Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Unsplash

Lai uzbūvētu gaisa pili, nav jābūt arhitektam - horoskops visām zodiaka zīmēm 24.02.-1.03.

Cita pasaule
24. februārī 11:59 2020. gada 24. februārī 11:59
  Jauns.lv
Uzzini, kas tevi sagaida šonedēļ.

AUNS
Lai uzbūvētu gaisa pili, nav jābūt arhitektam, taču pajumti un aizvēju atrast tajā diezin vai izdosies... Šonedēļ nepārvērtējiet savas iespējas, neplānojiet darbus, kas nav pa spēkam. Reāls skats uz dzīvi pasargās no vilšanās un slikta garastāvokļa. Nedēļas nogalē nezaudējiet galvu vilinoša piedāvājuma dēļ.

VĒRSIS
Iespējams, būsiet pašpietiekami un paļausieties tikai uz sevi, darīsiet vienīgi to, kas patīk pašiem, pat ja citiem tas šķitīs nepieņemami. Nedēļas sākumā var rasties nesaskaņas ar priekšniecību, bet nedēļas otrajā pusē domstarpības ar apkārtējiem var kļūt par ikdienu. 

DVĪŅI
Cerību uz materiālo palīdzību no ārzemēs dzīvojošiem radiniekiem vai draugiem atmetiet — šī nebūs tā nedēļa, kad kāds slepus mēģinās jūs atbalstīt. Ja gribat saglabāt optimismu, šonedēļ nodarbojieties ar interesanto un sirdij tīkamo — tas palīdzēs izvairīties no grūtsirdīgām pārdomām par zudušām cerībām un dzīves jēgu. 

VĒZIS
Aizspriedumi pret netradicionālām lietām nedēļas sākumā, iespējams, traucēs pieņemt piedāvājumu, kas varētu labvēlīgi ietekmēt jūsu stāvokli sabiedrībā. Ja līdz nedēļas vidum nebūsiet atraduši izeju no sarežģītas situācijas pašu spēkiem, nedēļas nogalē apstākļi piespiedīs rīkoties, bet tad izvēles iespēju vairs nebūs daudz. 

LAUVA
Attiecībās ar līdzcilvēkiem šonedēļ var būt negaidīti pavērsieni: tie, kas līdz šim jūs atbalstīja, var kļūt par pretiniekiem, bet kritizētāji un pēlēji — par labiem draugiem. Nedēļas otrajā pusē neļaujieties mānīgajai sajūtai, ka izdosies tas, ko nav varējuši izdarīt citi. 

JAUNAVA
Šonedēļ varat iekļūt pamatīgā notikumu kaleidoskopā, kas neļaus ne mirkli atslābināties. Grozieties, kā gribat, — visam būs jāizseko līdzi, ar visu būs jātiek galā. Pretrunīgas jūtas neļaus nostāties viena vai otra cilvēka pusē; nebūs viegli izšķirties starp mīlestību un pienākumu. Nedēļas nogalē apvaldiet impulsivitāti. 

SVARI
Šī nedēļa var sākties ar negaidītiem notikumiem un situāciju pavērsieniem — viens pārgalvīgs solis var radīt neprognozējamas sekas. Tas nenozīmē, ka jāsēž klēpī saliktām rokām, ir tikai jārīkojas pārdomāti, bez steigas. Protams, situācijā, kad darbs dzen darbu, atrast brīdi pārdomām būs grūti. 

SKORPIONS
Tas, ka dažkārt jums izrādījusies taisnība, vēl nedod tiesības vīzdegunīgi demonstrēt apkārtējiem savu pārākumu. Tāda rīcība nedēļas sākumā izpelnīsies tikai nosodījumu, bet tuvinieki to var uztvert pat kā apvainojumu. Nedēļas nogalē izvairieties piesaistīt apkārtējo uzmanību — komplimentu vietā dzirdēsiet kritiku. 

STRĒLNIEKS
Šī var izvērsties par lietišķo tikšanos nedēļu. Lielākā daļa no aizsāktajām pārrunām līdz galam tomēr netiks; rezultātu nebūs, tāpēc plānotās aktivitātes būtiski uz priekšu nevirzīsies. Iespējams, viss notiks pārāk pēkšņi, lai situāciju varētu izmantot savā labā. Nedēļas otrajā pusē neparedzēti šķēršļi var rasties, risinot sadzīviskas problēmas.

MEŽĀZIS
Jūtas šonedēļ var uzbangot ar nevaldāmu spēku; mīlestības dēļ varat pilnīgi pazaudēt galvu un nonākt nevēlamā atkarībā. Pirms pilnībā pakārtojat savu dzīvi kaislībām un iegribām, padomājiet, kādas var būt sekas. Ja vēlaties pasargāt sevi no smeldzīgiem pārdzīvojumiem, pilnībā nododieties darbam un sabiedriskajai dzīvei.

ŪDENSVĪRS
Ja arī jums izdosies atrast asprātīgus problēmu risinājumus, straujā un impulsīvā rīcība, ar kādu šonedēļ centīsieties īstenot iecerēto, visu var sabojāt. Darba steigā arī kolēģiem var gadīties dzirdēt kādu skarbāku vārdu. Nedēļas otrajā pusē spriedze darbā un mājās pieaugs, jūsu impulsivitāte un neapdomība — arī.

ZIVIS
Nestabilitāte attiecībās ar radiem un draugiem var kļūt par vienu no šīs nedēļas aktuālākajām tēmām. Tās var mainīties gan uz labo, gan slikto pusi — daudz būs atkarīgs no jūsu ieinteresētības, taču zināma nozīme būs arī emocionālajam stāvoklim, kas nedēļas otrajā pusē var būt diezgan neprognozējams. 

Saistītās ziņas

Kuras zodiaka zīmes pārstāvis ir tavs niknākais ienaidnieks 4
5 zodiaka zīmes, kuras neprot mīlēt 2
Astrologi nosauc četras zodiaka zīmes, kuras 2020. gadā gaida finansiāla veiksme 2

Citi šobrīd lasa

Viņa nekaunas: publicē "pirms" un "pēc" fotogrāfijas; arī citas seko viņas piemēram 4
Bruknas kopienas vadītājs Andrejs Mediņš nāk klajā ar savdabīgiem izteikumiem; mācītāja viedokli skarbi komentē speciālisti
Sākumā Marikai no Talsiem piedzima trīnīši, bet vēlāk - vēl dvīnīši. Kā ir augt piecu bērnu ģimenē? 4
Pievienot komentāru

Жена Робби Уильямса заявила о нежелании скрывать от детей его "распутное" прошлое

"В институте я была - пацан!": Агата Муцениеце удивила подписчиков неожиданным фото