Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Divi iemesli, kāpēc princis Harijs tomēr drīkstēja precēt šķirteni Meganu 1

Attiecības
2019. gada 23. septembrī 07:02 2019. gada 23. septembrī 07:02
  Jauns.lv
Eksperti nosaukuši divus iemeslus, pateicoties kuriem tomēr notikušas prinča Harija un Meganas Mārklas kāzas. Ja ne šie apstākļi, pārim šobrīd nebūtu tādas nākotnes.

Nevienam nav noslēpums, ka britu karaļnama pārstāvjiem ir jāsaņem ģimenes vecāko atļauja, ja viņi vēlas precēties (pretējā gadījumā tas draud izvēsties milzu skandālā). Pirms lūgt savas izredzētās sirdi un roku vai piekrist mīļotā bildinājumam, Vindzoru dinastijas pārstāvjiem ir jālūdz karalienes Elizabetes II un savu vecāku atļauja.

Arī princis Harijs šajā jautājumā nebija izņēmums. Lai gan princeses Diānas jaunākais dēls izceļas ar brīvdomību, viņš tomēr ciena ģimenes tradīcijas. Pirms viņš bildināja Meganu un pasniedza viņai saderināšanās gredzenu, Harijs lūdza atļauju saviem tuviniekiem.

Daudzi bija pārsteigti, uzzinot, ka allaž tik striktie Vindzori atļāvuši Harijam precēties ar šķirtu sievieti. Parasti britu karaliskā ģimene ļoti skeptiski izturējusies pret atkārtotām laulībām.

Britu karaļnamā valda uzskats, ka cilvēkiem ir ļoti nopietni jāizturas pret lēmumu par ģimenes veidošanu un jācenšas to saglabāt līdz pēdējam. Princim Harijam būtu aizliegts dzīvi saistīt ar Meganu, ja nebūtu šo divu sekojošo apstākļu.

Atklāts, ka pirms Harija un Meganas saderināšanās karaļnama eksperti ļoti rūpīgi izpētījuši topošās hercogienes biogrāfiju un nonākuši pie secinājuma, ka viņa tomēr drīkst kļūt par britu karaļnama pārstāvi. Pirms šāda lēmuma pieņemšanas ļoti rūpīgi izanalizēta Mārklas pirmā laulība. No 2010. gada līdz 2013. gadam viņa bija precējusies ar filmu producentu Trevoru Engelsonu.

Bijušie laulātie ātri iesnieguši laulības šķiršanas prasību, tā arī nepaspējot radīt kopīgu mantinieku. Karaļnama analītiķi ir pārliecināti, ka tik īslaicīgu laulību (pēc Vindzoru mēru skalas) var neņemt vērā: trīs gadu laikā Megana un Trevors neesot paspējuši gūt pietiekami lielu kopīgo atmiņu un jūtu “bagāžu”, lai pēc laulības šķiršanas viņiem rastos vēlme vienam pie otra atgriezties. Šis bija pirmais no apstākļiem, kas Meganai deva “zaļo gaismu”, lai viņu pieņemtu britu karaļnams.

Otrs iemesls ir saistīts ar bērnu neesamību Meganas pirmajā laulībā. Ja Mārkla savam pirmajam vīram Trevoram Engelsonam būtu dāvājusi kopīgu mazuli, viņu, visticamāk, pat tuvu nelaistu princim Harijam. Vindzoriem rūp troņa liktenis un viņi nevēlas, lai to (kaut vai tikai tīri teorētiski, jo pat Harijs ir diezgan tālu no iespējas kļūt par karali) mantotu ģimenei svešs cilvēks.

Eksperti arīdzan norādījuši: ja Meganai un Trevoram būtu kopīgs bērns, tas nozīmētu, ka hercogienei vajadzētu bieži satikties ar savu pirmo vīru, savukārt tas varētu mudināt sabiedrību izteikt aplamus pieņēmumus un slikti ietekmētu prinča Harija reputāciju.

Citi šobrīd lasa

"Šī slepenā dzīve man bijusi jau ilgu laiku" - bezkaunīga klienta nokaitināts, Dāvids laimi nu rod grandiozā dārzā
Jānis Timma apprecējis savu mīļoto Annu Sedokovu 9
Mjanmas galvaspilsētā piedzimis mazulis ar divām galvām
Pievienot komentāru

Амбициозная герцогиня: эксперт объяснила почему Кэтрин не смогла быть просто «королевской женой»

Как семья Михаила Ефремова учится жить без заработков актера