Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kādai fanei izskatījās, ka modele Krisija Tīgena atkal varētu būt mātes cerībās, tāpēc apvaicājās, vai tas, ko viņa redz, ir grūtnieces vēderiņš. (Foto: Instagram)

Modelei Krisijai Tīgenai ir labākā atbilde uz jautājumu, vai viņa ir stāvoklī 4

Skaistums
2019. gada 13. jūnijā 05:45 2019. gada 13. jūnijā 05:45
  Jauns.lv
Krisijai Tīgenai bija lieliska atbilde fanei, kas „Instagram” blogā, aplūkojot jaunāko modeles fotogrāfiju, apvaicājās, vai viņa ir stāvoklī. Starp citu, Krisija nav mazuļa gaidībās.

Modelei Krisijai Tīgenai nekad nav bijis jāmeklē pēc vārda kabatā. Gadu gaitā viņa neskaitāmas reizes pieklājīgi, bet ļoti trāpīgi, atbildējusi tiem, kas viņu personīgi kritizējuši vai kā citādi nekorekti izteikušies, rakstot komentārus viņas sociālās saziņas profilos. Taču tā vien šķiet, ka fani nav iemācījušies būt rūpīgāki vārdu izvēlē un korektāki tajā, ko komentāros uzraksta Tīgenas „Twitter” un „Instagram” kontos.

Pavisam nesen Krisija savā „Instagram” blogā publiskojusi brīvdienu bildīti, kur redzama kopā ar vīru mūziķi Džonu Ledžendu. Krisija fotogrāfijai pozē ietinusies dvielī, un kāda no fanēm pavaicājusi, vai modele ir stāvoklī.

Varbūt tomēr neklājas to jautāt, ja vien nezini, ka sieviete tiešām ir bērniņa gaidībās? Vai arī, ja sieviete nav personīgi pazīstama, nav pēdējos grūtniecības mēnešos, kad delikātais stāvoklis ir nepārprotams, jebšu ir izgājusi sabiedrībā krekliņā ar uzrakstu „tas būs puika!”. Tu nekad nevari būt drošs, kas notiek otra ķermenī. Turklāt, ja sieviete nav personīgi pazīstama, šādam jautājumam vispār nebūtu jāsatrauc. Reizēm arī šāds nekaitīgs un neko ļaunu nevēlošs jautājums var aizskart kāda jūtas. Tāpēc varbūt septiņreiz apdomāt, pirms ko tādu jautā publiskā telpā?!

Lūk, fotogrāfija, ar kuru sociālajos tīklos bija padalījusies Krisija.

Kāda no sekotājām (kas tagad, visticamāk, ir mainījusi savu lietotājvārdu) komentāros pie fotogrāfijas ierakstījusi „grūtnieces vēderiņš?" un klāt pievienojusi domīgu sejiņu.

Krisija viņa atbildējusi sekojoši: „Es zinu, ka tu nedomāji neko rupju, bet padomā divreiz, pirms uzdod šādu jautājumu. Ir cilvēki, kam ir grūtības ieņemt bērniņu un tas [šāds jautājums] sāp katru reizi. Es neesmu stāvoklī, bet būtu laimīga, ja būtu. Bet esmu arī laimīga, ka neesmu!”

Kāds cits fans iesaistījies šajā diskusijā, sakot: „Sāp arī tas, ka centies zaudēt savu grūtniecības laikā uzkrāto svaru, bet tev aizvien ir vēders, un cilvēki pajautā vai iedomājas par šo jautājumu.” Uz to modele atbildējusi šādi: „Jā, tas man ir kā atgādinājums ikreiz, kad iznāku no dušas, nav vajadzīgs to vēl arī dzirdēt diendienā.”

Saistītās ziņas

Krisija Tīgena nepaliek atbildi parādā sievietei, kas kritizē, ka viņa vairs nebaro bērnu ar krūti 3
Krisija Tīgena un Džons Ledžends pārvācas atpakaļ uz veco māju, kur dzīvoja pirms 2 gadiem 2
Modele Krisija Tīgena ar ģimeni atrodas zemestrīces skartajā Indonēzijā un lūdz „zemei rimties” 4

Citi šobrīd lasa

“Darbs sākas 5 no rīta, maksā tikai 7 mārciņas stundā…” ko par latviešiem tik ierastu ražas novākšanas darbu saka briti 33
Galkins, kurš nāca klajā ar skandalozu video par Putinu, pēdējos gados bijis īpaši nešpetns 2
"Pārāk daudzi nomira pāragri." Zviedru epidemiologs Tegnels atzīst, ka vajadzēja darīt vairāk 1
Skatīt visus komentārus

"Кэтрин щелкает пальцами, и дворец суетится": герцогиня Меган пожаловалась на несправедливость

«Остались кожа да кости»: Михаил Боярский поразил изможденным видом