Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mētāšanās ar apelsīniem zupas ēstuvē novedusi pie administratīvās lietvedības par sīko huligānismu. (Foto: Publicitātes foto)

Andra Kiviča publiskie izgājieni nu nonākuši arī policijas redzeslokā 258

Attiecības
19. februārī 16:00 2019. gada 19. februārī 16:00
Jauns.lv
Informācija saistībā ar vakardienas epizodi tirdzniecības centrā “Olimpia”, kur apmeklētāji un darbinieki kļuva par lieciniekiem asam strīdam starp Andri Kiviču un kādu zupas ēstuvi, nonākusi arī Valsts policijas (VP) redzeslokā, kā noskaidroja Jauns.lv.

Kā portālu Jauns.lv informēja VP Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska, policija vakar atsaucās uz izsaukumu, kurā minēta kāda persona, kura mētājusies ar apelsīniem. “VP apstiprina, ka vakar, 18. februāra vakarā, tika saņemts izsaukums no kāda Pārdaugavas tirdzniecības centra restorāna darbiniekiem par to, ka kāds apmeklētājs mētājoties ar apelsīniem,” teikts rakstiskā VP atbildē. Saskaņā ar policijas teikto šobrīd ir uzsākta administratīvā lietvedība par sīko huligānismu un tiek skaidroti notikušā apstākļi.

Strīdu ievēro vairāki apmeklētāji un darbinieki

Jau vēstījām, ka kāds rīdzinieks Leonīds, kurš pirmdienas vakarā esot atradies konkrētajā tirdzniecības centrā, izstāstīja Jauns.lv, ka viņa uzmanību piepeši pievērsusi skaļa bļaušana no otrā stāva, kur atrodas vairākas “Olimpia” ēstuves. “Eju garām un... sev par brīnumu konstatēju, ka tas ir Andris Kivičs ar savu draudzeni, kas skandalē. Cik saprotu, strīds ar ēstuves darbiniekiem bija par pasniegto zupu,” atstāsta Leonīds.

Viņš nav palicis tuvumā, lai vērotu, kā situācija attīstās, taču Leonīds nav bijis vienīgais, kurš pagadījies blakus saspringtajai situācijai ēdināšanas placī. Citi “Olimpia” apmeklētāji ziņojuši, ka Andris Kivičs, kurš tovakar izskatījies piedzēries, ēdis skābu kāpostu zupu, taču viņam neesot paticis, ka zupā ir paprika – tāpēc arī sarīkots skandāls “pa visu restorānu”. Beigu beigās stāsts esot noslēdzies ar to, ka mūziķis metis ēstuves personālam ar apelsīniem un, saskaņā ar aculiecinieku teikto, kaut kā pamanījies izsist kādai no darbiniecēm zobu.

Metis ar apelsīniem, jo aizskarta Liene

Pats Kivičs Skaties.lv gan pēcāk apgalvojis, ka publicētie aculiecinieku viedokļi neatbilstot patiesībai un esot stipri pārspīlēti – viņš neesot bijis alkohola reibumā un, lai arī tik tiešām strīda karstumā sviedis zupas vārītājām ar apelsīniem no letes, neviens no tiem nav trāpījis. Arī aculiecinieku versijas par konflikta patiesajiem iemesliem un teiktais par izsisto zobu esot klaja nepatiesība – konkrētajai darbiniecei tas jau esot bijis izsists.

Konflikts sācies, kad uz mierīgiem Kiviča aizrādījumiem par to, ka zupā, kurai, pēc ēdienkartē teiktā, vajadzētu būt skābiem kāpostiem, realitātē bijušas “kaut kādas grūbas un paprika” (no kuras Lienei esot alerģija). Pāris esot pasaucis oficianti un nosvērti izskaidrojis problēmu, taču ēstuves pārstāve teju uzreiz esot atbildējusi rupji. Pēcāk iesaistījusies arī pavāre, kura pārim izkliegusi krievu lamuvārdus un – kas būtiskākais – personīgi aizskārusi arī pašu Lieni. Situāciju atrisinājis apsargs, kurš palūdzis Kivičam un Skulmei doties prom. Pāris esot bez ierunām paklausījis viņa norādījumam, taču, runājot par ēstuves darbinieci, kura īpaši aktīvi noķengājusi abus, mūziķis esot drošs – viņa bijusi “salietojusies”.

Zupas ēstuves vadība pētīs novērošanas kamerās fiksēto

Jauns.lv noskaidroja, ka skandāls izcēlies starp Andri Kiviču un “Olimpia” otrajā stāvā esošo ēstuvi “Tikai Karotes”, kurā tiek piedāvātas dažādas zupas. Konkrētās filiāles darbinieki šodien telefonsarunā atteicās komentēt vakardienas notikumus, jo neesot bijuši uz vietas. Savukārt ēstuves vadība spraigo kašķi komentēja ļoti izvairīgi. “Sazinājos ar vadītāju un viņš pateica, ka nevēlas iesaistīties šajā lietā,” pauda uzņēmuma pārstāve, iepriekš gan apliecinot, ka vadība plāno izskatīt, ko vakar vakarā fiksējušas videonovērošanas kameras.

Uz atkārtotu lūgumu tomēr sniegt īsu ēstuves komentāru saistībā ar skaļajiem apgalvojumiem par apkalpojošā personāla rupjībām, sazvanītā pārstāve informēja, ka vadītājs esot teicis: “Lai viņš [Kivičs] tur ņemas,” un ka sīkāku komentāru tomēr nebūs.

Citi šobrīd lasa

Lieldienu slaktiņš Šrilankā: sprādzienos baznīcās un viesnīcās 202 bojāgājušie 63
Dziedātāja Adele izšķīrusies no vīra 8
FOTO: britu karaliskā ģimene karalienes Elizabetes dzimšanas dienā apmeklē Lieldienu dievkalpojumu
Skatīt visus komentārus

Принца Гарри и герцогиню Меган после рождения первенца на несколько лет отправят в Африку

Подробности жутких взрывов на Шри-Ланке: 207 погибших, более 520 пострадавших