Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Megana Mārkla pārspēj hercogieni Ketrīnu kā ietekmīgākā stila ikona un uzstāda nebijušu rekordu
Jaunā stila ikona Megana Mārkla. (Foto: Vida Press)

Megana Mārkla pārspēj hercogieni Ketrīnu kā ietekmīgākā stila ikona un uzstāda nebijušu rekordu

Skaistums
2017. gada 19. decembrī 06:11 2017. gada 19. decembrī 06:11
  Kasjauns.lv
Līdz ar oficiālu nonākšanu prinča Harija līgavas statusā, amerikāņu aktrise Megana Mārkla nevilšus kļuvusi par jauno modes ikonu. Ja vēl pavisam nesen miljoniem sieviešu vēlējās it visā līdzināties hercogienei Ketrīnai, tagad vēl vairāk daiļā dzimuma pārstāvju vēlas sekot Meganai. Vismaz ģērbšanās ziņā.

Prinča Harija Megana Mārkla līgava šogad gada ietekmīgāko modes diktētāju sarakstā apsteigusi miljonu apjūsmoto hercogieni Ketrīnu. (Foto: Vida Press)

Par hercogienes Ketrīnas nevainojamo gaumi un teicamo stila izjūtu sabiedrība jūsmo jau gadiem. Ikreiz, kad prinča Viljama laulātā draudzene iziet sabiedrībā, tērps, kāds viņai bijis mugurā, tiek pārdots rekordātrā laikā. Tāpat notiek ar Viljama un Ketrīnas bērnu – prinča Džordža un princeses Šarlotes drēbēm. Ja stila eksperti spējuši atklāt, kas ir to ražotājs, jaunie vecāki zibenīgi izpērk šo apģērbu. Tā pirms dažiem gadiem no veikalu plauktiem „pazuda” mazā prinča rozā šortiņi. Vēlāk hercogiene centās izraudzīties ekskluzīvāku zīmolu (visbiežāk bērnu apģērbu ražotāju – spāņu zīmolu „M&H” un „Amaia Kids” darinājumus), kas būtu izgatavoti limitētā skaitā, nedodot iespēju visām mazām meitenītēm ģērbties kā princesei Šarlotei un zēniem būt uz mata līdzīgiem apģērba ziņā princim Džordžam.

Hercogiene Ketrīna šogad atzīta par piekto ietekmīgāko modes ikonu pasaulē. Topošā radiniece viņu apsteigusi par vienu pozīciju. (Foto: Vida Press)

Sabiedrība aizvien jūsmo par jauko hercogieni Ketrīnu, taču tagad tā vien šķiet, ka interese par Meganu Mārklu pārspēj visu. Bijusī seriāla „Suits” aktrise uzstādījusi nebijušu rekordu. Zīmola „Strathberry” somiņu, kas viņai bija rokās, dodoties oficiālā vizītē uz Notingemu, izpirka 11 (!) minūšu laikā.

Reizēm nākas tikai brīnīties par daļas sabiedrības aklo vēlmi sekot it visā slavenībām un acīmredzamu savas gaumes trūkumu.

Interneta modes platforma „Lyst” apkopojis datus par gada ietekmīgākajām personībām modes pasaulē un pasludinājis uzvarētājus kategorijā „Gads modes pasaulē 2017”. Iespējams, ka daudziem tas būs pārsteigums, taču prinča Harija līgava Megana Mārkla ierindojusies šī saraksta ceturtajā vietā, par vienu pozīciju apsteidzot sava nākamā vīra svaini hercogieni Ketrīnu. Prinča Viljama dzīvesbiedre ierindota 5. vietā ietekmīgāko modes diktētāju sarakstā.

„Megana šogad pierādījusi savu karaliskajai personībai atbilstošo ģērbšanās stilu, izejot sabiedrībā tādu britu zīmolu drānās kā „Barbour”, „Hunter” un „Burberry”,” raksta gada ietekmīgāko modes diktētāju saraksta sastādītāji. „Viņa vērsusi interesi arī uz mazāk zināmiem zīmoliem – „Misha Nonoo” un „Finlay & Co”.”

Princis Viljams ar sievu hercogieni Ketrīnu un abiem bērniem - princi Džordžu un princesi Šarloti. (Foto: Vida Press)

Citi šobrīd lasa

VIDEO: britu policija aiztur vienu no valstī bīstamākajiem pedofiliem. Apsūdzību nolasīšana prasa pusstundu
VIDEO: sarūgušus bumbierus saēdusies vāvere reibumā gandrīz nokrīt no galda
Trīs gadus pazudušu meitenīti krievu ciemā atrod pēc shēmām uz sienas; vainīgo attaisno
Pievienot komentāru

«Я знала, когда сжимала своего первенца, что теряю второго»: Меган о выкидыше

СМИ: У Путина есть третья дочь: "Она феноменально похожа на него"