Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Par hercogieņu Meganas un Ketrīnas ne pārāk siltajām attiecībām runas izskanējušas jau sen. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Noskaidrojies patiesais hercogieņu Ketrīnas un Meganas attiecību izjukšanas iemesls 7

Sievietēm
28. maijā 15:22 2020. gada 28. maijā 15:22
  Jauns.lv
Runas par to, ka attiecības starp hercogienēm Meganu un Ketrīnu laika gaitā kļuvušas arvien saspringtākas, izskanēja jau sen. Par redzamāko abu attiecību pasliktināšanās iemeslu bijusi Meganas vēlme aizbraukt no Kensingtonas pils un viņas nevēlēšanās strādāt labdarības projektā kopā ar Ketrīnu un Viljamu.

Tomēr līdz noteiktam brīdim abas hercogienes vismaz publiski uzturēja labvēlīgu kontaktu un centās neizrādīt antipātijas. Taču pēdējās kopīgās publiskās tikšanās laikā martā, kļuva skaidrs, ka konflikts ir saasinājies.

Lai gan Ketrīna zināja, ka viņas virzienā pavērstas televīzijas kameras, viņa ne tikai nepārmija ne vārda ar Meganu, bet pat nesasveicinājās. Kas tad kļuva par iemeslu šādam pavērsienam abu tā jau ne tik labajās attiecībās?

Kā populāram glancētajam izdevumam pastāstījis personām tuvs avots, kurš labi pazīst Kembridžas hercogieni, viņa neesot spējusi piedot Meganas un Harijas rīcību, kuru viņa uztvērusi kā nodevību. Un tas bijis pāra lēmums pamest karalisko ģimeni.

Papildinot ģimeni ar trīs bērniem, Ketrīna domājusi, ka jaunākais Viljama brālis un viņa sieva uzņemsies daļu Elizabetes II ģimenes locekļu pienākumus. Ketrīna nekad nav slēpusi, ka vēlas dot saviem mantiniekiem pēc iespējas "normālāku" bērnību un veltīt viņiem maksimāli daudz laika.

Tomēr pēc Meganas un Harija aizbraukšanas vispirms uz Kanādu, bet pēc tam Kaliforniju, Ketrīnas un viņas vīra darba slodze būtiski pieaugusi. Un tas ir papildus laiks, kas Ketrīnai būs jāatņem saviem bērniem.

Par vainīgu šajā situācijā viņa viennozīmīgi uzskata "egoistisko" Meganu, kuras kaprīžu dēļ princis Harijs nolēma visu pamest un pārcelties uz citu valsti.

Turklāt cerības, ka nākotnē hercogieņu attiecības uzlabosies esot veltas, jo karaliene atzīmēja savu 93 dzimšanas dienu un ar katru brīdi arvien vairāk pienākumu gulstas tieši uz Ketrīnas un Viljama pleciem. Bet laika, ko veltīt bērniem paliek arvien mazāk...

Saistītās ziņas

Hercogienes Meganas onkulis graujošā intervijā viņu nosauc par "nenobriedušu primadonnu no zemākās klases"
Internetā diskutē par hercogienes Ketrīnas rupjo izturēšanos pret Spānijas karalieni Letīciju 7
Hercogienes Meganas grūtniecības kaprīžu dēļ darbu pamet viņu privātā helikoptera pilots 3

Citi šobrīd lasa

Kā padomju laikos. FOTO: šādi aizvien vēl ražo lelles Krievijā 9
Mūsu pašu ļaudis var nonākt modernajā verdzībā - jaunākais ASV ziņojums atklāj skaudru ainu 1
"Viņš dzer zāles, kas neļauj naktīs sapņot" - traģēdijā cietuša jaunieša māte vēršas pie Latvijas iedzīvotājiem 3
Skatīt visus komentārus

Выяснилось, когда герцогиня Меган решила сбежать из Лондона

«Завтра может не наступить»: Как звезда сериала «Хор» предсказала свою смерть