Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Minimālisms, brīvs un ērts siluets, dabas toņi. "Fendi" pavasaris/vasara 2021. Milānas modes nedēļa (Foto: Pixelformula/SIPA/Shutterstock/ Vida Press)

Skats no loga, pašizolācijas motīvs un 80.gadu supermodeles: jaunākā "Fendi" sieviešu mode Milānā

Mode
25. septembrī 19:30 2020. gada 25. septembrī 19:30
 
Marika
Džule
Itālijas luksusa zīmola "Fendi" jaunākā sieviešu 2021. gada pavasaris/vasara modes kolekcija aicina pieņemt jauno par normālo, kā arī izceļ piemirstas, bet svarīgas vērtības. Kolekcija atspoguļo pašizolācijas tēmu ar "skats no loga rūts", ziedu ēnu gradāciju motīviem, smalkiem izšuvumiem un brīviem, ērtiem siluetiem. Ievērojot visus drošības ierobežojumus, Itālijas galvaspilsētā norisinās Milānas modes nedēļa.

Smalki izšuvumi un kažokāda. Fendi" pavasaris/vasara 2021. Milānas modes nedēļa (Foto: CAMERA PRESS/Anthea Simms / Vida Press)

Itālijas luksusa modes zīmols "Fendi"  savā jaunākajā veikumā atspoguļo pašizolācijas tēmu, palodzes ziedu ēnu aprises audumu apdrukās un plaši izmanto smalkus izšuvumus un mežģīnes, kuras veidotas, izmantojot 15. gs. radītu senu tehniku.

Ziedu ēnu motīvs, puscaurspīdīgi materiāli un brīvs siluets. "Fendi" pavasaris/vasara 2021.Milānas sieviešu modes nedēļa (Foto: CAMERA PRESS/Anthea Simms / Vida Press)

Ērts piegriezums, brīvi silueti, izvairīšanās no liekām detaļām un spilgtiem, kliedzošiem toņiem. Gaisīgs, pašpietiekams tēls.

Modes nama "Fendi" dizainere, Silvija Venturini Fendi (Silvia Venturini Fendi). Milānas modes nedēļa 2020. (Foto: Shutterstock/ Vida Press)

Ideja mākslinieciski augstvērtīgi apspēlēt izolācijas tēmu "Fendi" modes nama dizianerei Silvijai Venturini Fendi (Silvia Venturini Fendi) radās, atrodoties pašizolācijā 2020. gada pavasarī, kad pasauli strauji pārņēma Covid-19 un viņa bija spiesta mainīt savu dzīvi, ikdienu un ieradumus.

Milānas sieviešu modes nedēļa: "Fendi" pavasaris/vasara 2021 (Foto: Pixelformula/SIPA/Shutterstock/ Vida Press)

Laiks, kad lūkošanās pa loga rūti un uzturēšanās uz balkona ieguva ne tikai uzmundrinošu un praktisku nozīmi, bet arī simbolisku.

Milānas sieviešu modes nedēļa: "Fendi" pavasaris/vasara 2021 (Foto: CAMERA PRESS/Anthea Simms / Vida Press)

Iziešana uz lielveikalu, lai iegādātos pārtiku, daudzviet pasaulē un arī Itālijā tika pielīdzināta varoņdarbam un ieguva īpaša notikuma pieskaņu.

Milānas sieviešu modes nedēļa: "Fendi" pavasaris/vasara 2021 (Foto: CAMERA PRESS/Anthea Simms / Vida Press)

Zināms, ka Itālija bija viena no biežāk piesauktajām Eiropas valstīm saistībā ar Covid-19 plašo izplatību un vēlāk arī ar iedzīvotāju iedvesmojošo radošumu, lai savstarpēji turpinātu socializēties.

Modele Karena Elsona. "Fendi" pavasaris/vasara 2021. Milānas sieviešu modes nedēļa (Foto: CAMERA PRESS/Anthea Simms / Vida Press)

Kopīgas vakariņas, sarunas starp iedzīvotājiem no namu balkoniem, koncerti un dziedāšana pagalmos, dejas un citas uzmundrinošas kaimiņu izdarības, lai noturētu pozitīvu noskaņojumu un gaišu skatu uz apkārt notiekošo.

"Fendi" pavasaris/vasara 2021.Milānas sieviešu modes nedēļa. (Foto: Pixelformula/SIPA/Shutterstock/ Vida Press)

Ievērības cienīga ir "Fendi" jaunākās modes skates modeļu izvēle. Starp gados jaunām modelēm, pārliecinoši tērpus demonstrēja 80. un 90. gados populārās supermodeles- Penelope Trī (Penelope Tree), Jasmīna Le Bona (Yasmin Le Bon) un Eva Hercigova (Eva Herzigová).

Modele Eva Hercigova (Eva Herzigová). "Fendi" pavasaris/vasara 2021 (Foto: Pixelformula/SIPA/Shutterstock/ Vida Press)

Luksusa zīmola modes skate norisinājās brīvā gaisotnē, ievērojot drošu attālumu starp modelēm un skatītājiem, kuri visi bija ieradušies ar sejas aizsargmaskām un ievēroja divu metru attālumu.

Modes nama "Fendi" pavasaris/vasara 2021 modes skates apmeklētāji. Milāna (Foto: Duilio Piaggesi/FOTOGRAMMA/IPA // Vida Press)

Saistītās ziņas

Milānas "La Scala" baleta zvaigzne - rīdzinieks Timofejs Andrijašenko: "Cilvēki šeit man patīk ne mazāk kā Rīgā"
Bebrenes pagastā adītās vilnas zeķes un mices triumfē Milānas modes nedēļā 8
"Jil Sander" minimālisms savaldzina Milānas modes nedēļas publiku 3

Citi šobrīd lasa

Hercogiene Ketrīna izdomājusi plānu gadījumam, ja nāktos šķirties no prinča Viljama 3
Astoņus gadus veca meitene kļūst slavena, baseinā peldoties kopā ar savu mīluli - čūsku
Sieviete atstāja kaķi nepieskatītu tikai pusstundu, bet ar to pietika, lai viņš nopludinātu māju
Tēmas: Covid-19
Pievienot komentāru

В Сети обсуждают пикантное видео с участием герцогини Меган

«Она была у нас в гостях»: экс-жена Жигунова рассказала о его измене с Заворотнюк