6 efektīvi paņēmieni, kā atbrīvoties no tūskas ap acīm

Sievietēm
2013. gada 28. decembrī 16:04 2013. gada 28. decembrī 16:04
 
Tūska acu zonā ir problēma, kuru ar acu masku vien neatrisināsi. Uzzini, kā to novērst un Jaunā gada sagaidīšanas ballē izskatīties perfekti.

Konsultē sejas fitnesa trenere Ieva Paškeviča

Krunciņas ap acīm, vārnu kājiņas, maisiņi un tūska. To visu var mainīt ar dažu vienkāršu vingrinājumu palīdzību. Maisiņi zem acīm un tūska acu zonā liecina par to ka tu uzkrājies šķidrums, kam iemesli var būt dažādi. Lai ar šo problēmu tiktu gala, ir jāapgūst gan sejas fitnesa vingrinājumi, gan limfas drenāžas pašmasāža. Taču pirms svētkiem vari pamēģināt vienkāršu ekspress masāžu.

Uzklāj sejas krēmu vai eļļu uz kakla un rokām, lai tās viegli var slīdēt. Apķer kaklu ar plaukstām un 7 reizes noglaudi kaklu virzienā no augšas uz leju. Neglaudi kakla priekšējo daļu, tikai sānus. Tā mēs drenējam šķidrumu uz leju, lai tas var aizplūst no acu zonas.

Novieto plaukstas priekšā ausīm (kā bildē) un viegli uzspied, nedaudz paturi un atlaid. Atkārto 7 reizes. Tā mēs pumpējam limfmezglus kuri atrodas blaukus ausīm, kuri palīdz savākt šķidrumu no acu zonas. Spiežot un limfmezgliem, mēs atbrīvojam ceļu limfas attecei no acu zonas un mazinām tūsku.

Uzklāj krēmu acu zonā. Ar pirkstiem, viegli slīdot pa ādas virsmu, izglaudi acu zonu virzienā, kā norādīts bildē. Ievēro! Sāc kustību no ausīm pamazām tuvojoties acu ārējam kaktiņam. Pēc tam izglaudi no acu iekšējā kaktiņa virzoties līdz ausīm. Tieši tā pat dari arī uz augšējā acu plaktiņa. Tā mēs atbrīvojamies no tūskas kura sakrājusies acu zonā.

Novieto delnas acu ārējos kaktiņos, blīvi nofiksē tās nekustīgas, tad pastiep acu ārējos kaktiņus mazliet virzienā uz deniņiem. Ver ciet lēni acu augšējo plakstiņu un turi aizvērtu 20 sekundes. Rezultāts būs, ja plakstiņš, turot to aizvērtu, sāks drebēt. Šis vingrojums pacels acu augšējo plakstiņu un mazinās krunciņas acu ārējos katiņos.

Novieto pirkstus (kā norādīts bildē) uz acu augšējā un apakšējā plakstiņa. Acis ir aizvērtas. Pēc tam, viegli tricinot- vibrējot ar pirkstiem pabungājiet pa plakstiņiem, skaitot līdz 15.

Lai paceltu acu augšējo plakstiņu un mazinātu vārnu kājiņas, izmasē pieri virzienā uz augšu no uzacu līnijas. Masē ar apļveida kustībām, dziļi, bet lēni. Masāžu izpildi 3 reizes pēc kārtas. Tieši tāpat izmasē arī deniņus (no acu ārējā kaktiņa virzienā uz augšu) un galvas sānus. Masē pietiekami dziļi un lēni, tikai tad būs rezultāts.

Šos vingrinājumus vēlams pildīt jau balles dienas rītā, jo limfas attece nenotiek uzreiz, bet pamazām. Pēc tam norīvē seju ar aukstiem ledus gabaliņiem un noteikti ieplāno laiku nelielai pastaigai svaigā gaisā. Dienas laikā izvairies no asiem un sāļiem ēdieniem. Pirms balles uzklāj uz acīm melnās tējas kompreses un esi gatava svētku make – up!

Apgūt vingrojumus, lai mazinātu tūsku un uzlabotu sejas ovālu, var apmeklējot sejas fitness nodarbības -

www.sejasfitness.lv

Kasjauns.lv/Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti uzbrukumā pie Severskas cietuši ievērojamus zaudējumus 22
Šķiras Armanda Pučes un Sanda Ozoliņa ceļi viņu golfa klubā
Pie mums iznīcina, bet citās zemēs augstā vērtē: kas ir šis tik ārkārtīgi vērtīgais augs/nezāle?
Pievienot komentāru