Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Viņai bija 19, viņam - 52, kad abi iepazinās. (Foto: mediadrumworld.com / Ronyea Keya / Vida Press)

Neparasts mīlasstāsts. Ronja un Reinaldo iemīlējās no pirmā acu skatiena, kaut tika apsaukāti par "cukurtētiņu" un "naudas kārotāju" 3

Attiecības
2020. gada 18. martā 04:30 2020. gada 18. martā 04:30
  Jauns.lv
Apkārtējie viņu apsaukāja par pedofilu, kad šis amerikānis uzsāka attiecības ar sievieti, kas viņam drīzāk varēja būt meita. Pāri šķīra 33 gadu liela starpība un jaunajai dāmai tolaik nebija pat 20 gadu.

2014. gadā mehānikas inženieris Reinaldo Mīsimers (58) no Ilinoisas štata, ASV, internetā pamanīja komentāru, ko bija uzrakstījusi modele un māksliniece Ronja Kieira (tagad 25) no Misūri štata, ASV. Tolaik 19 gadus vecā jauniete bija pieminējusi, ka viņu saistot gados vecāki vīrieši.

Reinaldo uzrakstījis jaunietei privātu vēstuli. Abi sākuši sarakstīties un apmainīties fotogrāfijām. Pēc tam, kad Ronja viņam kādudien nosūtījusi dažas no savām modeles gaitās uzņemtajām bildēm, vīrietis viņu uzaicinājis uz pirmo randiņu klātienē.

Foto: mediadrumworld.com / Ronyea Keya / Vida Press

Dienā, kad abi satikās, viņi iemīlējušies viens otrā no pirmā skatiena un nolēmuši pāriet nākamajā attiecību posmā.

Sākotnēji līdzcilvēki jauno pāri uzlūkojuši ļoti nosodoši. Taču pat par spīti tam, ka Reinaldo apsaukāts par pedofilu, abi attiecības turpinājuši.

Pēc dažiem gadiem mūžībā devies Reinaldo tēvs. Sēru periods un sabiedrības kritika par abu attiecībām milzīgās gadu starpības dēļ, ļāvusi iezagties plaisai abu attiecībās un viņi pašķīrušies.

Foto: mediadrumworld.com / Ronyea Keya / Vida Press

Taču 2018. gadā Ronja uzrakstījusi bijušajam mīļotajam īsziņu, apvaicājoties, kā viņam klājas. Drīz pēc tam abi atjaunojuši romantiskās attiecības. Par spīti apkārtējo skepsei, abi jau divus gadus ir kopā un apgalvo, ka tagad šīs attiecības ir ievērojami stiprākas un nopietnākas nekā iepriekš.

Kad Reinaldo, kuram ir 10-19 gadus veci bērni no iepriekšējām attiecībām, iepazīstinājis Ronju ar savu māti, viņa sākotnēji bijusi pārliecināta, ka dēls izvēlējies gados tik jaunu draudzeni tikai seksa dēļ. Taču, jo vairāk laika sirmā kundze pavadījusi kopā ar dēla draudzeni, jo labāk sapratusi, ka viņus patiešām vieno īsta mīlestība, ne tikai fiziska kaislība.

Foto: mediadrumworld.com / Ronyea Keya / Vida Press

Šo gadu laikā pārim nācies uzklausīt daudz kritisku vārdu. Ronja apsaukāta par „naudas kārotāju”, bet Reinaldo par „pedofilu” un „cukurtētiņu”.

Spītējot sabiedrības negatīvajai attieksmei, pāris apņēmies būt kopā un nesen kā iegādājies pirmo kopīgo māju. Viņi plāno dibināt ģimeni un nākotnē radīt arī kopīgus bērnus.

Saistītās ziņas

35 gadu starpība: Madonna pārsteidz ar jaunu romānu 2
Slavenie pāri, kam ir liela gadu starpība 21
"Mēs esam ļoti laimīgi!" 27 gadus veca sieviete izjauc labākās draudzenes ģimeni un apprecas ar viņas tēvu 99

Citi šobrīd lasa

Slavenības, kuras 5. jūnijā kandidēs uz deputātu vietām pašvaldību vēlēšanās 6
Arvien kroplīgāk. Dēla dzimtās valodas prasmes pamatīgi satrauc vecākus 19
Militārie fotogrāfi Gatis Indrēvics un Ēriks Kukutis: “Mēs karojam mediju kaujas vidē”
Tēmas: ASV
Skatīt visus komentārus

"Это гениально!": Пугачева в белой рубашке восхитилась приготовленными сыном пирожками

Прохор Шаляпин случайно проломил кровать покойной Людмилы Гурченко и нашел там кое-что ценное