Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Unsplash

Tava labā enerģija iedvesmos arī citus - horoskops visām zodiaka zīmēm no 30.03. līdz 5.04.

Cita pasaule
30. martā 09:40 2020. gada 30. martā 09:40
  Jauns.lv
Uzzini, kas labs tev šonedēļ rakstīts zvaigznēs.

AUNS

Enerģijas pieplūdumu un vēlmi pēc teicamiem rezultātiem ievirzi konstruktīvā gultnē. Seko līdzi notikumiem sabiedrībā, pasaulē, tiecies ar draugiem, īstenojiet kopīgus plānus. Centies ieinteresēt, nevis uzstāt un diktēt savus noteikumus. Esi piesardzīgs, veidojot jaunas attiecības, jo dažus no tiem, kas gribēs kļūt par taviem draugiem, interesēs tikai izdevīgums, ko sniedz pazīšanās ar tevi.

VĒRSIS

Apzinies savus plusus un mīnusus un izcel to, kas var noderēt ceļā uz karjeras virsotnēm. Nebaidies izteikt savu viedokli, aizstāvēt principus, neslēp trūkumus, taču pārlieku arī sevi neslavē. Lai īstenotu savas ieceres, būs vajadzīga konkrēta, mērķtiecīga rīcība. Sadarbības partneri labprāt tevi uzklausīs, taču ne visu, ko ierosināsi, viņi atbalstīs – brīžiem nāksies pārmīt pat kādu asāku vārdu.

DVĪŅI

Ja pašam pietrūkst padoma, vaicā to draugiem, paziņām. Pievērs uzmanību viņu vajadzībām. Lai pasargātu sevi no vilšanās, piedomā pie tā, kam veltī savu laiku, kādiem ideāliem seko un pie kādiem principiem turies. Taču, pietiekami neizvērtējot savas rīcības sekas, vari iekulties tur, kur tavs ieguldījums vai nu netiks pietiekami novērtēts, vai neapmierinās atvēlētā sociālā loma.

VĒZIS

Izvēlies tādu izteiksmes veidu, kas ļautu aizstāvēt personiskās intereses, nesabojājot attiecības ar apkārtējiem. Ja rīkosies apdomīgi un visās lietās ievērosi precizitāti, tavi centieni nepaliks nepamanīti. Tad tev būs daudz darba un pienākumu un laiks ritēs nemanot. Taču tam ir arī negatīvā puse – aizņemtība un laika trūkums neļaus pienācīgi apsvērt jaunus priekšlikumus, pareizi novērtēt savas spējas.

LAUVA

Kamēr apstākļi ir labvēlīgi, iespēju robežās papildini zināšanas, atrodi internetā jaunus seminārus, kursus. Attiecībās koncentrējies uz pozitīvo, tava labvēlība un entuziasms iedvesmos arī citus izdarīt ko labu. Ar personisku jautājumu risināšanu vien neaprobežojies. Patiesībā tu rīkosies mērķtiecīgi un īsā laikā tiksi galā ar vairākām problēmām vienlaikus.

JAUNAVA

Darbus plāno tā, lai to, ko iesāc, vari arī pabeigt – neko neatstāj pusdarītu, tiecies pēc kārtības un harmonijas it visā. Mājas un apkārtējās vides sakārtošanai izmanto padomus un ieteikumus, kas veicina pozitīvas enerģijas piesaisti. Atļaujies būt nedaudz māņticīgs – maza sadzīviska maģija nāks par labu mājas atmosfērai un paša noskaņojumam.

SVARI

Savu rīcību plāno rūpīgi, trīsreiz pārdomā, kur un kā tērē naudu, kādiem cilvēkiem uzticies un kādos darījumos iesaisties. Nevērīga attieksme pret padomiem novedīs pie situācijas, kad laika būs maz, bet darāmā daudz. Labu gribēdams, vari uzkraut sev lielāku rūpju nastu, nekā spēj panest, un apņemties izdarīt to, kam patiesībā neatliek laika. Pienākumi, atbildība un sadzīviskas klapatas nogurdinās.

SKORPIONS

Pamazām spriedze attiecībās ar tuviniekiem noplaks, ļaujot uz kādu laiku nodoties vaļaspriekam un atvilkt elpu no emocionāliem strīdiem un saspringtas atmosfēras mājās. Esi piesardzīgs, saņemot negaidītas dāvanas vai necerētu atzinību. Pirms izmanto likteņa labvēlību, noskaidro, no kuras puses pūš vējš. Var gadīties, ka par avansā saņemto vēlāk jāstrādā divtik. Neļauj sevi apmuļķot!

STRĒLNIEKS

Sajukumu dzīves ritmā var radīt nesaprašanās ar tuviniekiem. Ik pa brīdim mājās var ieskanēties trauksmes zvans, liecinot par to, ka vai nu neesi bijis savu uzdevumu augstumos, vai neesi attaisnojis uz tevi liktās cerības. Lai izvairītos no kļūmīgiem soļiem, rūpīgi izvērtē savas rīcības sekas, balsties uz pieredzi, izmanto pārbaudītus paņēmienus. Tuvinieki tev pārmetīs nepraktiskumu.

MEŽĀZIS                    

Pildot ikdienas pienākumus, dažādi šķēršļi tevi itin viegli izsitīs no ierastā līdzsvara. Nepaliec malā, kad tiek risināti svarīgi profesionālie jautājumi. Spried un rīkojies racionāli, domā par paša izdevīgumu. Pieņemot svarīgus ar finansēm saistītus lēmumus, nepaļaujies uz virspusēju, baumu līmeņa informāciju. Centieni uzlabot materiālo situāciju vainagosies panākumiem, ja būsi neatlaidīgs.

ŪDENSVĪRS

Vairies no pašapmāna, neuzticies emocionālas pacilātības brīdī dotiem solījumiem. Apmierinot savas materiālās vajadzības, nejauši vari izdarīt arī ko cēlu un ļoti vajadzīgu citiem. Nākotnes plānošana gan šobrīd neveiksies, būs grūti nošķirt personisko no kolektīvā. Sarunas karstumā var pasprukt kāds neapdomīgs vārds, radot virkni grūti prognozējamu notikumu.

ZIVIS

Tevi vilinās spožas, neparastas lietas un procesi, taču grūti būs atrast savu vēlmju piepildījumu. Sazinies ar domubiedriem, atrodi savām interesēm atbilstošas aktivitātes internetā – tas veicinās abstrakto domāšanu. Kā šajā laikā jūtas vecāki, vecvecāki un citi tev zināmie seniori? Varbūt kādam nepieciešama tieši tava palīdzība?

Saistītās ziņas

Trīs zodiaka zīmes, kuras ir dzimušas, lai mainītu pasauli 1
5 zodiaka zīmes, kuras neprot mīlēt 2
Ko sola 2020. gads: finanses, labklājība, labākie kāzu datumi. Astrologa Andra Rača prognoze

Citi šobrīd lasa

Viņa nekaunas: publicē "pirms" un "pēc" fotogrāfijas; arī citas seko viņas piemēram 4
Kā pandēmijas laikā sadzīvot ar diagnozi – vēzis. Saruna ar onkologu Jāni Kāpostiņu
Sākumā Marikai no Talsiem piedzima trīnīši, bet vēlāk - vēl dvīnīši. Kā ir augt piecu bērnu ģimenē? 4
Pievienot komentāru

Жена Робби Уильямса заявила о нежелании скрывать от детей его "распутное" прошлое

"В институте я была - пацан!": Агата Муцениеце удивила подписчиков неожиданным фото