Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Man teica, ka mani pameta" - sieviete pēc 44 gadiem atkal ierauga savu māti un dvīņumāsu, kuras dzīvo otrā pasaules pusē
Denīze ar māsu trīs gadu vecumā pazudušas Seulas tirgū (Foto: ekrānuzņēmums no video)

"Man teica, ka mani pameta" - sieviete pēc 44 gadiem atkal ierauga savu māti un dvīņumāsu, kuras dzīvo otrā pasaules pusē

Attiecības
30. oktobrī 03:59 2020. gada 30. oktobrī 03:59
  Jauns.lv
46 gadus vecā Denīze Makartija visu dzīvi domājusi, ka vecāki bērnībā no viņas atteikušies. Pateicoties modernajām tehnoloģijām, sieviete uzzinājusi, kas patiesībā noticis pirms 44 gadiem, turklāt piedzīvojusi milzu pārsteigumu, kad uzzinājusi, ka viņai ir dvīņumāsa.

Denīzi pirms 44 gadiem no Dienvidkorejas adoptēja kāda ģimene ASV. 2016.gadā, viesojoties savā dzimtenē, Denīze uzzinājusi par korejiešu DNS programmu, kas spēj atrast uz ASV adoptēto bērnu bioloģiskos vecākus (ja abas puses tam piekritušas). Denīze reģistrējusies programmai, līdz pēc dažiem gadiem sagaidījusi atbildi.

Denīze Makartija (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Izrādās, arī viņas bioloģiskā māte pēc gada pieteikusies programmai, un abu sieviešu DNS sakrituši.

14.oktobrī ģimene piedzīvojusi emocionālu atkalapvienošanos virtuālajā vidē.

"Man teica, ka mani pameta, tāpēc man nebija ne jausmas, ka man ir ģimene," stāsta Denīze, kurai pēc dzimšanas dots vārds Sangī.

1976.gadā, kad viņai ar māsu bijuši vien 3 gadi, abas kopā ar vecmāmiņu staigājušas pa tirgu Seulā. Pēkšņi abas meitenes pazudušas no vecmāmiņas redzesloka. Tika uzsākta bērnu meklēšana. Tikai pēc trīs dienām atrada Denīzes māsu, bet par otru bērnu nebija ne vēsts. Nezināmu iemeslu dēļ Denīze nonākusi bāreņu namā un vēlāk adoptēta uz ASV.

Denīzes dvīņumāsa un māte (Foto: ekrānuzņēmums no video)

"Mēs tevi nekad nepametām, Sangī," sacīja sievietes dvīņumāsa Sangē. "Mēs katru dienu tevi meklējām." Ģimene pat bija izveidojusi biznesu, lai varētu tirgoties Seulas tirgū, kur meitene pēdējo reizi redzēta.

Denīze bijusi saviļņota, kad uzzinājusi, ka viņai ir vecāks brālis un arī māsa, bet, kad uzzinājusi, ka abas ir dvīnes, sajūtas bijušas neaprakstāmas. Abas esot līdzīgas ne tikai ārēji, bet arī raksturā un interesēs. Diemžēl atkalredzēšanos nepiedzīvoja Denīzes tēvs un vecmāmiņa, kuri devušies mūžībā.

Denīzes bioloģiskā māte, brālis un dvīņumāsa (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Sieviete stāsta, ka beidzot jūtas piepildīta un ļoti cer, ka jau drīz, kad starptautiskā ceļošana atkal kļūs droša, varēs savu bioloģisko ģimeni satikt arī klātienē.

Citi šobrīd lasa

"Aldi" apmeklētājs Hertfordšīrā nofilmē neredzētu skatu, kā sieviete speciāli sasit simtiem alkoholisko dzērienu pudeļu 3
Darbdienās tomēr neierobežos veikalu darba laiku, darbību varēs turpināt arī muzeji 5
VIDEO: nejēdzīgākā cīņa MMA vēsturē! Krievu cīkstone ringā noslāna 240 kilogramus smagu milzi 3
Tēmas: ASV, Dienvidkoreja
Pievienot komentāru

Бритни Спирс и ее бойфренд шокировали фанатов

Выяснилось, почему Ефремов отказался просить Путина о помиловании