Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Princis Harijs un Megana Mārkla priecīgi. Visbeidzot viņiem ir pašiem sava māja ASV. (Foto: action press/ Vida Press)

Princis Harijs un Megana Mārkla savas pirmās mājas iegādei izvēlas gaužām nepiemērotu laiku 1

Sievietēm
14. augustā 06:43 2020. gada 14. augustā 06:43
  Jauns.lv
Princis Harijs un Megana Mārkla par 14.6 miljoniem ASV dolāru iegādājušies savu pirmo māju ASV. Mājokļu tirgus tendences liecina, ka Saseksas hercogi izvēlējušies ļoti nepiemērotu laiku savam darījumam.

Princis Harijs un Megana Mārkla visbeidzot iegādājušies paši savu māju Amerikas Savienotajās Valstīs un izvākušies no Taileram Perijam piederošās villas, ko līdz šim īrēja.

Saseksas hercogi nopirkuši paši savu māju ekskluzīvajā Montesito, par to samaksājot 14.6 miljonus ASV dolāru. Eksperti teic, ka tā ir augsta summa pat šim elitārajam rajonam, kurā villas pieder tādām zvaigznēm kā Oprai Vinfrijai, Arianai Grandei un Elenai Dedženeresai.

Saseksu jaunais īpašums atrodas tikai 100 jūdzes uz ziemeļiem no Losandželosas. Sīkāka informācija par darījumu netiek atklāta, taču portāls TMZ informē, ka māja ir apsardzes uzraudzīta un to apjož augsta sēta. Karaļnama tuvu stāvošas personas zina teikt, ka jaunajai ģimenei pirkumu apmaksāt palīdzējis princis Čārlzs.

Eksperti norāda, ka ņemot vērā šā brīža tendences nekustamā īpašuma tirgū, “Harijs un Megana izvēlējušies muļķīgu laiku mājas iegādei”.

Jaunie Nacionālās nekustamo īpašumu asociācijas dati liecina, ka pašreizējās vienas ģimenes māju vidējā cena otrajā ceturksnī pieaugusi par 4,2%.

Renē Graba, Motesito nekustamo īpašumu firmas “Village Prperties” īpašniece izdevumam “Santa Barbara News-Press” pastāstījusi, ka vietējais nekustamo īpašumu cenu kāpums ir “absolūti šokējošs”.

Māklere atzīst, ka līdz šim nepiedzīvots cenu kāpums sācies jūnijā. Graba šo interviju sniegusi jūlijā, aptuveni ap to laiku, kad Harijs un Megana nokārtojuši darījumu un iegādājušies savu jauno māju.

Saistītās ziņas

Kļuvis zināms, kāpēc Megana Mārkla izšķīrās no pirmā vīra 4
Megana Mārkla kandidēs uz ASV prezidenta amatu, uzskata karaļnama apskatniece 7
Megana Mārkla izmisusi: viņa ir pārāk slavena un nevar darīt ikdienišķas lietas kopā ar dēliņu

Eksperti prognozē, ka nākamo mēnešu laikā cenas varētu nedaudz kristies. Kāds no Saseksu paziņām izdevumam “Telegraph” izteicies, ka pirkums nav bijis naudas jautājums. Pirmajā vietā bijušas Ārčija intereses: “Harijs un Megana rūpīgi visu apdomāja uz izvērtēja. Šī ir vieta, kur viņi plāno būt laimīgi, ieviest draugus, audzināt Ārčiju, sniedzot viņam iespēju rotaļāties ar citiem sava vecuma bērniem. Ir grūti kaut kam tādam pielikt cenu. Ir jauki būt tādā finanšu situācijā, kad to nav arī nepieciešams darīt.”

Citi šobrīd lasa

Latvijas sievietes atklāti runā par mākslīgo skaistumu
No izmiršanas, iespējams, izdevies saglābt vienu no apdraudētākajām dzīvnieku sugām
Baltkrievu sporta zvaigznes neplāno startēt Tokijas olimpiskajās spēlēs zem valsts karoga 5
Pievienot komentāru

Джоли пошла на новые меры, чтобы отсудить детей у Питта

Стало известно, почему Меган отказалась от поездки в Великобританию