foto: Publicitātes
Kuras šobrīd ir stilīgākās kafejnīcas Rīgā
Jauna konceptvieta Baznīcas ielā - “When coffee meets whisky”.
Dzīvesstils
2024. gada 27. jūnijs, 06:51

Kuras šobrīd ir stilīgākās kafejnīcas Rīgā

Dzīvesstila nodaļa

Jauns.lv

Žurnāls “Pastaiga” uzrunāja neatkarīgo mediju “Neighborhood”, lai kopā noskaidrotu šīs vasaras stilīgākās konceptvietas un kafejnīcas, kurās aizvadīt laiskas vasaras pēcpusdienas Rīgā. Tiekamies terasēs!

foto: Publicitātes
“When coffee meets whisky”

“When coffee meets whisky”

Šī ir salīdzinoši jauna konceptvieta Baznīcas ielā. Apakšnosaukums “Listening bar” izsaka visu – šeit tiešām ir viss, sākot no rūpīgi izstrādātas svaigi grauzdētas kafijas līdz plašai japāņu viskija izvēlei, tradicionālajiem kokteiļiem, sakē un citām dzirām. Plus mūzika, ko klausīties. Sekojiet programmai sociālajos tīklos! Adrese: Baznīcas iela 20/22, Rīga.

foto: Publicitātes
“Zuzeum” terase.

 “Zuzeum” terase

Kad pirmie saules stari iespīd pilsētā, nav labākas vietas, kur būt. Izbaudiet mākslu kādā no lejasstāva izstādēm, pēc tam dodieties augšā – iemalkojiet kafiju, paskatieties saulē un vienkārši ļaujieties. Adrese: Lāčplēša iela 101, Rīga.

foto: Publicitātes
“Truff Le Pig”

“Truff Le Pig”

Kā viņi paši saka, “jūsu vietējais vīna un šampanieša tirgotājs”. Un tā ir patiesība! Ja vēlaties justies gaidīti un dzirdēt pārsteidzošas jaunas patiesības par vīnu un šampanieti, šī ir īstā vieta. Apsēdieties terasē kādā siltā pēcpusdienā un sajūtiet Kluso centru. Adrese: Antonijas iela 11, Rīga.

foto: Publicitātes
“B7”

“B7”

“B7”, kas atrodas pavisam mierīgā Klusā centra ielā, ir burvīgs kafejnīcas tipa restorāns. Iekārtojieties pie lielajiem logiem, iemalkojiet lielisku vīnu un izbaudiet mūsdienīgas klasikas pieskaņu! Adrese: Ausekļa iela 7, Rīga.

foto: Pubilcitātes.
“Decanter”

“Decanter”

Šis vīna bārs lielākajai daļai joprojām palicis noslēpumā, tomēr to jau ir iecienījuši tie, kas meklē mājīgu gaisotni, labu vīnu un garšīgas uzkodas. Lieliska vieta, kur uzkavēties un vienkārši baudīt mirkli. Adrese: Bruņinieku iela 66, Rīga.

Ieskaties jaunākajā “Pastaigas” numurā un uzzini par satriecošām pludmalēm Kurzemes piekrastē.