Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Lai arī šogad “Mammamuntetiem.lv” organizētais tradicionālais Tēva dienas gājiens un festivāls Rīgā nenotiks Covid-19 izraisīto ierobežojumu dēļ, sapulce notiks un atšķirībā no citiem gadiem būs vērojama ikvienam interesentam tiešsaistē. Foto - Tēva dienas festivāls 2019. gadā. (Foto: Publicitātes foto)
 

Par godu Tēva dienai gaidāma tēvu sapulce “Cik stipram ir jābūt labam tētim?”

Bērni
8. septembrī 10:55 2020. gada 8. septembrī 10:55
  Jauns.lv
Par godu tētiem un Tēva dienai 11. septembrī no plkst. 11.00 līdz 12.00 gaidāma ikgadējā tēvu sapulce, ko rīko vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv”. Šogad sapulces nosaukums ir “Cik stipram ir jābūt labam tētim?” un to varēs vērot tiešraidē. Sapulcē pulcējas eksperti un sabiedrībā zināmi tēti, lai izvirzītu tēmas, kuras tēva lomas kontekstā, pēc tētu domām, būtu jāaktualizē medijos un sabiedrībā.

Tēvu sapulce “Cik stipram ir jābūt labam tētim?” tiešraidē būs skatāma 11. septembrī no plkst. 11.00 līdz 12.00 Tēva dienas oficiālajā vietnē TevaDiena.lv, portālā Mammamuntetiem.lv un Facebook.com/Mammamuntetiem. Sapulcē gaidāma tētu dalīšanās atziņās un pieredzē par tēva lomu, tētu aptaujas “Cik stipram ir jābūt labam tētim?” datu prezentācija, atklājot, kā vīrieši Latvijā jūtas tēva lomā un kāds atbalsts no ģimenes viņiem ir nepieciešams, kā arī speciālista skaidrojums, cik stiprs ir labs tētis. 

Tēva dienas festivāls 2019. gadā. (Foto: Publicitātes foto)

“Gaidot Tēva dienu, jau vairākus gadus rīkojam sapulci, kur kopā aicinām tētus un ekspertus, lai aktualizētu dažādas ar tēva lomu saistītas grūtības un arī skaisto, ko sava bērna dzīvē ieinteresētiem tētiem spēj dāvāt tēva loma,” par tēvu sapulci stāsta Tēva dienas Latvijā tradīcijas iedibinātāja, tēvu sapulces rīkotāja un vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa. Lai arī šogad “Mammamuntetiem.lv” organizētais tradicionālais Tēva dienas gājiens un festivāls Rīgā nenotiks Covid-19 izraisīto ierobežojumu dēļ, sapulce notiks un atšķirībā no citiem gadiem būs vērojama ikvienam interesentam tiešsaistē.

“Tēvu sapulcē 2020” piedalīsies tēti: aktieris Ģirts Liuziniks, bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers, uzņēmējs Māris Kreilis, TV raidījumu un pasākumu vadītājs Ansis Klintsons. Viedokli sapulcē paudīs arī aktieris Lauris Subatnieks, TV raidījumu vadītājs Māris Grigalis, bundzinieks un 7 bērnu tētis Artis Orubs, “Rimi Bērniem” šefpavārs Normunds Baranovskis, vides eksperts Māris Olte un Rīgas Stradiņa universitātes rektors Aigars Pētersons.

Sapulcē piedalīsies arī pusaudžu psihoterapeits Nils Sakss Konstantinovs un vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Sapulci vadīs pazīstamais tētis un pasākumu vadītājs Armands Simsons.

Saistītās ziņas

Tēva dienas festivāls klātienē šogad nenotiks
Spēkavīrs Raivis Vidzis par pandēmiju un ģimeni: "Ir tik forši būt tēvam!"
Vai, dzīvojot civillaulībā, mātei ir lielākas tiesības uz bērnu nekā tēvam? 2

Citi šobrīd lasa

Grūti noticēt, bet 30 gadu laikā minimālā alga Latvijā augusi 370 reizes. 1991. gadā tā bija 1,35 eiro 33
VIDEO: jaunā vīra pārsteigums kāzu svinību laikā izvēršas par pilnīgu katastrofu 1
Policija meklē attēlā redzamo vīrieti, kurš bēg no apcietinājuma. Brīdina nekādā gadījumā viņam netuvoties 2
Pievienot komentāru

Без макияжа и в халате: Алла Пугачева показала себя сразу после банных процедур

Галкин рассказал 7-летнему сыну про советский дефицит