Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Džvans un Rikijs. (Foto: Image Press / BACKGRID/All Over / Vida Press)

Rikijs Mārtins, "Troņu spēles" zvaigzne Tērnere un citi, kas mīlestību atrada internetā

Attiecības
2019. gada 2. decembrī 06:21 2019. gada 2. decembrī 06:21
 
Anita
Sedliņa
Līdz ar iepazīšanās aplikāciju dzimšanu, "Instagram" bildēm un "Twitter" īsajiem zīmju tekstiem tiešsaistes romantika un attiecības ir jaunā, modernās pasaules norma. Arī dažas slavenības mīlestību ir atradušas tieši tur – interneta tīklos.

No zila gaisa

Sofija Tērnere un Džo Džonass. (Foto: Image Press Agency/Sipa USA/ Vida Press)

Seriāla "Troņu spēle" aktrisei Sofijai Tērnerei "Instagram" ir kļuvusi par vietni, kur atrast vīru – mūziķi Džo Džonasu: „Mums bija daudz kopīgu draugu, kuri jau ilgstoši vēlējās sapazīstināt. Sekojām viens otram "Instagram", un pēkšņi – kā no zila gaisa – viņš pats man atrakstīja.”

Pateicība "Instagram"

Mendija un Teilors. (Foto: Vida Press)

„Nofotogrāfēju viņa albumu un parādīju to "Instagram". Kaut kā Teilors to pamanīja un privāti atsūtīja pateicības vēstuli. Sākām sarakstīties, gājām uz randiņiem, un viss pārējais jau ir vēsture. Paldies "Instagram", ka palīdzēji atrast man vīru!” sociālajam attēlu tīklam par vīru, grupas "Dawes" līderi Teiloru Goldsmitu, pateikusies ir mūziķe Mendija Mūra.

Attiecības amerikāņu stilā

Sāra un Holanda. (Foto: Birdie Thompson/AdMedia/Sipa USA/ Vida Press)

Seriāla "Šausmas amerikāņu stilā" aktrise Sāra Paulsone ar savu mīlestību, aktrisi Holandu Teilori, ir iepazinusies, kad abas vēl bija citās attiecībās: „Tas ir garš stāsts. Iepazināmies pirms daudziem gadiem aktrises Martas Plimptones mājās, strādājot labdarības organizācijas labā. Viena otru pamanījām, sākām sazināties "Twitter"...”

Mīlas aritmētika

Prijanka Čopra un Niks Džonass. (Foto: CAMERA PRESS/Lumeimages / Vida Press)

„No mūsu kopīgajiem draugiem esmu dzirdējis, ka vajadzētu iepazīties,” mūziķis Niks Džonas "Twitter" rakstījis aktrisei Prijankai Čoprai. „Šīs sarakstes var izlasīt mani darbinieki, varbūt labāk atsūti īsziņu,” viņa atbildējusi. Ar šādiem vārdiem aizsākās abu sarakste, pēc pāris mēnešiem – 2017. gada žurnāla "Vanity Fair" Oskaru balvas ballē – abi satikās, jau nākamajā Kostīmu institūta ballē ieradās kopā un 2018. gadā apprecējās.

Pievilcīgais mākslinieks

Džvans un Rikijs. (Foto: Image Press / BACKGRID/All Over / Vida Press)

Rikijs Mārtins ir atklājis, ka ar savu „otro pusīti” iepazinies "Instagram" un tikai pateicoties savam hobijam. „Esmu mākslas kolekcionārs, bet viņš – mākslinieks. "Instagram" pamanīju fantastisku mākslas darbu, sāku pētīt autoru un sajūsmināts aizsūtīju privātu vēstuli. Tā kādus sešus mēnešus sarakstījāmies, bet ne par ko seksīgu – runājām par mākslu un dzīvi kopumā.” Sarunu rezultātā pēc septiņiem mēnešiem pāris saderinājās un pērn arī apprecējās.

Gardie tako

Vells Adamss un Sāra Hailanda. (Foto: Birdie Thompson/AdMedia/Sipa USA/ Vida Press)

Aktrise Sāra Hailanda un šova "Vecpuisis" dalībnieks Vells Adams attiecības uzsāka 2017. gada oktobrī pēc koķetērijas "Twitter" tīklā. „Viņš man atsūtīja vēstuli, un, tā kā biju brīva, biju sajūsmā par šādu pirmo soli – seksīgu un pašpārliecinātu. Viņš paziņoja: „Nākamreiz, kad būsi Losandželosā, aizvedīšu tevi uz dzērienu un takos.””  „Interneta iespējas ir fantastikas,” jūsmo drosminieks.

Citi šobrīd lasa

Sazvērestības teorijas, kas biedēja spāņu gripas pandēmijas laikā, kad cilvēki mira miljoniem 4
Murgiem un šarlatānu biznesam Covid-19 rada jaunas iespējas 6
Publiskās vietās turpmāk drīkstēs doties ne vairāk kā divi cilvēki vai ģimene 20
Pievienot komentāru

16-летняя дочь Крутого в микрошортах устроила танцевальный беспредел на карантине

После истории с Лещенко Лера Кудрявцева сдала тест на коронавирус