Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Andris Lieni aizstāv, cik vien spēj. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Lienes Skulmes bijušais vīrs grib viņai atņemt abu meitas 13

Attiecības
4. aprīlī 05:55 2019. gada 4. aprīlī 05:55
Inta Mengiša | Žurnāls "Kas Jauns"
Desmit dienas Itālijā atpūtu izbaudījušais mūziķis Andris Kivičs ar mīļoto sievieti Lieni Skulmi šonedēļ atgriežas skarbajā Latvijas realitātē, kur priekšā skaidrošanās ar bāriņtiesu.

Iepriekšējā vakarā pirms ceļojuma, spītējot nogurumam, Andris Kivičs draudzeni Lieni Skulmi pavadīja uz satikšanos ar viņas trim meitām. Kopš sāka filmēt kanāla "STV Pirmā!" šovu "Kivičs. Pavisam privāti", kurā, protams, piedalījās arī Liene, viņas atvases pārcēlās dzīvot pie sava tēva Ārena Skulmes.

Līdz šim Skulmes šķirtais vīrs, kura jaunajā ģimenē arī augot viens bērns, publiski par trīs vecāko atvašu mātes izpausmēm šovbiznesā nav izteicis pārmetumus vai nosodījumu. Taču, kā nesen atzina Liene, attiecības ar meitu tēvu esot visai sarežģītas. „Negribu runāt par visām tām cūcībām, kas reāli notiek. Un es arī nerunāšu. Bet tās cūcības ir lielas! Lai katrs dzīvo ar savu sirdsapziņu,” nopūšoties bilda Liene, pret kuru bijušais vīrs vērsies ar iesniegumu bāriņtiesā.

Liene un Ārens 2013. gadā. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Liene nu izsaukta uz pārrunām, kur nāksies sniegt paskaidrojumus un atspēkot pārmetumu sarakstu, kas metis aizdomu ēnu pār viņu kā par bērniem gādājošu māti. Atbildīgās instances Skulmei pat esot nolikušas pārbaudes laiku.

Andris Kivičs atbalsta Lieni šajā nepatīkamajā un smagajā brīdī, faktisko situāciju raksturojot šādi: „Lai būtu nodokļu atvieglojumi, Liene bērnu tēvam ir pārrakstījusi apgādības papīru, bet aizbildniecības pilnvaru viņa neparakstīja un to darīt negrasās. Cenšamies nestresot, jo nekas slikts vai nosodāms nav izdarīts. Tas ir pilnīgs absurds! Liene sešus gadus trīs bērnus ir viena audzinājusi. Kas noticis? Vai tā ir problēma, vai tas nav normāli, ka bērni pašlaik dzīvo kopā ar savu tēvu? Tas, ka Liene iegāja vannā ar mīļoto cilvēku un paākstījās, – vai tas ir iemesls iesaistīties bāriņtiesai? Tas ir pilnīgs, totāls absurds!” uzskata Andris Kivičs.

Saistītās ziņas

VIDEO: Kivičs un Skulme kašķi atrod arī Itālijā - vietējā policija nesnauž 269
Andris Kivičs un Liene Skulme iztirgo mantas un aizbrauc no valsts 296
"Ģimene no manis ir atteikusies" - Liene Skulme par kopdzīvi ar Kiviču, bērniem un alimentiem 526

Ko Andris domā par dzīvošanu kopā ar Lieni un viņas meitām un kādi ir Latvijas šovbiznesa šobrīd karstākā pārīša tuvākie plāni, lasiet šīs nedēļas žurnālā "Kas Jauns"!

Citi šobrīd lasa

"Gan jau man dzīve kaut ko piespēlēs" - LNT laika ziņu vīrs Māris Grigalis plinti krūmos nemet 10
Viesi ierodas Rīgas pilī uz svinīgo pieņemšanu par godu valsts svētkiem
VIDEO: ar krāšņu uguņošanu noslēdzas Latvijas 101.gadskārtas sagaidīšanas svētki
Skatīt visus komentārus

Российская танцовщица бросила Джонни Деппа из-за его вражды с Эмбер Херд

Такая же, как все: Скромность герцогини Кэтрин впечатлила других мам в школе раннего развития