mao Asada no Japānas.

Uzvarētājas Ešlijas Vāgneres slidojums:

Pieaugušo "Grand Prix" posmā Kučvaļska debitēja pērn novembrī Francijas pilsētā Bordo, taču tur aizvadīja tikai īso programmu, jo izvēles slidojumi, Parīzē notikušo teroraktu dēļ, tika atcelti.

Debijas reizē Kučvaļska īsajā programmā nopelnīja 53,68 punktus, kas viņai deva septīto vietu.

Šosezon notiks seši "Grand Prix" posmi. Katrā no posmiem piedalās limitēts dalībnieku skaits.

Par uzvaru posmā individuālajās sacensībās daiļslidotājs nopelna 15 punktus. Līdz sestajai vietai nākamie sportisti saņem par diviem punktiem mazāk nekā pozīciju augstāk esošais, bet par septīto vietu pienākas četri punkti, kamēr par astoto - trīs.

Seši labākie no katras disciplīnas piedalīsies finālā, kas no 8. līdz 11.decembrim norisināsies Marseļā, Francijā.

Daiļslidotāji ir ielūgti un izsēti, balstoties uz viņu sasniegtajiem rezultātiem 2016.gada ISU pasaules čempionātā.

Kučvaļska ir iekļauta arī novembra sākumā Maskavā gaidāmā "Grand Prix" posma "Rostelecom" kausa izcīņas dalībnieču vidū, kur vīriešu sacensībās varētu slidot arī Deniss Vasiļjevs. Viņš šobrīd ir iekļauts arī novembra beigās Saporo gaidāmā posma dalībnieku vidū.

Pašlaik 17 gadus vecā Kučvaļska aizvadītajā sezonā Eiropas čempionātā pieaugušajiem negaidīti izcīnīja augsto ceturto vietu, pasaules čempionātā junioriem viņa ieņēma septīto vietu, bet pasaules čempionātā pieaugušajiem viņa bija 15.pozīcijā.