Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Hercogienes Ketrīnas privātsekretāre iesniegusi atlūgumu
Hercogienes Ketrīnas un viņas privātsekretāre Ketrīna Kvinna. (Foto: John Rainford/WENN.com/Vida Press)

Hercogienes Ketrīnas privātsekretāre iesniegusi atlūgumu 2

Attiecības
2019. gada 20. novembrī 06:53 2019. gada 20. novembrī 06:53
  Jauns.lv
Baumas par nesaskaņām britu karaliskajā ģimenē aizvien nebeidz rimties. Karaļnams zaudējis vēl vienu vadošu personāla darbinieci. Darbu uzteikusi Kembridžas hercogienes Ketrīnas privātsekretāre.

Hercogienes Ketrīnas privātsekretāre Ketrīna Kvinna. (Foto: CAMERA PRESS/Mark Stewart / Vida Press)

Pēc diviem gadiem amatā darbu uzteikusi hercogienes Ketrīnas privātsekretāre Ketrīna Kvinna, – informē izdevums “Daily Mail”. Kvinnas darbs uzskatāms kā ļoti prestižs, viņa
savā ziņā bijusi kā nākamās karalienes personāla vadītāja.

Hercogienes Ketrīnas un viņas privātsekretāre Ketrīna Kvinna. (Foto: CAMERA PRESS/Mark Stewart / Vida Press)

Ketrīnas Kvinnas pienākumos ietilpis viss, kas saistīts ar hercogienes oficiālajiem pienākumiem, “sākot ar Keitas dienas plāna sastādīšanu līdz pavadīšanai uz sabiedriskajiem pasākumiem”.

Hercogienes Ketrīnas un viņas privātsekretāre Ketrīna Kvinna. (Foto: John Rainford/WENN.com/Vida Press)

Kvinna ir Oksfordas universitātes absolvente. Runā, ka privātsekretāre pati izvēlējusies no darba aiziet, kas, pēc “Daily Mail” domām, ir “netipisks” lēmums. Kā nekā šis darbs ir ļoti prestižs (un ļoti labi apmaksāts). Šo mēdz uzskatīt par “iekārojamāko darbu numur 1 visā karaļnamā, turklāt privātsekretāri savā darbā parasti paliek desmit un vairāk gadu”.

Hercogienes Ketrīnas privātsekretāre Ketrīna Kvinna. (Foto: CAMERA PRESS/Mark Stewart / Vida Press)

Hercogienes Ketrīnas privātsekretāre darbu uzteikusi tikai gadu pēc tam, kad no sava amata 2018. gada decembrī plānoja aiziet Saseksas hercogienes Meganas privātsekretāre Samanta Koena (viņa gan darba saistības pagarināja, līdz Saseksas hercogu pāris atrod piemērotu kandidātu amatam). Šis paziņojums izskanēja tikai dažas nedēļas pēc tam, kad darbu bija uzteikusi Meganas personīgā asistente Melisa Tuabti.

Saseksas hercogiene Megana un viņas privātsekretāre Samanta Koena, kas no ieņemamā amata aizgāja aizvadītā gada decembrī. (Foto: action press/ Vida Press)

Ketrīna Kvinna bija cieši saistīta ar hercogienes Ketrīnas filantropes darbu. Kvinna vēl līdz Ziemassvētkiem, kad beigsies viņas darbas saistības, plāno paplašināt hercogienes darbības sfēru labdarībā.

Hercogienes Ketrīnas privātsekretāres aiziešana no darba ir jaunākais “satricinājums”, kas skāris britu karaļnamu.

Oktobrī atklātība parādījās ziņa, ka vienai no Ketrīnas ilggadējām darbiniecēm uzteikts darbs, pamatojoties uz nesaskaņām ģimenē. Sofija Egņū pie hercogienes Ketrīnas strādājusi septiņus garus gadus un tad negaidīti atlaista no darba. Kā runā, tas esot saistīts ar augošajām nesaskaņām Kembridžu un Saseksu savstarpējās attiecībās.

Sofija Egņū pie hercogienes Ketrīnas strādāja septiņus gadus. (Foto: James Whatling / MEGA / Vida Press)

Kā izdevumam “Daily Mail” izteicies viens no karaļnama vecākajiem darbiniekiem, Sofija Egņū atlaista štatu samazināšanas dēļ. Tā kā abu hercogu ģimenes pieņēmušas lēmumu dalīt savas saimniecības, Egņū pakalpojumi vairs neesot nepieciešami. “Viņa netiks aizstāta ar citu darbinieci,” apliecinājis pils pārstāvis.

Hercogiene Megana, kura britu karaļnamā ir tikai pusotru gadu, jau pieredzējusi vairāku personāla darbinieku aiziešanu no amata. Martā amatu uzteica Saseskas hercogienes privātsekretāres asistente Eimija Pikerila, kas ir jau ceturtā Meganas darbiniece, kas aizgājusi no darba. Saseksas hercogienes personāla maiņa ievērojami stabilizējusies pēc tam, kad viņa pavasarī kļuva par māmiņu.

Citi šobrīd lasa

Drāma Igaunijā: autobusa pasažiere izglābj 30 cilvēku dzīvības 3
Viļānos izcēlies pamatīgs tracis domes deputātes neadekvātās uzvedības dēļ 5
"Kur galvā rodas vārdi?" - Navaļnijs pastāsta par atveseļošanās procesu 4
Skatīt visus komentārus

Амбициозная герцогиня: эксперт объяснила почему Кэтрин не смогла быть просто «королевской женой»

Как семья Михаила Ефремова учится жить без заработков актера