Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Andris Lieni aizstāv, cik vien spēj. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Lienes Skulmes bijušais vīrs grib viņai atņemt abu meitas 13

Attiecības
4. aprīlī 05:55 2019. gada 4. aprīlī 05:55
Inta Mengiša | Žurnāls "Kas Jauns"
Desmit dienas Itālijā atpūtu izbaudījušais mūziķis Andris Kivičs ar mīļoto sievieti Lieni Skulmi šonedēļ atgriežas skarbajā Latvijas realitātē, kur priekšā skaidrošanās ar bāriņtiesu.

Iepriekšējā vakarā pirms ceļojuma, spītējot nogurumam, Andris Kivičs draudzeni Lieni Skulmi pavadīja uz satikšanos ar viņas trim meitām. Kopš sāka filmēt kanāla "STV Pirmā!" šovu "Kivičs. Pavisam privāti", kurā, protams, piedalījās arī Liene, viņas atvases pārcēlās dzīvot pie sava tēva Ārena Skulmes.

Līdz šim Skulmes šķirtais vīrs, kura jaunajā ģimenē arī augot viens bērns, publiski par trīs vecāko atvašu mātes izpausmēm šovbiznesā nav izteicis pārmetumus vai nosodījumu. Taču, kā nesen atzina Liene, attiecības ar meitu tēvu esot visai sarežģītas. „Negribu runāt par visām tām cūcībām, kas reāli notiek. Un es arī nerunāšu. Bet tās cūcības ir lielas! Lai katrs dzīvo ar savu sirdsapziņu,” nopūšoties bilda Liene, pret kuru bijušais vīrs vērsies ar iesniegumu bāriņtiesā.

Liene un Ārens 2013. gadā. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Liene nu izsaukta uz pārrunām, kur nāksies sniegt paskaidrojumus un atspēkot pārmetumu sarakstu, kas metis aizdomu ēnu pār viņu kā par bērniem gādājošu māti. Atbildīgās instances Skulmei pat esot nolikušas pārbaudes laiku.

Andris Kivičs atbalsta Lieni šajā nepatīkamajā un smagajā brīdī, faktisko situāciju raksturojot šādi: „Lai būtu nodokļu atvieglojumi, Liene bērnu tēvam ir pārrakstījusi apgādības papīru, bet aizbildniecības pilnvaru viņa neparakstīja un to darīt negrasās. Cenšamies nestresot, jo nekas slikts vai nosodāms nav izdarīts. Tas ir pilnīgs absurds! Liene sešus gadus trīs bērnus ir viena audzinājusi. Kas noticis? Vai tā ir problēma, vai tas nav normāli, ka bērni pašlaik dzīvo kopā ar savu tēvu? Tas, ka Liene iegāja vannā ar mīļoto cilvēku un paākstījās, – vai tas ir iemesls iesaistīties bāriņtiesai? Tas ir pilnīgs, totāls absurds!” uzskata Andris Kivičs.

Saistītās ziņas

VIDEO: Kivičs un Skulme kašķi atrod arī Itālijā - vietējā policija nesnauž 270
Andris Kivičs un Liene Skulme iztirgo mantas un aizbrauc no valsts 297
"Ģimene no manis ir atteikusies" - Liene Skulme par kopdzīvi ar Kiviču, bērniem un alimentiem 526

Ko Andris domā par dzīvošanu kopā ar Lieni un viņas meitām un kādi ir Latvijas šovbiznesa šobrīd karstākā pārīša tuvākie plāni, lasiet šīs nedēļas žurnālā "Kas Jauns"!

Citi šobrīd lasa

Latvijā cilvēki "skrien tik ilgi, kamēr krīt" - jeb Kā atpazīt un novērst izdegšanas sindromu 28
Kāds cēsnieks ar sevišķi atraktīvu sludinājumu par 600 eiro cenšas notirgot savu veco "Volkswagenu" 19
Vietējie Mārupē satriekti par advokāta Bērziņa cinisko slepkavību: "Ļoti, ļoti žēl - viņš bija vēl jauns"
Skatīt visus komentārus

Галкин заговорил по-латышски на закрытии фестиваля Laima Rendezvous Jurmala 2019

Герцогиня Меган выполнит последнюю волю королевы после ее смерти 1