Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Tēvus kopā ar bērniem aicina doties bezmaksas ekskursijās - izlūkgājienos
Publicitātes foto

Tēvus kopā ar bērniem aicina doties bezmaksas ekskursijās - izlūkgājienos 1

Bērni
2019. gada 29. augustā 13:47 2019. gada 29. augustā 13:47
  Jauns.lv
Gaidot un svinot Tēva dienu, tēti ar bērniem aicināti piedalīties īpašās ekspedīcijās. Dalība “Tētu un bērnu izlūkgājienos” ir bez maksas.

„Šo ekspedīciju ideja ir veicināt tētu un bērnu brīvā laika pavadīšanu kopā. Līdz ar to tēviem un arī vectēviem, krusttēviem, audžutēviem un citiem vīriešiem, kas aktīvi iesaistās kāda bērna audzināšanā, dāvinām iespēju saturīgi kopā pavadīt laiku, iepazīstot un izpētot ko jaunu,” par tētu un bērnu izlūkgājienu mērķiem stāsta to rīkotāja, vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa. Viņa ir pārliecināta, ka šādi pasākumi vairo tēvu pašapziņu, nostiprinot pārliecību, ka dažnedažādās aktivitātēs viņi var piedalīties kopā ar bērnu (vai bērniem) un mammas palīdzība vienmēr nav nepieciešama.

Pagājušajā gadā Tēva dienas mēnesī – septembrī – notika vairāki tēvu un bērnu izlūkbraucieni, iepazīstot dažādas vietas Latvijā. Savukārt šogad tie ir izlūkgājieni – tuvākais gaidāms 30. augustā. Tās būs sacensības kartingā un ūdens prieki sporta kompleksā “333”, ko “Mammamuntetiem.lv” rīko kopā ar “LMT Autosporta akadēmiju”. “Pasākums solās būt lielisks, jo būs iespēja arī satikt rallijkrosa autobraucēju Reini Nitišu, kā arī pēc sacensībām tēvi ar bērniem varēs izdauzīties ūdens pilsētā,” stāsta Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Septembrī ieplānoti vēl divi izlūkgājieni. Nākamais gaidāms 4. septembrī, un tas būs tēvu un bērnu treniņš, ko vadīs spēkavīrs Dainis Zāģeris. Pasākums notiks sporta klubā “M8 Tava vieta” Rīgā. Savukārt 16. septembrī tēvi ar bērniem dosies uz “Arēnu Rīga”, lai izpētītu, kur un kā notiek “Dinamo Rīga” treniņi un spēles. Šajā dienā dalībnieki varēs ne tikai izslidoties paši, bet arī noskatīties hokeja maču.

Tuvākie izlūkgājieni:

  • Kartinga sacensības kopā ar Reini Nitišu un ūdens atrakcijas – 30. augusts.
  • Sporta treniņš kopā ar tēti un spēkavīru Daini Zāģeri – 4. septembris.
  • ““Dinamo Rīga” hokejistiem pa pēdām” – 16. septembris.

Iepriekšēja pieteikšanās dalībai tēvu un bērnu izlūkgājienos ir obligāta. Pieteikties iespējams, rakstot uz e-pasta adresi “fonds@mammamuntetiem.lv” vai zvanot – tālr. 26466250.

Vairāk informācijas – www.tevadiena.lv.

Saistītās ziņas

Lauris Subatnieks par dēla audzināšanu: “Nevar likt bērnam saklāt gultu, ja pats to nedari. Jāsāk ar sevi"
Filozofs un tētis Vents Sīlis: "Bērna piedzimšana var izjaukt ģimeni" 7
Spēkavīrs Dainis Zāģeris par dēla audzināšanu: "Es teicu - ja paņemsi rokās cigareti, kārtīgi dabūsi iekšās!" 1

Citi šobrīd lasa

Dzīve bez privātuma. Eksperimentā izdodas nopirkt datus par 100 000 Rīgas un Pierīgas iedzīvotājiem 3
Aizvadītajā naktī aizturēti agresīvi komandantstundas neievērotāji; spraigi notikumi Liepājā, Smiltenē un Jūrmalā 7
Protesta akcijas Krievijā pulcējušas vismaz 110 000 Navaļnija atbalstītāju; viņa sieva publicē foto no policijas furgona 45
Pievienot komentāru

«Мы с женой стали жертвами»: принц Гарри сделал резкое заявление

Внешность 15-летней дочери Волочковой разочаровала поклонников