Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Uzskata, ka gultā vislabākie ir tieši Skorpioni. Šīs zīmes pārstāvji vīrieši mīl spēlēt slēpšanās spēlītes. Jo mazāk viņš sevi atklāj, jo jautrāk viņam ir attiecībās.

Vīriešu horoskopi. Kuras zīmes ir visuzticīgākās, bet kuras – brunču mednieki

Cita pasaule
2015. gada 30. janvārī 19:47 2015. gada 30. janvārī 19:47
 
Kura sieviete gan negribētu savā dzīvē sastapt mīlošu un uzticamu vīrieti? Dažreiz gadās sastapt otru pusīti, kas mīl gan, bet ar uzticības zvēresta turēšanu iet grūtāk. Lūk, kādu horoskopa zīmju uzticības reitingu ir izveidojuši astrologi, vērtējot katras zīmes īpašības. Izveidots arī reitings. Tie, kam piešķirst Nr. 1 – visuzticamākie, bet Nr.3 ir visneuzticamākie. Gribat, ticiet, negribat – nē. Kā jau parasti!

Auns – karstasinīgs un kaislīgs

Uzticības reitings: 2

Iemīlēšanās stadijā Auns ir ļoti romantisks, pat sentimentāls. Auns uzticas savām sajūtām, tāpēc iepazīšanās sākumā sola zilus brīnumus un pats tam tic. Iet laiks un atklājas Auna iekarotāja daba. Kad nolūkotais mērķis jeb upuris ir iegūts, viņš sāk vērties apkārt un meklē jaunus izaicinājumus. Ja tomēr jūtu attiecības ir izveidojušās noturīgas un stabilas, tad Auns ir nosvērts, uzticams un labs vīrs, kas sargās savu sievu no ārējās pasaules nepatikšanām. Auns ir labs tēvs un lielisks mīļākais. Secinājums – Auns nav pati uzticamākā zīme, jo vienmēr alkst jaunu emociju, bet arī ne pats sliktākais variants.

Vērsis – saprāts un apdomība

Uzticības reitings: 1

Vērši ir noslēgti,  bet tas nenozīmē, ka viņi dziļi nejūt. Turklāt viņi ir ļoti neatlaidīgi. Ja Vērsis ir nolēmis iekarot mīļotās sirdi, viņš to darīs atkal un atkal. Vērsim iekāre un mīlestība bieži vien ir viens un tas pats, tāpēc, ja Vērsis ir iemīlējies, diez vai viņam būs vēlme meklēt papildus attiecības. Iemīlējies Vērsis ir maigs, aizkustinošs un uzmanīgs. Ja Vērsis ir apprecējies, tad viņa lēmums ir ļoti apdomāts. Pats būdams uzticams, Vērsis to pašu gaida no savas otras puses. Vēršus droši var uzskatīt par pašu uzticamāko horoskopa zīmi.

Dvīņi – pastāvīgi nepastāvīgie

Uzticības reitings: 3

Vīrietis Dvīnis ir ļoti noslēpumains, vīrietis – rēbuss. Iepazīšanās sākumā Dvīņi ir kaislīgi un ieinteresēti savā partnerē, bet vēlāk interese mazinās un ir reizes, ka Dvīnis kļūst aukstasnīgs un pat nežēlīgs pret partneri.  Dvīnis „ieiet sevī” un norobežojas no apkārtējiem. Tas ir laiks, kad viņš analizē attiecības un pieņem lēmumu  - palikt uzticīgam, bet varbūt paskatīties, vai kaimiņu dārzā zālīte tomēr nav zaļāka. Dvīņi ir tie, kas nereti pieņem lēmumu pārtraukt attiecības pirmie. Tas gan nenozīmē, ka ar vīriešiem Dvīņiem nevajadzētu iesaistīties attiecībās. Vienkārši ņemtie vēra Dvīņa īpatnības.

Vēzis – jauks un neuzticīgs

Uzticības reitings: 3

No pirmā acu uzmetiena Vēzis šķiet ideāls ģimenes tēvs un vīrs. Ģimeniski, romantiski, uzticami. Patiesībā vienīgais, kas tiešām interesē Vēzi, ir personiskā labklājība un komforts.  Pat ja sieva viņu notvers gultā pliku ar citu daiļavu pilnīgi nepārprotamā situācijā, tāpat Vēzis atradīs 100 argumentus, kāpēc  viņš nav vainīgs. Vainīga būs sieva vai mīļotā! Vēži ir diezgan neizvēlīgi savos sakaros, bet dažreiz viņu raksturs mainās, sasniedzot 35 gadu vecumu. Gadās, ka viņi kļūst uzticīgi.

Lauva – zvēru karalis

Uzticības reitings: 1

Vīrieši Lauvas izceļas no kopējās masas ar izskatu. Parasti viņi ir gara auguma un spēcīgas miesas būves. Ja viņi tādi nav, tad vismaz cenšas tādi būt. Viņi novērtē labas drēbes un aksesuārus, ir kopti un stilīgi. Teiksim tieši – vīrieši Lauvas ir materiālisti. Tam ir savs labums, jo viņiem patīk dāvināt un apdāvināt. Turklāt Lauvas ir ļoti uzticami, jo krāpt un slēpties ir zem viņu goda un lepnuma. Sievieti Lauvas pamet tad, ja sajūt, ka tiek glorificēti, ja sieviete uzkāpj pa karjeras kāpnēm augstāk nekā viņi vai arī ja sieviete mēģina kontrolēt attiecības. Nepieļaujiet šīs kļūdas un Lauvas būs uzticams dzīvesbiedrs.

Jaunavas – uzticamas, prakstiskas un ... nepieprasītas

Uzticības reitings: 1

Vīrieši Jaunavas nav vienkārša zīme. Viņi ir diezgan smagnēji, flirtēt nemīl, dejošana nav viņu mīļākā nodarbe. Jaunavas visu analizē, pievērš uzmanību detaļām, iegaumē sīkumus un nekad tos neaizmirst. Tāpēc sievietei jārūpējas, lai ārējais tēls un uzvedība ir nevainojama. Sekss Jaunavai ir ne tikai fiziska izprieca. Viņi ir izvēlīgi un baidās no seksuāli transmisīvajām slimībām, tāpēc gadījuma sakaros neiesaistās. Varbūt viņi ir mazliet nūģi, toties uzticami nūģi.

Svari - komforta mīlētāji

Uzticības reitings: 1

Svari ir godīgi, uzmanīgi, uzticami draugi un partneri.  Bet viņi nav iekarotāji! Un grūti piemērojas izmaiņām gan attiecībās, gan sadzīvē. Svariem patīk dāvināt, lutināt, sajūsmināties par savu sievieti. Viņi novērtē stabilitāti un iepriekšparedzamību, tāpēc reti kad ir pirmie, kas sāk krāpt.  Jo – ja nu viņu pieķer!? Pašam būt tik neērti, ka labāk pat nemēģināt.

Skorpions – izcils mīlnieks

Uzticības reitings: 3

Uzskata, ka gultā vislabākie ir tieši Skorpioni. Šīs zīmes pārstāvji vīrieši mīl spēlēt slēpšanās spēlītes. Jo mazāk viņš sevi atklāj, jo jautrāk viņam ir attiecībās.  Sieviete mēģina Skorpionu atkost, bet viņam tas izraisa azartu un jautrību.  Skorpioni stingri nodala dvēseli no miesas.  Ja ar savu ķermeni un seksuālajām sajūtām viņi labprāt eksperimentē un izliek apskatei, tad dvēselē ielaiž reto.  Vispār jau viņi gribētu būt uzticīgi, ja ne tās kaislības, kas vienmēr iegāž. Skorpionus uzskata par vienu no neuzticīgākamie horoskopu zīmju pārstāvjiem.  Apprecoties, Skorpions uzticīgāks nekļūst, bet ģimeni un māju sargā kā zvērs.

Strēlnieks - mīlas mednieks

Uzticības reitings: 3

Strēlnieki ir eksperimentētāji. Viņiem patīk medību process un mīlas lietas nav izņēmums. Strēlnieki grib pamēģināt to un šo, un varbūt vēl kaut ko. Jāņem gan vērā, ka arī šai horoskopa zīmei ir divu veidu raksturojumi – vieni savu seksuālo enerģiju spēj sublimēt radošos mākslas eksperimentos, bet citi izvēlas taisnāko ceļu un ir nelabojami brunčumednieki.  Aizraujas ar ardenalīnu raisošiem hobijiem, riskantiem sporta veidiem vai arī regulāru laišanu pa kreisi, kas nodrošina dzīvei asumiņu.  Strēlnieki precās tad, kad ir sapratuši, ka ideālas sievietes nav un nāksies samierināties ar to, kas ir pieejams.

Mežāzis – stabilitātes garants

Uzticības reitings: 1

Mežāzis iemīlas reti, bet pamatīgi. Viņi nepieprot izrādīt savas jūtas krāšņi, viņi nav romantiķi, tomēr tas netraucē šīs zīmes pārstāvjiem veidot labas un noturīgas attiecības. Ja Mežāzis ir iemīlējies, tad krāpšana viņam pat prātā neienāk. Sievietei, kas ar kopā ar šīs zīmes pārstāvi, nav jāiekaro viņa uzmanība ar ārējiem atribūtiem, jo Mežāzis ir konservatīvs un vairāk novērtē stabilo klasiku un atturīgu gaumi. Viņš ir praktisks, uzmanīgs, gādīgs un centīgs. To pašu Mežāzis gaida no savas laulātās draudzenes.

Ūdensvīrs – brīvība pāri visam!

Uzticības reitings: 3

Ūdensvīri neprot prasīt, tāpēc ja vēlaties attiecības ar šīs horoskopa zīmes pārstāvi, tad speriet soli pirmais. Ūdensvīri ir zīme, kas mīl tikai vienu. Vismaz tajā brīdī, kad ir kopā ar konkrēto cilvēku. Viņi uzticas, paļaujas un šīs zīmes pārstāvji nemādz būt kontroles frīki. Gatavi kompromisiem. Lai cik tas nebūtu dīvaini, Ūdensvīri bieži šķirās, jo Ūdensvīru otrās puses nereti uzskata, ka dāsnā Ūdensvīra sirds vairāk dara laba visiem citiem, tikai ne paša ģimenei.  Vīrietis Ūdensvīrs var aiziet no partnera, ja sajūt, ja tiek siets pie mājas un tādā veidā ierobežo viņa brīvību.  Ūdensvīrs ilgi un rūpīgi plāno aiziešanu, bet izdara to negaidīti. Aiziet uiz veikalu pēc piena un atpakaļ neatgriežas.

Zivis – jutīgas un sirsnīgas

Uzticības reitings: 1

Vīrieši Zivis ir maigi, labsirdīgi  un sirsnīgi cilvēki. Sapņaini un ar augstu empātijas līmeni. Viņi iemīlas klusi, neuzbāzīgi, bet ar katru gadu mīl arvien dziļāk. Zivis spēj dziedāt zem logiem serenādes un solīt nonest zvaigznes no debesīm. Kā zināms, katrai medaļai ir divas puses. Proti, dažreiz jūtu vietā Zivis izvēlas daudzveidīgu seksuālo dzīvi bez jūtām. Ja Zivs apprecas, viņi ir priekšszīmīgi vīri, kas cenšas būt ideāli ģimenes galvas.

Mammamtetiem.lv / Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Fani slavē, ka Drū Berimora un Kamerona Diaza prot novecot, neaizraujoties ar filleriem
Līga uz Itāliju aizbrauca svinēt Ziemassvētkus, bet satika neatlaidīgu itāli un palika tur dzīvot 20 gadus
Ārste bezspēcīga pret nāves draudiem - tie kļūst par mediķu ikdienu 10
Tēmas: Horoskopi
Pievienot komentāru

Анна Седокова назвала признаки мужчины, с которым не получится построить семью

По-прежнему красотка: Джулия Робертс впервые за много месяцев появилась на публике