Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kima Kardašjana un Kanje Vests. (Foto: CAMERA PRESS/Chris Ashford / Vida Press)

Kima Kardašjana apsver domu pārcelties uz atsevišķu māju, lai nebūtu jāšķir laulība ar Kanji Vestu

Attiecības
6. jūnijā 10:59 2020. gada 6. jūnijā 10:59
  Jauns.lv
Realitātes šova zvaigznes Kimas Kardašjanas ģimenē iestājusies krīze. Sabiedrības dāma saviem draugiem atzinusi, ka „nevēlas šķirties” no vīra repera Kanjes Vesta, jo laulības izbeigšana esot pati „pēdējā iespēja”, ko viņa izmantos.

Par sabiedrībā labi zināmā kolorītā pāra nesaskaņām un iespējamu šķiršanos runas klīst jau krietnu laiku. Spriedze ģimenē ievērojami augusi karantīnas laikā. Kāds no pārim tuviem draugiem apstiprinājis, kā tā patiešām ir taisnība, ka attiecībās iezagusies krīze, taču šis paziņa arīdzan norādījis, ka Kima par oficiālu laulības šķiršanu pagaidām nedomā, atstājot to kā pašu pēdējo iespēju, ja neizdosies uzlabot attiecības un glābt irstošo ģimenes dzīvi.

„Kimai un Kanjem iet grūti, jo viņi nekad nav tik daudz laika pavadījuši kopā, taču viņa nevēlas šķirties,” norādījis vārdā nenosauktais informācijas avots.

„Viņa laulību ar Kanji un kopīgi izveidoto ģimeni uzskata par ļoti veiksmīgu. Viņa ir vienīgā no māsām, kura šobrīd ir precējusies, un par sevi un Kanji domā kā ietekmīgu pāri.”

„Šķiršanos viņa vēlas vismazāk – jo vairāk tamdēļ, ka sabiedrības negatīvā reakcija pēc viņas otrās šķiršanās bija teju nepanesama. Es domāju, ka viņi kādu laiku padzīvos atsevišķās mājās, taču nešķirsies,” stāsta zinātājs.

Vispārējās karantīnas laikā pāris ikdienu pavada savā 19 miljonus vērtajā villā Losandželosā un Kanjem piederošajā rančo Vaiomingas štatā. Taču diendienā tik ilgas stundas pavadot tikai vienam ar otru un bērniem, viņiem izrādījies smags izaicinājums, kas vainagojies ar neskaitāmiem kašķiem.

„Kima un Kanje pandēmijas laikā bieži strīdas un skandalē. Kima vai jūk prātā no šīs izolācijas, jo viņa ir pieradusi visu laiku būt sabiedrībā.”

View this post on Instagram

Back to the Future (2014) 📸 @splashnews

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

„Viņai arī daudz laika jāpavada vienai kopā ar bērniem. Viņa ir dusmīga uz Kanji, jo uzskata, ka viņš pietiekami neiesaistās ģimenes pienākumos.”

„Viņi dzīvo katrs savā mājas galā, lai spētu izturēties civilizēti.”

Aizvadītajā mēnesī Kanje viens pats ar visiem četriem bērniem devās uz savu 28 miljonus ASV dolārus vērto rančo Vaiomingas štatā, lai „dotu Kimai atelpu”. Taču šis brīdis bija īss un aizvadītajā nedēļā pāris apvienojās, lai kopā atzīmētu savu sesto kāzu gadadienu.

View this post on Instagram

6 years down; forever to go Until the end

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kimai un Kanjem ir četri kopīgi bērni – Norta (6), Seints (4), Čikāga (2)  un Psalms (1). Divus jaunākos ģimenei iznēsājusi surogātmāte.

Citi šobrīd lasa

Medicīniska mistērija: nav saprotams, kā jūrā ar Covid-19 inficējušies jūrnieki 6
No bankas konta noņem vairāk nekā 1000 eiro: policija aicina uzmanīties no telefonkrāpniekiem
Kā sarežģīt dzīvi dzīvokļu zagļiem un nepievilināt viņus savam mājoklim
Pievienot komentāru

Герцогиня Кэтрин с новым цветом волос приняла участие в телешоу

Муцениеце впервые прокомментировала отдых детей с Прилучным и его новой возлюбленной