Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Christopher Peterson / SplashNew/ Vida Press

 

Jaunā kulta seriāla "The Queen's Gambit" zvaigzne: "Esmu pārliecināta, ka izskatos jocīgi"

Stila jaunumi
15. augustā 04:55 2021. gada 15. augustā 04:55
 
Anita
Sedliņa
| Žurnāls "OK!"
Talantīgā aktrise Anja Teilore-Džoja, ko iepazinām filmā Emma un kulta seriālā "Dāmas gambīts", uzmanību izpelnījusies arī kā fešionista. Viņas stila izvēles ir aizraujošas un drosmīgas.

Pašpārliecinātība

“Reiz Facebook kāds cilvēks mani atzīmēja fotogrāfijā ar zivi un komentēja: “Tavas acis izskatās šādi.” Es ļoti noskumu un kādu laiku vairījos skatīties spogulī, un vēl aizvien pie tā nepavadu daudz laika. Nekad neesmu uzskatījusi un nedomāju, ka jebkad uzskatīšu sevi par skaistu. Zinu, ka tas skan nožēlojami, bet esmu pārliecināta, ka izskatos jocīgi. Skaistums būt savā ādā ir tas, ka tev nav jāskatās uz pašas seju,” ir pārliecināta Anja Teilore-Džoja.

Stila formula

“Es teiktu, ka viņas stils ir bezbailīgs ar savdabīgiem elementiem. Un ar retro apakštoni,” tā Anjas gaumi raksturo viņas stilists Lo Roučs, kurš ir sadarbojas arī ar lielākajām zvaigznēm – mūziķi Selīnu Dionu, aktrisēm Keriju Vašingtoni un Zendaiju.

Foto: Felipe Ramales / SplashNews.com// Vida Press

Aromāts

Smaržas ir viens no elementiem, kas ļauj būt pašai: “Vienmēr ņemu līdzi savas smaržas, dažkārt ir jauki sev atgādināt, kas esi.” Anjas Teilores-Džojas iecienītākais aromāts ir Viktor&Rolf Flowerbomb Dew, viņa ir arī tā seja un vēstnese.

Foto: Publicitātes foto
Foto: Publicitātes foto

Ielu stils

“Izklausīsies muļķīgi, bet darba dēļ pati savās drēbēs esmu tikai tad, kad no rītiem dodos uz darbu, un vakaros, kad atgriežos mājās. Līdz ar to man nav bijis daudz laika, lai izkoptu savu stilu,” viņa pieticīgi apgalvo.

Foto: ddp/abaca press/ Vida Press

Eksperimenti

“Man patīk pārģērbties un būt dažādai. Ir aizraujoši būvēt tēlu, nevis iestrēgt vienā veidolā. Vienkārši pajautāt sev un izvēlēties – kāda sieviete es vēlos šodien būt?”

Foto: MCvitanovic / SplashNews.com/ Vida Press
Foto: Mediapunch/Shutterstock/ Vida Press

Nostalģija

“Bērnībā biju pašpuika un vienmēr valkāju brāļa drēbes. Man vēl aizvien ir pāris viņa džemperi, no kuriem nespēju šķirties. Viņš ir 10 gadus par mani vecāks – jā, tie man jau ir diezgan ilgi. Esmu laimīga, ka man pieder ļoti skaistas drēbes, bet tāpat tiecos izvēlēties caurumotus džemperus, kas atgādina par mājām. Tie vairs nesmaržo kā kādreiz, bet aizveru acis un izliekos, ka smaržo gan.”

Foto: no privātā arhīva

Dāmas gambīts

Seriāla The Queen's Gambit (Dāmas gambīts) kostīmu dizainere Gabriele Bindera ir paziņojusi, ka visi šaha meistares Elizabetes Harmonas tērpi tiek nodoti aktrises īpašumā. Kostīmu autore apgalvo, ka aptuveni 80% tērpu esot tapuši sadarbībā ar Anju un tāpēc esot saplūdušas robežas, kura ir īstā tērpu saimniece – seriāla varone vai aktrise.

Foto: Netflix/courtesy Everett Collection/ Vida Press

Saistītās ziņas

Dzīve 64 laukumiņos. Seriāla "The Queen's Gambit" recenzija
Šarlīzes Teronas pārsteidzošais stils: ar "Tiffany & Co" briljantiem slēpj ataugušās matu saknes
Šoruden modē - militārais stils, ārkārtīgi kuplas kleitas un izcelts viduklis

 

 

 

Citi šobrīd lasa

Šerloks Holmss savu slavenāko noziegumu atšķetina Krimuldā un Ķemeros: par to sajūsminājās Mārgarita Tečere un Elizabete II 4
Daugavpils profesors Arvīds Barševskis neziņā par filipīniešu un indonēziešu studentiem  1
Vācu kurpnieks specializējas apavu radīšanā milžiem
Tēmas: Facebook, Queen
Pievienot komentāru

Впервые услышала голос отца только по телефону: какая была жизнь новой девушки Харламова до их встречи

Неидеальная мать: Муцениеце призналась, что "забила" на развитие своих детей