Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva

Dana Dombrovska: „Negribu zaudēt ticību mīlestībai!”

Sievietēm
2012. gada 23. februārī 14:43 2012. gada 23. februārī 14:43
 
Stiliste Dana Dombrovska (34), kas vēl nesen sapņoja par kāzām, atkal piedzīvojusi sāpīgu šķiršanos. Attiecības ar uzņēmēju Romeku Kūnu beigušās ar salauztu sirdi.

Savulaik teju visa Latvija sekoja līdzi Danas un skandalozā mūziķa Andra Kiviča mīlasstāstam. To, cik nozīmīga loma mūziķa dzīvē aizvien ir Kiviča dēla Kristofera Paula māmiņai, Andris arī plaši izklāstījis savā autobiogrāfijā, grāmatā veltīdams vairākas nodaļas atmiņu stāstiem par abu attiecībām. Kivičam, kurš 14. februārī apprecējās ar savu pašreizējo mīļoto Madaru un jau šogad gatavojas kļūt par tēvu otrreiz, dēliņš Kristofers ir lielākais dārgums. Bet pret viņa māti Danu Andris izjūt dziļu cieņu un novēl viņai visu to labāko.

Pēc šķiršanās no Andra Kiviča Dana Dombrovska vairākkārt ļāvusies jaunām attiecībām, tomēr līdz šim tās nav vainagojušās ar laimīgas ģimenes izveidošanu. Tagad Dana atbalstu radusi savā bijušajā līgavainī Kalvī Lasmanī, ar ko pirms vairākiem gadiem kala precību plānus. „Kopā gan neesam,” uzsver Dombrovska, paskaidrojot, ka Kalvis viņai ir sirsnīgs un uzticams draugs, bet vairs ne mīļotais.

Dana jaunā restorāna "Soul & Kitchen" atklāšanā.

Attiecības beigušās „ļoti nesmuki”

Kādu laiku pēc tam, kad izira Danas precību plāni ar Kalvi Lasmani, uzplauka simpātijas starp viņu un Mākslas akadēmijas docentu Andreju Ameļkoviču. Taču nopietnās attiecībās savstarpējā patikšana neizvērtās.

Taču vēl aizvadītajā vasarā Dombrovska neslēpa, ka ir laimīga un iemīlējusies. Viņa atzina, ka ir kopā ar uzņēmēju Romeku Kūnu, un bilda, ka jaunās attiecības vēlas ļoti saudzēt un sargāt. Viņa tēlaini izteicās, ka nepieciešamības gadījumā varētu būt gatava brīdinoši rūkt kā lauvu mātīte, lai tikai nevienu nepielaistu klāt savai laimei. Vienīgā informācija par Danas jauno mīlestību bija, ka viņam ir divi pieauguši bērni un viņš nodarbojas ar nekustamo īpašumu izīrēšanu un iznomāšanu. Par to, kā abi iepazinušies, Dana stāstīt nevēlējās, lai gan neliedzās, ka sapņo par to, ka reiz uzvilks baltu kleitu un apprecēsies.

Tomēr jau aizvadītajā gadā stilistes romāns ar uzņēmēju beidzies. Kā atzīst Dombrovska, par to, kā šķīrušies viņas un Romeka ceļi, esot ļoti komplicēts stāsts, kurā viņa vairs nevēlas iedziļināties, jo izmisīgi cenšas aizmirst to, kas nav bijis labs. „Mums viss ļoti nesmuki beidzās. Vīrietis man ļoti nodarīja pāri, bija lieli pārdzīvojumi,” skumji bilst Dana. Stilistes draugi runā, ka Kūns vientuļo māmiņu finansiāli izmantojis, un Dana, uzticēdamās mīļotā godīgumam, esot iedzīvojusies visai lielās parādsaistībās, kuras nu palikušas uz pašas pleciem.

Dana Dombrovska restorāna atvēršanu apmeklēja kopā ar bijušo draugu Kalvi Lasmani.

No šķiršanās aizmirstas darbā

Žurnālam Kas Jauns Dana Dombrovska atzīst, ka šīs attiecības devušas viņai lielu mācību. „Saprotu, ka tagad man jākļūst vēl stiprākai. Arī pieaugušākai, jo man taču ir bērns. Rudenī dēls Kristofers sāks iet skolā, man viņš jāsagatavo skolas gaitām. Nevaru atļauties būt vieglprātīga,” spriež Dana. No dzīves nebūšanām viņa pašlaik patveras aizrautīgā darbā. „Šai jomā man klājas labi. Veidoju vairāku žurnālu vākus, bet nesen sāku strādāt par stilisti Vernisāžas klubā Coyote Fly,” stāsta Dana, atzīdama, ka pašu nakts izklaides un uzdzīvošana slavenību ballītēs nesaista.

„Sabiedrībā izeju ļoti reti,” atklāj Dombrovska, kura kopā ar savu bijušo līgavaini Kalvi Lasmani nesen apmeklēja jaunatvērtā restorāna un kluba Soul & Kitchen atklāšanas svinības. Abi turējās atstatus no pārējo viesu drūzmas un vakaru aizvadīja, draudzīgi tērzējot pie viena no galdiņiem. Ik pa laikam Dana un Kalvis atstāja restorāna telpas un devās laukā uzsmēķēt, un stundu pirms pusnakts ballītes norises vietu atstāja kopā. Dana uzsver, ka ar bijušo mīļoto viņu vieno vien draudzīgas attiecības. Viņa teic, ka augstu vērtē pavadoņa cilvēciskās īpašības, un neslēpj, ka Kalvis viņai ir liels emocionālais atbalsts šai laikā pēc beidzamo attiecību izjukšanas.

Dana neņemas spriest, vai liktenis viņu ar Kalvi Lasmani no jauna satuvinājis tāpēc, ka nākotnē abiem varētu būt dota otra iespēja būt kopā. „Dzīve jau nav tik vienkārša, kā varbūt no malas izskatās,” viņa nopūšas un paskaidro, ka pašlaik labi jūtas, esot brīvas sievietes statusā. „Negribu zaudēt ticību mīlestībai un zinu, ka gan jau reiz arī es sastapšu savu otro pusīti. Apzināti pēc jaunām attiecībām netiecos, neko nemeklēju. Viss taču notiks tad, kad tam būs jānotiek. Ļoti ceru, ka reiz satikšu cilvēku, kuram simtprocentīgi varēšu uzticēties, pret kuru man nebūs jābūt aizdomu pilnai un ar kuru, esot kopā, vienkārši varēšu to izbaudīt,” pasmaida Dana Dombrovska.

Dana Dombrovska, Andris Kivičs un viņu dēliņš Kristofers.


Inta Mengiša, Baiba Butkovska / Foto: Inta Mengiša, Dmitrijs Kijonoks, no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Šlesera partijas valstij parādā palikušas 860 tūkstošus eiro. Viņš skaidro: „Tā bija varas partiju atriebība” 22
Fani slavē, ka Drū Berimora un Kamerona Diaza prot novecot, neaizraujoties ar filleriem
Līga uz Itāliju aizbrauca svinēt Ziemassvētkus, bet satika neatlaidīgu itāli un palika tur dzīvot 20 gadus

Анна Седокова назвала признаки мужчины, с которым не получится построить семью

По-прежнему красотка: Джулия Робертс впервые за много месяцев появилась на публике