Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Vēži ir tik emocionāli, ka apkārtējiem ir jābūt apveltītiem ar īpašu toleranci un takta izjūtu, lai šīs zīmes pārstāvjus nejauši neaizskartu. (Foto: Shutterstock)

Jūtīgās dvēseles: kuras zodiaka zīmes visātrāk apvainojas

Cita pasaule
27. maijā 14:19 2020. gada 27. maijā 14:19
  Jauns.lv
Tam, cik viegli var cilvēku apvainot, ir dažādi cēloņi, un viens no tiem ir arī zodiaka zīme. Tiesa, šajā aspektā zodiaka zīme nav svarīgākais apstāklis, taču tāpat ir interesanti pavērot, kuru zodiaka zīmju pārstāvji izceļas ar lielāku jūtīgumu un ir ātrāk aizvainojami.

Ja izveidojam visvieglāk aizvainojamo zodiaka zīmju reitingu, pirmajā vietā neapšaubāmi būs Vēži. Vēzīšu dvēsele ir tik maiga un jūtīga, ka apkārtējiem ir jāizceļas ar īpašu toleranci un takta izjūtu, lai šīs zodiaka zīmes pārstāvjus nejauši neaizskartu.

Patiesībā visām Ūdens zīmēm, kurām bez Vēžiem pieder arī Skorpioni un Zivis, ir trausla un jūtīga iekšējā pasaule. Viņus aizskart ir ļoti viegli. Tiesa, Skorpioni - atšķirībā no Vēžiem un Zivīm - izceļas ar diezgan lielu vēlmi atriebties. Turklāt Skorpiona atbildes reakcija var izpausties ne uzreiz, bet dažkārt pat pēc vairākiem gadiem, kad pāridarītājs jau sen ir aizmirsis, par ko tad bija šis strīds.    

Savdabīgā veidā apvainojas Auns. Nevar sacīt, ka Auni ir pārmērīgi jūtīgi. Viņi apvainojas reti, bet pamatīgi. Auna eksplozīvais raksturs raisa tādu atbildes reakciju, ka liek otram tajā pašā acumirklī nožēlot visu, kas pateikts vai izdarīts. Taču Auns atmaigst tikpat zibenīgi, kā ir apvainojies, un tālāk komunikāciju turpina tā, it kā nekas nebūtu bijis. 

Lauvu visvairāk sāpina uzmanības trūkums, laika neveltīšana vai pat pilnīga viņa neapšaubāmo priekšrocību ignorēšana. Parasti šāds pāridarītājs tiek sodīts ar to, ka pilnībā tiek noliegta viņa eksistence. Taču par nopietnākiem pārkāpumiem Lauvu nedraugi var tikt sodīti ar nepatikšanām darbā un sabojātu reputāciju sabiedrības acīs - jo Lauvu zīmē dzimušie izceļas ar labiem kontaktiem.  

Strēlnieks, būdams Uguns zīme, ļoti vētraini reaģē uz pāridarījumu, un sākas ilgstošas pamācības, kuras vien retais var izturēt bez kaitējuma psihei. 

Savukārt Zemes zīmes pārstāvjus - Mežāzi, Jaunavu un Vērsi - apvainot ir praktiski neiespējami. Ja tas tomēr notiek, aizvainojums ļoti ātri no emocionālā plāna pāriet racionālajā. Šajās zīmēs dzimušie parasti šādu apkārtējo uzmanību uztver kā normālu. Vārdsakot, pieņem pasauli tādu, kāda tā ir. Nokļūstot nepatīkamā situācijā, Zemes stihijas zīmes attiecībā uz pāridarītājiem izdara secinājumus un nākotnē lēmumus pieņem, balstoties uz tiem.

Svaru, Dvīņu un Ūdensvīra zīmē dzimušie turpretī ir Gaisa stihijas pārstāvji. Varētu domāt, ka viņiem būs raksturīgs vieglums, taču tā nebūt nav. Šo trīs zīmju pārstāvjus aizvainot var diezgan vienkārši. Tiesa, no šiem trim vienīgi Svariem nav raksturīga vēlme atriebties. Ar abiem pārējiem esi piesardzīgs - gadīties var visādi.

Saistītās ziņas

Zodiaka raganas: kuras zodiaka zīmes ikdienā izmanto burvestības, pašas pat nenojaušot 2
Kuru zodiaka zīmju pārstāvji dzīvo visilgāk?
Murrājošie dziednieki un veiksmes talismani. Mājas kaķu mistiskie noslēpumi

Citi šobrīd lasa

"Esmu atvērusies!” Madara Kiviča par jauno dzīvi pēc šķiršanās
Lidmašīna ar kanādiešu karavīriem pusceļā uz Latviju pagriezta atpakaļ 14
"Lūdza nosaukt personas kodu un bankas lietotāja numuru, lai "glābtu" situāciju." Vīrietis atklāj, kā viņu mēģināja apzagt "Swedbank" viltus darbinieki 2
Pievienot komentāru

СМИ: Герцогиня Меган ждет второго ребенка и уже сообщила об этом королеве

«Не зря голодаю?» Муцениеце после развода с Прилучным приводит в порядок тело