Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kā sarunājušas – Drū Berimora, Sofija Vergara un Nikola Kidmena „Zelta globusa” vakaram izvēlējušās tērpus ar ļoti līdzīgu plecu daļas risinājumu.

Laiks spīdēt! Dāmas izrāda kleitas "Zelta globusa" balvu vakarā. FOTO

Skaistums
2017. gada 9. janvārī 16:33 2017. gada 9. janvārī 16:33
 
Kā ik gadus, jauno balvu sezonu atklāj „Zelta globusa” ceremonijas vakars, kam drīz sekos arī citi prestiži balvu vakari, to skaitā „Oskara” ceremonija. Novērtējam krāšņos tērpus, kādus Holivudas dīvas bija izvēlējušās šā gada pirmajam sarkanā paklāja pasākumam – „Zelta globusa” balvu ceremonijai.

„Zelta globusu” ceremonija šosvētdien Losandželosā norisinājās jau 74. reizi, vienkopus pulcējot Holivudas zvaigžņu plejādi.

Gandrīz kā sarunājušas spožus tērpus ar piedurknēm un atsegtiem pleciem izvēlējušās tādas dīvas kā Sofija Vergara, Nikola Kidmena un Drū Berimora. Kleitu ar līdzīgu plecu daļas risinājumu izraudzījusies arī aktrise Sāra Džesika Pārkere. Sāra ceremoniju apmeklēja kuplā baltā tērpā, ko darinājis modes nams „Vera Wang”.

Savukārt Nikola Kidmena intervijā uz sarkanā paklāja atzinusi, ka viņai modes nama „Alexander McQueen” kleitu izvēlējušās meitas Feita un Sandeja Rouza. „Es uzlaikoju vairākas kleitas, bet, kad uzvilku šo – abas meitenes pieleca kājās un teica ‘Mammīt, tu šajā kleitā izskaties kā skaista feja!’. Ar to arī laikošana beidzās. Es citus tērpus vairs nemērīju un pateicu, ka uz „Globusiem” došos fejas kleitā.”

„Es šādus tērpus parasti neizvēlos,” piebilda Kidmena. „Taču šoreiz tas darīja manas meitas laimīgas.”

Visvairāk godalgu šogad ieguva režisora Deimiana Šazela kinomūzikls "La La Land". Filma kopumā saņēma septiņus "Zelta globusus", uzvarot visās kategorijās, kurās tā bija nominēta.

Līdz svētdienas ceremonijai lielākais "Zelta globusu" skaits, ko kāda filma saņēmusi, bija seši.

Par labāko dramatisko filmu tika atzīta "Moonlight" ("Mēnesgaisma").

Kategorijā "Labākais dramatiskās filmas aktieris" balvu saņēma Keisijs Afleks par lomu kinolentē "Manchester by the Sea" ("Mančestra pie jūras"), bet Izabella Ipēra tika atzīta par labāko dramatiskās filmas aktrisi par lomu lentē "Elle" ("Viņa").

Prognožu favorīte šajā kategorijā bija Natālija Portmane par Džekijas Kenedijas lomas atveidojumu filmā "Jackie" ("Džekija").

Balvu kategorijā "Labākā otrā plāna aktrise" ieguvusi Viola Deivisa par lomu filmā "Fences", bet par labāko otrā plāna aktieri atzīts Ārons Teilors-Džonsons par lomu kinolentē "Nocturnal Animals" ("Nakts dzīvnieki").

Televīzijas darbu konkurencē kategorijā "Labākais seriāls ar ierobežotu sēriju skaitu vai labākā televīzijas filma" godalgu saņēma kanāla FX seriāls "The People vs O.J. Simpson: American Crime Story", bet labākās aktrises godalgu - Sāra Polsone par prokurores Māršas Klārkas atveidojumu šajā seriālā.

Savukārt kanāla AMC krimināldrāma "The Night Manager" tika godalgota ar trim "Zelta globusiem" aktierdarbu kategorijās. Tos saņēma Toms Hidlstons, Hjū Lorijs un Olīvija Kolmane.

Kanāla "Netflix" sāga par britu karaļnamu "The Crown" saņēma balvu kā labākais seriāls drāma, turklāt Klēra Foja tika godalgota kā labākā aktrise seriālā drāmā.

Aktieris Donalds Glovers saņēma godalgu par seriālu "Atlanta", kas uzvarēja kategorijā "Labākais seriāls komēdija", kā arī labākā aktiera balvu.

Ekrāna leģenda Merila Strīpa saņēma "Zelta globusu" par mūža ieguldījumu.

"Zelta globusa" balvas tika pasniegtas Beverlihilsas viesnīcā "Beverly Hilton".

"Zelta globusu" ceremoniju rīko Holivudas Ārzemju preses asociācija, kas arī izraugās uzvarētājus. Tādēļ, lai gan prestižāka par ASV Kinoaktieru ģildes (SAG) godalgām, "Zelta globusa" balvas nav precīzākais rādītājs prestižās "Oskara" balvas potenciālajiem laureātiem, lai gan zināmu priekšstatu par iespējamajiem uzvarētājiem ļauj gūt.

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Nevajadzētu nomirt, pirms neesi atdevis parādus. Saruna ar Viesturu Rudzīti - par pāreju starp dzīvību un nāvi
Bailīgajiem uz citu pusi: 9 īpaši baisas pasaules vietas 1
Uzticīgi kalpots kronim. Šodien pēdējā gaitā izvada princi Filipu 13
Pievienot komentāru

Больно смотреть: Елизавету II не узнать на похоронах своего мужа

Принц Уильям и принц Гарри воссоединились на похоронах принца Филиппа. Как прошла встреча братьев?