Girgensonam četras soda minūtes un "sausais" zaudējums NHL spēlē
Zemgus Girgensons aizvadītajā spēlē izcēlās ar pieciem spēka paņēmieniem.
2016. gada 8. novembris, 10:22

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons pirmdien nopelnīja četras soda minūtes Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda ar rezultātu 0:4 (0:0, 0:3, 0:1) viesos kapitulēja Bostonas "Bruins".

"Sabres" komanda iepriekšējās piecās spēlēs bija guvusi četrus panākumus, bet šoreiz otrajā trešdaļā ielaida trīs vārtus, savukārt trešajā - vēl vienus. Uzvarētājiem pa reizei precīzi bija Breds Maršāns, Railijs Nešs, kā arī čehi Davids Krejči un Davids Pastrņāks.

Pastrņāks šosezon iemetis astoņas ripas un dala līderpozīciju visā līgā.

Tikmēr "Bruins" komandu pārstāvošais Somijas izlases vārtsargs Tūka Rasks atvairīja visus 32 pretinieku raidījumus, palīdzot savai komandai gūt ceturto panākumu piecos mačos.

Girgensons laukumā pavadīja 12 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu, piecus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku raidījumu, kā arī uzvarēja 33% iemetienu, cīņu noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu

Visas četras soda minūtes latvietis nopelnīja otrās trešdaļas vidū par pārkāpumu pret Deividu Beiksu. Brīdi vēlāk "Sabres" guva vēl vienu noraidījumu un lielo vairākumu "Bruins" izmantoja, tobrīd Krejči panākot 2:0. Tāpat otrās trešdaļas beigās divas soda minūtes tika nopelnītas arī pret latviešu uzbrucēju.

Girgensons šosezon 12 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, nopelnot negatīvu lietderības rādītāju -2.

"Sabres" hokejisti šosezon 12 spēlēs tikuši pie 12 punktiem, kas atkal licis atkāpties uz 14.vietu Austrumu konferencē un noslēdzošo, astoto, vietu Atlantijas divīzijā.

Nākamo maču Bufalo klubs aizvadīs trešdien, kad uzņems Otavas "Senators" vienību, ko nedēļas nogalē viesos spēja pieveikt ar rezultātu 2:1.

LETA/Foto: Vida Press