Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Moel Bosh (Foto: Publicitātes foto)

 

Parīzē notiks modes skate, kurā piedalīsies uzbeku zīmols no Latvijas

Mode
5. jūlijā 12:28 2023. gada 5. jūlijā 12:28
  Pastaiga
Piektdien, 7. jūlijā, Parīzes galerijā „La Galerie Bourbon” notiks Grand Fashion Week sezonas sarīkojums — izcilu Uzbekistānas modelētāju modes skate, kurā skatītāji tiks iepazīstināti ar sezonas aktuālajām kolekcijām. Citu modes mākslinieku vidū skatē piedalīsies arī uzbeku zīmols Moel Bosh no Latvijas, kuru Latvijas modes gardēži labi iepazinuši Rīgas modes nedēļās.

Modes skatēs piedalīsies zīmoli ANOR, Moel Bosh, 7Saber, Cherrymyx, Nadi.uz un Šahzoda Muhamedova. Līdzās Uzbekistānas modes nozares milžiem jaunāko kolekciju demonstrēs jauno modelētāju konkursa „Commence” uzvarētāja Sevinča Normamatova.

Anor (Foto: Publicitātes foto)

„Kolekcijas tērpus kā sarkans pavediens caurvij Uzbekistānas nacionālie elementi, kas simbolizē mūsu Austrumu kultūras savdabību un estētiku. Mēs iepazīstināsim skatītājus ar jauniem etniskajiem audumiem, piemēram, adrasu un šoi, kā arī kaštas un zarduzi izšuvumu tehniku,” stāsta „Grand Fashion Week” rīkotāja Dilnoza Umurzakova.

Sevinča Normamatova (Foto: Publicitātes foto)

„Jaunā kolekcija atspoguļo mīlestību un cieņu pret Uzbekistānas zīdu un rokdarbnieču rūpīgo darbu. Veidojot tērpus, tiek izmantoti ar rokām darināti izšuvumi un ar rokām austs zīds, kā arī tekstilmozaīkas tehnika. Kolekcijā pārsvarā ir mēteļi un kleitas ar uzšūtām kabatām, kargo bikses un svārki. Kolekcijas vizuālais tēls apliecina cieņu mūsu tradīcijām un paražām, kas apvieno divus galvenos tekstilizstrādājumu virzienus, kuri ir mantoti no mūsu senčiem,” stāsta zīmola „Moel Bosh” modes māksliniece Zuhra Inata.

Moel Bosh (Foto: Publicitātes foto)

Galerija „La Galerie Bourbon” atrodas Parīzes vēsturiskajā centrā un ir agrākā Spānijas karaliskās ģimenes rezidence un daudzu Parīzes modes namu sarīkojumu norises vieta. Modeļu tēlu veidošanā piedalās viens no ievērojamākajiem Milānas un Parīzes modes nedēļu skaistumkopšanas speciālistu kolektīviem „David & Jacob”, kas sadarbojas ar pasaules līmeņa zīmoliem, kinofestivāliem un slavenībām.

 

Vēl portālā

Pētījumā noskaidrots, ko darīt pusmūža cilvēkiem, lai novērstu svara pieaugumu
8 vienkārši ieradumi, kas var paildzināt dzīvi par 24 gadiem
FOTO: Ādažu novadā meklē skaistākās fotogrāfijas autoru. Bildes ir tiešām fascinējošas
Pievienot komentāru