Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Caterina Moro pavasaris/vasara 2020. (Foto: Publicitātes foto)

Zināms, kuri ārzemju dizaineri piedalīsies Rīgas modes nedēļā 1

Mode
2019. gada 15. oktobrī 13:44 2019. gada 15. oktobrī 13:44
  Pastaiga
Rīgas modes nedēļas 31. sesijā, kas norisināsies no 29. oktobra līdz 2. novembrim, tiks prezentētas 2020. gada pavasara-vasaras sezonas kolekcijas. Ārvalstu modes skates ir tradicionāli katras Rīgas modes nedēļas programmas sastāvdaļa. Šoruden papildus labākajiem pašmāju zīmoliem valsts galvenajā podijā tiks prezentētas dizaineru kolekcijas no Itālijas, Igaunijas un Lietuvas.

Šoruden 31. Rīgas modes nedēļā piedalīsies četri ārvalstu zīmoli - Diana Arno un Marimo no Igaunijas, Caterina Moro no Itālijas un Zefyras no Lietuvas.
 
Igaunijas zīmols Marimo tika izveidots stiprām un pašpārliecinātām sievietēm, kurām raksturīgas augstas prasības pret sevi un dzīves kvalitāti. Zīmola dizaina pamatā ir minimālisms un klasika, kur tīras un skaidras līnijas sasaucas ar tādām modernām detaļām kā atklāta muguras daļa, ar rokām darināti Swarovski izšuvumi un Marimo jostas, kas izrotātas ar Swarovski kristāliem.

Diana Arno pavasaris/vasara 2020. (Foto: Publicitātes foto)

Igauņu dizainere Diana Arno jau vairākas reizes ir piedalījusies RIGA FASHION WEEK. Zīmola koncepcija ir balstīta uz stila un komforta kombināciju. Dizainere rada sievišķīgas drēbes, kas neiziet no modes, to papildinot ar uzmanību piesaistošām detaļām. Diānas Arno tērpi ir veidoti tā, lai valkātāja varētu no biroja taisnā ceļā droši doties uz kokteiļu ballīti, un būt absolūti neatvairāma.

Marimo pavasaris/vasara 2020. (Foto: Publicitātes foto)

Caterina Moro ir sieviešu apģērbu zīmols, kuru 2018. gadā Itālijā dibināja Katerina Moro. Rūpīga materiālu izpēte, uzmanība detaļām un novatoriska pieeja darbam ir pamatprincipi, pie kuriem zīmols pieturās. Pavasara-vasaras kolekcijas veidošanas galvenais iedvesmas avots bija bērnības atmiņas. Šajā sakarā dizainere nolēma atgriezties pie modelēšanas no papīra un, izmantojot eksperimentālās darba metodes, izveidoja papīra kleitas, kas rada intīmu, izsmalcinātu un individuālu tēlu.

Caterina Moro pavasaris/vasara 2020. (Foto: Publicitātes foto)

Lietuviešu zīmola Zefyras dizaineres Viktorijas Bugajenko radošais ceļš sākās ar aksesuāru radīšanu, laikam ejot, viņa atvēra savu dizaina studiju un vēlāk jau vairākus veikalus. Savos izstrādājumos dizainere cenšas akcentēt pašizpausmes nozīmi un pastāvīgu alternatīvā “es” meklēšanu.

Zefyras pavasars/vasara 2020. (Foto: Publicitātes foto)

Šajā rudenī RIGA FASHION WEEK notiks no 29. oktobra līdz 2. novembrim. Modes nedēļas ietvaros norisināsies labāko Latvijas modes mākslinieku un no citām valstīm aicināto dizaineru 2020. gada pavasara-vasaras sezonas pret-a-porter sieviešu un vīriešu modes kolekciju prezentācijas, kā arī citi izglītojoši un izklaidējoši pasākumi.

Saistītās ziņas

Paziņoti Rīgas modes nedēļas dalībnieki no Latvijas 1
Par 31. Rīgas modes nedēļas imidža seju kļuvusi modele Ksenija Gerasika "MCouture" tērpā
Rīgas modes nedēļas galvenās skates šogad risināsies "Hanzas peronā" 16

Vēl portālā

Kabaču laiks ir klāt. Ēd un tievē!
195 cm garā modele savā mūžā tikusies tikai ar mazāka auguma vīriešiem; arī viņas vīrs ir par 39 cm īsāks
Dzemdību speciāliste Vija Veisa: "Bērnu radīšanu var nokavēt, bet karjeru – ne"
Pievienot komentāru

"Он чувствовал себя запасным": Инсайдер рассказал о ревности принца Гарри к Кэтрин и Уильяму

Муцениеце заявила, что в любой момент может воссоединиться с Прилучным