Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Nenoniecini bijušās. Viņas savu darbu ir padarījušas. Vai to izdosies paveikt tev pašai, rādīs laiks. (Foto: Photo by Sweet Ice Cream Photography on Unsplash)

Vīra "bagāža" jeb bijušās sievietes - kā viņas ietekmē jūsu dzīvi un attiecības 38

Attiecības
2019. gada 6. augustā 06:09 2019. gada 6. augustā 06:09
  Jauns.lv
Jo lielākā vecumā sākam veidot attiecības, jo lielāka ticamība, ka kopā ar partneri saņemsim viņa “bagāžu” – pieredzi, pagātni un sievietes, kurām bijusi tāda vai citāda loma vīrieša dzīvē.

Loģiski, ka, ja vīrietim ir 30-40 gadu un vairāk, viņš jau ir izveidojis ilglaicīgas un nopietnas attiecības ar vismaz vienu sievieti. Un bijušās mīļotās, ja attiecības ar viņām bijušas nopietnas, patiešām ietekmē vīrieša un viņa pašreizējās partneres nākotni.   

Piemēram, ja tu intensīvi prašņāsi savu vīrieti, kāpēc izjuka viņa attiecības ar bijušo, kas tad īsti nebija kārtībā, iespējams, ka vēlamo atbildi nemaz nesaņemsi. Cits jautājums – cik daudz tev vispār vajag zināt?

Vai tas, ka mīļotais tev pastāstīs, cik ļoti viņš mīlējis savu bijušo sievu, palīdzēs jums veidot veiksmīgākas attiecības? Neaizmirsti arī greizsirdības faktoru – tieši tas var tavu sirdi sadedzināt līdz pelniem.

Labāk jau paturi prātā, ka bijušās sievietes – tā ir pagātne, bet tu esi tas, kas notiek tagad. Taču vienmēr uzmanīgi klausies, ko vīrs tev stāsta par savu bijušo, raksta myjane.ru.

Mana bijusī bija ļoti slikta

“Viņa bija vienkārši šausmīga, mocīja un pazemoja mani, apvainoja, nemācēja gatavot ēst, izskatījās briesmīgi, un vēl arī laida pa kreisi,” sūdzas vīrs.

Vīrietis, kurš mētājas ar šādiem vārdiem, līdz pēdējam izanalizējis savas bijušās trūkumus, patiesībā lieliski raksturo sevi.

Pirmkārt, acīmredzot šīs attiecības patiešām bija nekādas un viņam joprojām sāp. Taču neviens sevi cienošs vīrietis, kurš, starp citu, ciena arī sievietes un zina, kas ir godaprāts, nekad nepazemos sievieti.

Un, ja nav nekā laba, ko pateikt, viņš labāk paklusēs, nevis steigs savu bijušo apliet ar samazgām. Vīrietis, kurš jūt naidu un joprojām vārās no dusmām par izjukušajām attiecībām, diez vai ir gatavs veidot jaunas.

Tāpēc psihologi iesaka: ieklausies, kā tavs vīrietis runā par savām bijušajām attiecībām un, ja visas atmiņas ir tikai niknuma pārpilnas, iespējams, ka pēc laika tādas pašas "atsauksmes" būs arī par tevi.

Sliktākais, ko šajā situācijā tu vari darīt, ir būt pārliecināta, ka esi nesalīdzināmi labāka par viņa bijušo, un domāt, ka vīram galīgi nav paveicies “ar to raganu”.

0 /1

Citi šobrīd lasa

Melnsvārču un buržuāzisko fašistu svētki: desmit okupācijas gadi, kad Latvijā bija aizliegta līgošana 3
Aizvest vecmāmiņu uz slimnīcu, lai nomirst tur; mediķi novērojuši nepatīkamu tendenci 16
Futboliste iesūdz tiesā "Pornhub" un apgalvo, ka bez atļaujas publicētā video dēļ nekad neatradīs vīru 3
Skatīt visus komentārus

Джастин и Хейли Бибер встретились с Эммануэлем и Брижит Макрон

"Я копила для Пашки": Утяшева озвучила свою зарплату за пять лет, которую потратила на мужа