Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Hercogiene Ketrīna atkal liek galvā princeses Diānas mīļāko kroni 1

Skaistums
2019. gada 14. decembrī 06:05 2019. gada 14. decembrī 06:05
  Jauns.lv
Kembridžas hercogiene Ketrīna nesen apmeklējusi diplomātisko pieņemšanu, kas rīkota Bekingemas pilī. Viņa bija modes nama „Alexander McQueen” velveta kleitā, pie tērpa spraudusi piespraudi, kas apliecina īpašu labvēlību no karalienes, bet galvā likusi princeses Diānas mīļāko kroni ar pērlēm un briljantiem.

Hercogiene Ketrīna diplomātiskajā pieņemšanā Bekingemas pilī šā gada 11. decembrī. (Foto: Vida Press)

Kembridžas hercogiene Ketrīna svinīgajā pieņemšanā pievienojās savam vīram princim Viljamam un citiem karaliskās ģimenes pārstāvjiem. Šis ir gadskārtējs „white tie” (dāmām obligāta ierašanās garajos vakartērpos, bet kungiem smokingos un ar baltu tauriņu) bankets un viens no svarīgākajiem karaliskās ģimenes saviesīgo pasākumu kalendārā.

Arī pērn decembrī uz diplomātisko pieņemšanu Bekingemas pilī hercogiene Ketrīna bija rotājusies ar princeses Diānas „Lover’s Knot” diadēmu. Tērpusies viņa bija modes nama „Jenny Packham” vakarkleitā. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Ketrīna svinīgajai pieņemšanai bija izvēlējusies tumši zilu samta vakarkleitu, ko darinājis viens no viņas iecienītākajiem modes namiem – „Alexander McQueen”. Prinča Viljama sieva tērpam bija pieskaņojusi greznus auskarus un „Nizam of Hyderabad” kaklarotu, ko viņai no savas juvelierizstrādājumu kolekcijas šim vakaram aizdevusi pati karaliene.

Savu eleganto koptēlu Ketrīna bija papildinājusi ar kādu īpašu rotu – „Lover’s Knot” pērļu un briljantu diadēmu, kas savulaik piederējusi viņas vīramātei princesei Diānai. Lai gan Velsas princese savulaik atzinusi, ka šis kronis ir smags un tā nēsāšana reizēm radījusi galvassāpes, tas bija viņas vismīļākais no visiem. Arī hercogienei Ketrīnai šī diadēma ir favorīte. Viņa ar to rotājusies vairākkārt.

Šo pērlēm un briljantiem rotāto kroni princesei Diānai 1981. gadā pasniedza karaliene. Tā bija viņas dāvana vedeklai uz kāzām. Hercogiene Ketrīna ar lēdijas Dī mīļāko diadēmu pirmo reizi rotājās 2015. gada nogalē, kad apmeklēja diplomātisko pieņemšanu.

Šogad „Lover’s Knot” kroni hercogiene galvā likusi jau atkārtoti. Šā gada jūnijā viņa to bija izvēlējusies, apmeklējot valsts banketu, kas rīkots par godu ASV prezidenta Donalda Trampa vizītei. Arī šo valstiski svarīgo pasākumu viņa apmeklējusi „Alexander McQueen” darinātā vakartērpā, tikai baltā. Koptēlu viņa papildinājusi ar safīra un briljantu auskariem no Karalienes Mātes juvelierizstrādājumu kolekcijas.

Jūnijā bija arī pirmā reize, kad hercogiene Ketrīna izgāja sabiedrībā ar Karalisko Viktoriāņu ordeni, tumši zilo lentu ar goda piespraudi, ko viņai pērn pasniedza karaliene Elizabete II, godinot mazdēla sievas darbu un dedzību karaliskās ģimenes labā. Arī trešdienas vakarā viņa tērpu papildinājusi ar šo tumši zilo lenti.

Hercogienes tērpu diplomātiskajā pieņemšanā greznoja arī kāda īpaša un ārkārtīgi nozīmīga piespraude – karaliskās ģimenes ordenis, kas ir dzeltena lenta, ko rotā karalienes portrets ietvarā. Šo uzskata par vienu no īpašākajām rotām, ko karaliene jebkad devusi kādai no karaļnama dāmām. Līdz ar to šī piespraude simbolizē vislielākā goda izrādīšanu no monarha puses. Ar šo ordeni Ketrīna pirmo reizi rotājās pērn, apmeklējot banketu par godu Nīderlandes karaļpāra vizītei.

Citi šobrīd lasa

"Šī slepenā dzīve man bijusi jau ilgu laiku" - bezkaunīga klienta nokaitināts, Dāvids laimi nu rod grandiozā dārzā
Jānis Timma apprecējis savu mīļoto Annu Sedokovu 8
Anglijā pašnāvību izdara televīzijas šova dalībniece un 13 bērnu māte 4
Pievienot komentāru

"У меня появился новый вид комментаторов-хейтеров": Седокова ответила на критику свадьбы с Тиммой

Подруга Легкоступовой о ее смерти: "Боже, как же Валечка мучилась!"