Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Radošuma pārsātinātā izstāde "Tims Vokers: Brīnišķīgas lietas". Viktorijas un Alberta muzejā. Londona (Foto: Victoria & Albert Museum (Publicitātes foto))

Londonā apskatāma iztēles bagātā modes fotogrāfa Tima Vokera sirreālās fotomākslas izstāde

Mode
1. februārī 06:50 2020. gada 1. februārī 06:50
 
Marika
Džule
| Jauns.lv
Izdzīvot neierasti spēcīgu klātesamības sajūtu radoša procesa laikā, aplūkot neatkārtojamas modes fotogrāfijas un īsfilmas, izbaudīt unikālu fotosesiju gaisotni īpaši veidotās instalācijas, tā iepazīstot izdomas bagātākā britu fotogrāfa Tima Vokera (Tim Walker) fantastisko daiļradi un personību, sola izstādes rīkotāji - Viktorijas un Alberta muzeja pārstāvji Londonā.

Izstāde "Tims Vokers: Brīnišķīgas lietas" ("Tim Walker: Wonderful Things"), kura apskatāma Viktorijas un Alberta muzejā līdz 2020.gada 22.martam, ir lielākais no līdzšinējo fotogrāfa radīto darbu apkopojumiem vienviet.

Mākslinieka 25 gadus ilgās radošās karjeras laikā atlasīti spilgtākie un ievērojamākie foto un video mākslas darbi, kas papildināti ar stilā ieturētu fotosesiju vides instalācijām.

Ieskats scenogrāfija no izstādes "Tims Vokers: Brīnišķīgas lietas". Viktorijas un Alberta muzejā. Londona (Foto: Victoria & Albert Museum (Publicitātes foto))

Ikkatrs izstādes apmeklētājs tiek aicināts iepazīt pasaulslavenā sirreālo ilūziju fotogrāfa Tima Vokera fantastisko iztēli un radošuma neaptveramos apjomus, kas bieži sniedzas pāri saprāta robežām.

Viena no telpām izstādē "Tims Vokers: Brīnišķīgas lietas". Viktorijas un Alberta muzejā. Londona (Foto: Victoria & Albert Museum (Publicitātes foto))

Izstāde centrēta ap 10 pilnīgi jauniem Vokera fotomākslas projektiem, kurus mākslinieks veidojis, iedvesmojoties no dārgumiem, kuri atrodami plašajos muzeja arhīvos. Iedvesma smelta gan viduslaiku manuskriptos un vitrāžās, Edītes Sitvelas (Edith Sitwell) dzejā, 65m garajā Bjukēna (Bayeux) gobelēnā, gan Aleksandra Makvīna (Alexander McQueen) kleitās un citur.

Paralēli jauniem darbiem apskatāmi daudzi citi - atmiņā paliekoši, iespaidīgas fantāzijas veidoti fotogrāfa darbi - modes un stila fotogrāfijas, kā arī portreti, kuros interesantās kompozīcijās iekļauta aktrise Keita Blanšeta, dziedātāja Bjorka, aktieris Daniels Dejs Lūiss un daudzi citi.

Izstāde "Tims Vokers: Brīnišķīgas lietas" apskatāma līdz 2020. gada 22. martam "Viktorijas un Alberta muzejā", Londonā

www.vam.ac.uk

Saistītās ziņas

Londonā tiks atvērta ikoniskās filmas "Brokastis pie Tifānija" kafejnīca 3
Leģendārais "Benetton" fotogrāfs Toskāni: "Neesmu redzējis depresīvākas sievietes par modelēm no Austrumeiropas" 2
Kā lidosim uz Londonu pēc Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības? 7

Vēl portālā

Stils vai bezstils: nedēļas izgāšanos un stila odziņu TOPS
"Neesi pārāk resna. Neesi pārāk tieva. Esi lēdija, viņi teica," sievietes satrauc stereotipiem veltīts video 20
Cenšas atrunāt no analīžu veikšanas - latvietis Renārs, atgriežoties no Itālijas, nobažījies par Infektoloģijas centra attieksmi 18
Tēmas: Londona
Pievienot komentāru

Максим Галкин показал ненакрашенную Аллу Пугачеву с детьми в домашней обстановке

Стало известно о новой высокой должности младшей дочери Путина