Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Natālija Jansone (Foto: Publicitātes foto)

Latvijas dizaineri piedalīsies prestižajā digitālajā šovrūmā "Le New Black" Parīzes modes nedēļā

Mode
24. februārī 14:14 2021. gada 24. februārī 14:14
  Pastaiga
Trīs Latvijas modes zīmoli - Natālija Jansone, Nolo un Inch2 - piedalīsies digitālajā šovrūmā virtuālajā platformā "Le New Black" Parīzes modes nedēļas laikā, kura sāksies jau 1. martā.

Aizvadītais gads ir noteicis tehnoloģisko vektoru gan dizaineriem, gan modes industrijas pārstāvjiem kopumā. Mēs esam kļuvuši par lieciniekiem tiešsaistes modes nedēļām un digitālām tērpu prezentācijām. Dalība projektā platformā "Le New Black" ļaus modes dizaineriem iegūt jaunu digitālās pārdošanas un produktu prezentācijas pieredzi virtuālajā telpā. Projekta organizatori ir Beļģijas partneri MAD un Flanders DC.

Šī iespēja parādījās, pateicoties starptautiskajam projektam United Fashion, kura mērķis ir palīdzēt jaunajiem zīmoliem rast iespējas attīstībai un ienākšanai Eiropas tirgos. Beļģija noslēdz United Fashion dizaineru šovrūmu sēriju, sekojot Berlīnei, Rīgai, Skopjē, Lillei un Lisabonai. Baltijas Modes federācija ir United Fashion oficiālais partneris Latvijā un Baltijas valstīs. 

Inch2 (Foto: Publicitātes foto)

Ceturtdien, 25. februārī, vienlaikus ar dalībnieku digitālo prezentāciju sākumu, notiks vebinārs "Beniluksa valstu modes tirgus analīze", kurā piedalīsies eksperte no Beļģijas Astrīda Lefevre (Astrid Lefevre). Digitālā izstāžu zāle darbosies līdz 2021. gada jūlijam, un tā apvienos 30 izvēlēto Eiropas zīmolu kolekcijas.

"Ņemot vērā, ka daudzas no pasaules lielākajām modes industrijas izstādēm ir atceltas un tirdzniecība veikalos klātienē nenotiek, digitālā kolekciju prezentācija faktiski ir vienīgā iespēja turpināt un attīstīt savu biznesu. Es ceru, ka dalība tādā atpazīstamā šovrūmā kā Le New Black palīdzēs mūsu dizaineriem ne tikai noturēt pašreizējos pasūtījumu apjomus, bet arī atrast jaunus ilgtermiņa partnerus un iepircējus. Novēlam viņiem veiksmi, " saka Baltijas modes federācijas prezidente Jeļena Strahova.

Nolo (Foto: Publicitātes foto)

Pēdējo četru gadu laikā United Fashion projekta pasākumi tika organizēti katrā no dalībvalstīm (Beļģijā, Francijā, Latvijā, Vācijā, Portugālē un Maķedonijā), pulcējot starptautisku modes sabiedrību, vairojot dalībnieku atpazīstamību un kompetenci modes jomā un piedāvājot jaunas iespējas zīmolu attīstībai un ienākšanai Eiropas tirgos. 

Saistītās ziņas

Dizains pirms un pēc pandēmijas. Saruna ar pazīstamo dizaineri Ingūnu Eleri
Laikmetīgās mākslas centra vadītāja Solvita Krese: "Pandēmijas ir vārti uz jauno"
Modes dizainere Diana Vapsve paziņo, ka veikusi krūšu noņemšanas operāciju: "Es redzēju, kā mirst mana mamma"

Vēl portālā

Satraucošais omikrons: kādi ir tā simptomi un kā patlaban jūtas inficētie? 4
Likteņa skaitlis: kādus talantus un vājās vietas slēpj tavs dzimšanas datums
"Man bija jāmācās nedusmoties uz mammu" - psihoterapeite Aina Poiša par vecāku un pieaugušo bērnu attiecībām
Pievienot komentāru

Пугачева пришла на спектакль внука, однако поклонники волнуются - певица выглядит уже болезненно худой

Куда исчезла красавица Рита из "Покровских ворот"