foto: Shutterstock
Māmiņdienas ceļvedis: septiņas idejas svētku pavadīšanai
Bērni
2024. gada 7. maijs, 16:32

Māmiņdienas ceļvedis: septiņas idejas svētku pavadīšanai

Dzīvesstila nodaļa

Jauns.lv

Māmiņdiena ir vieni no gada sirsnīgākajiem svētkiem, kuros īpaši godājam mammas. Izteikt pateicību un apliecināt mīlestību var ne tikai ar ziediem un dāvanām,bet kopā pavadītu laiku. Piedāvājam septiņas automašīnu nomas un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzēja "Avis" apkopotas idejas vērtīgai kopā būšanai šajos svētkos.

Radošā meistarklase Spuņciemā

Babītes Kultūrizglītības centra filiālē “Vietvalži” 11. maijā plkst. 14.00 norisināsies pasākums “Restarts mammai”. Tajā psiholoģe Diāna Zande vadīs lekciju par jaunu paradumu ieviešanu un mērķu sasniegšanu. Vēlāk sekos radošā darbnīca, kurā būs iespējams pagatavot ķermeņa kopšanas produktus. Dalība pasākumā ir bez maksas, pieteikt dalību iespējams, rakstot uz janis.ozolins-KIC@marupe.lv vai zvanot uz tālr. nr. 25231261. Tuvumā pasākuma vietai atrodas Spuņupe, pie kuras vakaru var noslēgt ar saulrieta sagaidīšanu.

Radošā darbnīca labdabības veikalā

11. maijā no plkst. 11.00 līdz 17.00 labdarības veikalā “Otrā elpa”, Marijas ielā 8, Rīgā, gaidīti vecāki un bērni, lai kopā radītu paliekošas un sirsnīgas atmiņas. Radošā darbnīca ir bez maksas, taču iepriekš nepieciešams pieteikties, rakstot uz e-pastu info@otraelpa.lv un norādot arī aptuvenu ierašanās laiku un dalībnieku skaitu.

 

Saullēkts Ķemeru tīreļa purvā un brokastis dabā

Dodieties ar SUP un laivām sagaidīt saullēktu Ķemeru tīreļa purvā, baudiet gardas brokastis brīvā dabā un veltiet laiku saturīgām sarunām. Svētku brokastīs būs pankūkas, karstie dzērieni un mājas labumi. Piedzīvojuma sākums – 12. maijā plkst. 3.45.

 

Šokolādes sirdis Pūrē

Kopīgi pagatavojiet un izdekorējiet šokolādes sirds figūras, uzziniet šokolādes vēsturi un baudiet siltu šokolādi. Meistarklase norisināsies 12. maijā plkst. 12.00 Pūres šokolādes muzejā. Plašāka informācija par dalības maksu šeit. Piesaki sevi un mammu pasākumam, zvanot uz 22100042 vai rakstot uz muzejs@purechocolate.lv.

 

Mūzikas meditācija Talsos

12. maijā plkst. 11.00 Talsos, Dārza ielā 1-3, norisināsies skaņu un mūzikas meditācija, ko vadīs mūzikas terapeites. Tiks atskaņotas Māmiņdienai veltītas dziesmas un radītas dabas skaņas, izmantojot ģitāru, kokli, gongus, bungas, Tibetas un kristāla dziedošos traukus, zvanus un balsi. Ieeja par ziedojumiem. Vairāk informācijas par pasākumu, kā arī pieteikšanās šeit.

 

Latvijas garšas Valmiermuižā

Valmiermuižas alus darītava 12. maijā organizē Māmiņdienas vēlās brokastis. Tajās būs iespēja ne tikai baudīt latviskus ēdienus, bet arī degustēt Valmiermuižas alus darītavas brūvējumus, malkot zāļu tēju no Valmiermuižas dziļurbuma ūdens, pastaigāties Valmiermuižas parkā, apmeklēt stalli un doties zirgu izjādēs, kā arī viesoties alus darītavā. Pasākums norisināsies no plkst. 11.00 līdz 16.00. Plašāka informācija par pieteikšanos un dalības maksu šeit.

 

Muzikāli-mākslinieciska pēcpusdiena Liepājā

Dodieties apskatīt vēju pilsētu Liepāju, apvienojot ar koncertu “Romas dārzā”. 12. maijā no plkst. 12.00 uzstāsies čellists Mareks Radzēvičs un dziedātāja Paula Saija, kura izpildīs Raimonda Paula komponētās melodijas. Tāpat būs iespēja aplūkot bērnu zīmējumu izstādi “Mana mamma”, kā arī notvert dienas sajūtas kopīgā fotogrāfijā ar momentofo kasti. Ieeja pasākumā bez maksas.