Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Katrs, kurš ienāk mūsu darba vietā, tiek pieņemts ģimenē... ģimenē, kur viens otram uzticas," saka Linda. (Foto: Juris Rozenbergs)

Linda Mūrniece atkal apkrāpta - nu viņu apzadzis bārmenis Andris 34

Sievietēm
28. februārī 17:02 2020. gada 28. februārī 17:02
  Jauns.lv
Bijušajai iekšlietu ministrei, nu viesnīcas "Hotel Roma", bāra "Mazais Otto" un vīna veikala "Otto vīni" vadītājai Lindai Mūrniecei atkal ķibeles - viņu apkrāpis pašas darbinieks, bārmenis Andris.

Par to Linda pasūdzējusies sociālās saziņas tīklā "Facebook", atklājot, kā Andris izmantojis viņas uzticēšanos: "Zaga gandrīz katru dienu, kad nāca uz darbu, ko uzzinām tikai tagad - pēc laika. Teiksiet - policija, tiesa, cietums? Tas prasītu laiku un enerģiju, ko mēs tērētu nelietim..."

"Kāds nopērk pudeli vīna un samaksā skaidrā. Kādēļ neiebāzt kabatā, neizsitot čeku?... Inventarizācijas laikā paniski mēģināt samaksāt par trūkstošajām vīna pudelēm plauktos?... Nepamanīt, ka pīkstina svešu karti, kas turpat netīšām palikusi...Jo nemaksās taču ar savu... Pārdot dārgu vīnu pa glāzei, kas nav paredzēts... Pēc tam nopirkt pudeli citā veikalā un nolikt vietā..." krāpšanas gadījumus uzskaita Mūrniece.

"Melot un melot un melot. Par to, kādēļ iztrūkums. Andra ikdiena. Citu mūsējo maiņās vakaros kasē vienmēr bija nauda. Andra maiņās - nulle..." atklāj Mūrniece, piebilstot: "Jā. Es atzīstos savās kļūdās. Nesēdēju un nevaktēju. Netiku galā. Ir nelieši, kas to izmanto. Vienīgais, ko šobrīd varu - skaļi pateikt šo. Un brīdināt citus. Par to, ka tā var notikt. Un par metodēm, kā mūs var apzagt."

Saistītās ziņas

"Būtu vismaz izlicies, ka grib samaksāt" - Linda Mūrniece atklāj, kā tikusi izmantota
"A kas tev par daļu, vecā intrigante?" - Kivičs metas skaidrot attiecības arī ar Lindu Mūrnieci 239
Lindenblate par Lindas Mūrnieces vēlmi atgūt naudu: "Es viņai neesmu parādā ne centa, es viņu sūdzēšu tiesā" 15

Kā jau ziņots, pērn novembrī Linda sociālās saziņas tīklā "Facebook" klajā nāca ar stāstu par vīrieti-izmantotāju, kas "regulāri mielojies viņas viesnīcas restorānā ar vakariņām, dzēris "asiņainās Mērijas", bērnu lutinājis ar saldējuma kokteiļiem, taču ne reizi vīrietim nav ienācis prātā par to pat piedāvāt samaksāt".

"Man jau katru reizi šķiet, ka nu beidzot esmu iemācījusies. Ar vienu tādu vissliktāko versiju biju piecus gadus precējusies. Tomēr ar to nepietika. Atkal un atkal... Laikam jau pati vien vainīga," toreiz ieraksta komentāros vēstīja Mūrniece, kuras pirmais vīrs ir iekšlietu sistēmas darbinieks Raimonds Mūrnieks, bet otrais - no 2012. gada maija līdz 2017. gada jūnijam - ārsts un politiķis Hosams Abu Meri.

Citi šobrīd lasa

Kādēļ Zviedrija iet savu ceļu un neievieš striktus ierobežojumus? Intervija ar zviedru epidemiologu 18
Nepielūdzami augošā statistika: ko Amerika izdarīja nepareizi 11
Lielbritānija sagaidījusi pirmo pašizolācijā dzimušo mazuli - sieviete dzemdē, pirms ierodas mediķi
Skatīt visus komentārus

"Она была помешана на мытье рук": совершенно здоровая мать двоих детей умерла от Covid-19, несмотря на самоизоляцию

«Только для избранных»: Лопез во время карантина добилась для себя незаконной привилегии