foto: Shutterstock
Meita nolemj neaicināt māti uz savām kāzām - iemesls daudzus pārsteigs
"Tagad man ir 20 gadu. Pošos kāzām un nolēmu, ka šāds būs mans lēmums - māti uz tām neaicināt," atklāta ir līgava.
Attiecības
2024. gada 2. aprīlis, 09:23

Meita nolemj neaicināt māti uz savām kāzām - iemesls daudzus pārsteigs

Dzīvesstila nodaļa

Jauns.lv

Vai ir pareizi neaicināt māti uz savām kāzām, ja ir sajūta, ka negribas to darīt? Sociālajā vidē kāda līgava dalās pieredzes stāstā.

Savā kāzu pieredzes stāstā sieviete dalās sociālajā platformā "Reddit". Stāsts īsumā ir šāds - pirms kāzām viņa ar māti ir pamatīgi sastrīdējusies kāda pagātnes notikuma dēļ, viņa nav uzaicinājusi māti uz savām kāzām, un abas joprojām nesarunājas.

Meita neslēpj - viņa nav māti uzaicinājusi uz savām kāzām tā iemesla dēļ, ka māte pirms vairākiem gadiem nav viņu ielūgusi uz savējām. 

Ierakstā sociālajā platformā 20 gadu vecā sieviete atklāj - pusaudzes gados viņa uzzinājusi, ka māte precas. Turklāt viņai, tolaik 13 gadu vecai pusaudzei, māte apsolījusi, ka šajās kāzās viņa varēs būt puķu meitene, tas ir, bārstīt ziedus jaunlaulātajiem, vēstī Express.co.uk.

Pēc tam meita uzzinājusi, ka kāzas ir notikušas, taču bez viņas. Ne trīspadsmitgadniece, ne viņas 21 gadu vecais brālis uz ceremoniju nebija uzaicināti, jo esot bijuši "pārāk jauni". Sieviete izskaidro, kāpēc ir tik ļoti aizvainota: "Manas mātes topošā vīra bērni, mana tante un onkulis kāzās piedalījās, taču es - ne. Tas mani ļoti apbēdināja. Es raudāju un jautāju viņai, kāpēc nevaru braukt. Viņa teica, ka es un mans 21 gadu vecais brālis, kas ir cilvēks ar īpašām vajadzībām, nevaram braukt uz kāzām, jo esam "pārāk jauni un mums vajag aukli".

Sieviete piebilst, ka šī iemesla dēļ tagad nolēmusi māti neaicināt uz savām kāzām: "Tagad man ir 20 gadu. Pošos kāzām un nolēmu, ka šāds būs mans lēmums. Mamma uzzināja, ka es precos, taču viņai kāzu ielūgums nav nosūtīts. Pirms kāzām par šo ļoti sastrīdējāmies un joprojām nesarunājamies."

Pie līgavas ieraksta vietnē "Reddit" raisījusies plaša diskusija, un vairākums pilnībā atbalsta viņas lēmumu.

"Tās ir tavas kāzas, vari aicināt, ko tik vēlies," raksta kāds komentētājs. "Viņai ir jāsaprot savas prioritātes. Fakts, ka tu ar viņu vispār sarunājies, padara tevi par labāku cilvēku," piebilst cits.

"Tu nebiji pietiekami laba viņas kāzām, tātad viņa nav pietiekami laba arī tavējām," strikts ir kāds cits diskusijas dalībnieks.