Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Instagram @chrissyteigen
 

Krisija Tīgena atklāti stāsta par bērna zaudēšanu un to, kāpēc publicējusi skumjās fotogrāfijas

Bērni
29. oktobrī 06:31 2020. gada 29. oktobrī 06:31
  Jauns.lv
Amerikāņu modele Krisija Tīgena savā blogā atklāti aprakstījusi savas sāpes, šī mēneša sākumā slimnīcā zaudējot savu bērnu, kuram jau pat bija izraudzījusies vārdu - Džeks. Toreiz viņa publiskoja fotogrāfijas, kurās bija redzams, kā viņa raud slimnīcā, saprotot, ka puisēns ir miris. Kamēr vieni sniedza atbalstu, tikmēr citi kritizēja lēmumu uzņemt un publicēt šādas fotogrāfijas. Tagad modele atbild kritiķiem un arī paskaidro, kādēļ tā rīkojusies.

"Es nevaru izteikt, cik maz man rūp, ka jūs ienīstat šīs fotogrāfijas. Man nerūp, ka jūs tā nebūtu rīkojušies. Es to piedzīvoju, es to izlēmu darīt. Vēl jo vairāk - šīs fotogrāfijas nav domātas visiem, bet gan tiem, kuri arī pieredzējuši bērna zaudējumu un līdzīgas situācijas. Fotogrāfijas domāta tiem, kuriem tās ir nepieciešamas. Citu domas man nav svarīgas."

Modelei kopā ar viņas vīru amerikāņu dziedātāju Džonu Ledžendu ir divi bērni. Blogā viņa norāda, ka arī iepriekš esot bijušas problēmas ar grūtniecības norisi. 

"Es neesmu pārliecināta, ka jebkad spēšu aizmirst šo pieredzi. Es vairāk nekā mēnesi gulēju uz gultas, cenšoties panākt, lai puisēnam būtu 28 nedēļas, kas paredz lielākas iespējas izdzīvot. Ārsti man diagnosticēja daļēju placentas atdalīšanos. Man arī iepriekš bija problēmas ar placentu. Arī Mailzs man bija jādzemdē mēnesi ātrāk, jo viņš neuzņēma pietiekami daudz barības no manas placentas."

Tīgenai bijusi asiņošana, tomēr viņa cerējusi, ka viss tomēr beigsies labi. 

Viņa raksta, ka pēc bērna zaudēšanas lūgusi vīru nofotografēt šo mirkli, "lai cik tas būtu neērti".

"Es Džonam paskaidroju, ka man tas ir vajadzīgs. Viņš to nesaprata. Bet es zināju, ka man šis brīdis ir jāiemūžina uz visiem laikiem. Un es zināju, ka man ir jādalās ar šo stāstu," notikušā brīdi atminas Tīgena.

"Reizēm es aizmirstu, ka vairs neesmu stāvoklī. Es apķeru vēderu, kad staigāju apkārt. Es arī bieži pieķeru sevi pēkšņi sākot raudāt, bet es saprotu, cik es esmu laimīga, ka man ir divi bērni.

Džeks vienmēr tiks mīlēts un mūsu bērniem tiks stāstīts, ka viņš ir visapkārt - vējā, kokos, tauriņos."

"Es uztraucos, ka cilvēki jūtas neērti tagad dalīties priekā ar mani. Vairākas man tuvas draudzenes tagad ir gaidībās. Es varu jums apzvērēt, ka nekas mani nedara laimīgāku, kā redzēt jūsu prieku."

Pēc notikušā publicēšanas viņa esot saņēmusi milzīgu atbalstu ne tikai no pazīstamajiem, bet arī no pilnīgiem svešiniekiem. Daudzi dalījušies ar savu pieredzi, ieteikuši grāmatas un literatūru, kur meklēt mierinājumu un atbildes. 

"Liels paldies ikvienam, kurš ir bijis domās ar mums vai dalījies savā pieredzē. Mums ir tik ļoti paveicies."

Jauns.lv jau ziņoja, ka par trešā bērna gaidībām pāris publiski paziņoja augustā.

Saistītās ziņas

Modele Tīgena un dziedātājs Ledžends zaudējuši savu trešo bērniņu
Mūziķis Džons Ledžends un modele Kristija Tīgena kļūs par daudzbērnu vecākiem
Modelei Krisijai Tīgenai ir labākā atbilde uz jautājumu, vai viņa ir stāvoklī 4

Citi šobrīd lasa

Trīs gadus pazudušu meitenīti krievu ciemā atrod pēc shēmām uz sienas; vainīgo attaisno
Kuri ir populārākie lidojumu maršruti tagad, pandēmijas laikā? TOP10 2
"Vai dzīvojam miljonāru valstī?" - Rīgā par zoba izraušanu samaksā 219 eiro 35
Pievienot komentāru

СМИ: У Путина есть третья дочь: "Она феноменально похожа на него"

"Всегда мечтала свалить из дома": Агата Муцениеце вспомнила о жизни в Риге