foto: Shutterstock
Mammu, palutini sevi beidzot! Māmiņām dāvina Mātes dienas festivālu
Attiecības
2023. gada 2. maijs, 19:11

Mammu, palutini sevi beidzot! Māmiņām dāvina Mātes dienas festivālu

Jauns.lv

Par godu Mātes dienai sestdien, 13. maijā, Rīgā, kultūras un izklaides centrā “Hanzas perons”, vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” rīko Mātes dienas festivālu – atpūtas un iedvesmas pasākumu, ko māmiņas no visas Latvijas un neatkarīgi no vecuma var apmeklēt bez maksas.

Mātes dienas festivāls ir īpaši mammām veidota svētku diena, kur baudīt koncertu, atpūsties, pašizglītoties, gūt iedvesmu, klausoties lekcijas, kā arī iesaistīties dažnedažādās citās aktivitātēs, kas palīdz atjaunot ikdienas darbos izsīkušo enerģiju. 

“Galvenās aktivitāšu zonas pasākumā būs: klausos, izbaudu, mācos un relaksējos. Tas nozīmē, ka ikviena mamma varēs izvēlēties sev piemērotāko – kādai varbūt gribas apgūt ko jaunu, vēl kādai paklausīties koncertu vai lekcijas, bet varbūt kāda mamma sen alkst vienkārši pasēdēt ar citām mammām un… nedarīt pilnīgi neko,” par pasākumā plānoto stāsta tā rīkotāja, vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa. 

Pasākuma programma solās būt bagātīga – gaidāmas iedvesmas lekcijas, kurās, piemēram, pašizaugsmes koučs Dana Gulbe stāstīs, kā mammai tikt vaļā no kontrolfrīka sevī, un attiecību speciāliste, psiholoģe Kristīne Balode – par atļaušanos būt atklātai un… nepareizai. Praktisko padomu nodarbībās varēs apgūt knifiņus kafijas un burgeru gatavošanā, zināšanas par ikdienas grimu, stilu un citiem tematiem. Atpūtas zonā varēs piedzīvot roku masāžu, bez maksas uzposties “ātrajā skaistumkopšanas salonā” un piedalīties degustācijās. Koncertā uzstāsies Ance Krauze, Olga Rajecka un Rihards Lepers, un dienas garumā darbosies arī brīvdabas kafejnīcas blakus “Hanzas peronam”. Un vēl – pirmās 500 apmeklētājas dāvanā saņems gardumu komplektu no “Daisena Latvia”!

Mātes dienas festivāls ir apmeklējams bez maksas, vairāk informācijas par pasākumu var uzzināt www.matesdiena.lv

Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” ir sociālais uzņēmējs, kura galvenā darbība saistīta ar vecāku informēšanu, izglītošanu un vecāku interešu pārstāvniecību. Būtiska organizācijas darbības joma ir ģimenes vērtības stiprinošu pasākumu un kampaņu rīkošana. Šie mammām domātie svētki ir pasākums, ko radījis Tēva dienas festivāla ilggadējais rīkotājs – vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv”. Pasākums, kurā mammām satikties – lai pateiktu paldies gan cita citai, gan pašas sev. Mātes dienas festivālu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.