Latvijas Labākais viesnīcu restorāns 2023 – restorāns un bārs
"STAGE22" – atklāj jauno ēdienkarti
Garšīgi
2023. gada 31. oktobris, 16:25

Latvijas Labākais viesnīcu restorāns 2023 – restorāns un bārs "STAGE22" – atklāj jauno ēdienkarti

Jauns.lv

Rīga, 2023. gada 19. oktobris - Grand Hotel Kempinski Riga izsmalcinātais Restorāns & Bārs Stage22 ir kļuvis par Latvijas labāko viesnīcas restorānu 2023.gadā. Šīs atzinības iegūšana no World Culinary Awards ir apliecinājums restorāna nemainīgajai kvalitātei un centībai nodrošināt klientiem izcilu pieredzi, kā arī piesaista vietējos un starptautiskos gastronomijas entuziastus un blogerus, kuri vēlas izbaudīt izcilu virtuvi.

Par godu šim notikumam, Stage22 nāk klajā ar savu jauno ēdienkarti "Asian Fusion", kas izstrādāta, lai savaldzinātu garšas kārpiņas un uzlabotu ikviena gastronomisko pieredzi. Restorāna Stage22 šefpavārs Kaspars Reveliņš un viesnīcas šefpavārs Nahsen Akgul ir apvienojuši savas zināšanas, izstrādājot ēdienkarti, kas demonstrē garšu saplūšanu, iekļauj inovatīvas tehnikas, vienlaikus izmantojot labākās sastāvdaļas.

Šefpavārs Akgul uzskata, ka katram ēdienam ir savs atšķirīgs stāstījums. Jaunā ēdienkarte atklāj valdzinošu stāstu par īpašiem piedzīvojumiem, kur saplūst jaunas, vilinošas garšas, aromāti un sajūtas. Neraugoties uz daudzveidīgajām Āzijas garšām jaunajā ēdienkartē, šefpavārs Kaspars nelokāmi atbalsta vietējos lauksaimniekus un piegādātājus, nodrošinot, ka klienti var izbaudīt vietējās produkcijas garšas, vienlaikus dodoties svaigu un vilinošu garšu ceļojumā.

Jautāts par īpašo ēdienu jaunajā ēdienkartē, šefpavārs Nahsen Akgul nepārprotami norāda uz plaucētām jūras ķemmītēm, grilētām austerēm vai Stage22 visu laiku iecienīto trifeļu burgeru.

Restorānā un bārā Stage22 lielisku ēdināšanas pieredzi nodrošina ne tikai ēdiens. Pievilcīga atmosfēra, skanīgi mūzikas ritmi, sirsnīga viesmīlība un rūpīgi izstrādāts kokteiļu saraksts padara to par iecienītu galamērķi.

Par Grand Hotel Kempinski Riga:

Atrodas iepretim slavenajam Latvijas Nacionālās operas namam un blakus Vecrīgai, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, viesnīca piedāvā absolūti jaunu komforta un elegances līmeni gan pilsētas viesiem, gan tās iedzīvotājiem. Grand Hotel Kempinski Riga piedāvā 141 augstas klases numuru un apartamentus, divus restorānus un divus bārus, sešas ietilpīgas sanāksmju telpas, tajā skaitā Grand Ballroom konferenču zāli, kā arī pasaules klases SPA un atpūtas zonu. Brīnišķīgs panorāmas skats uz galvaspilsētu, izsmalcināts serviss un bagātīga kultūras pieredze gaida viesus no visas pasaules.

Par Kempinski:

Izveidota 1897. gadā, Kempinski Hotels ir Eiropas vecākā luksusa klases viesnīcu grupa. Kempinski mantojumu, kas nosaka nevainojamu, personīgi pielāgotu servisu un izcilu viesmīlību, papildina tā īpašumu ekskluzivitāte un individualitāte. Kempinski šobrīd pārvalda 82 pieczvaigžņu viesnīcas un rezidenču portfolio 36 valstīs un turpina pievienot jaunus īpašumus Eiropā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Āzijā un Amerikā. Ikviens no tiem atspoguļo Kempinski zīmola spēku un panākumus, nezaudējot saikni ar savu mantojumu. Portfolio iekļauj vēsturiskus īpašumus un arhitektūras pieminekļus, godalgotas urbānā dzīvesveida viesnīcas, pirmklasīgus kūrortus un prestižas rezidences. Katrs no tiem piedāvā kvalitāti, kuru viesi sagaida no Kempinski, vienlaikus iekļaujot katras atrašanās vietas kultūras tradīcijas. Kempinski ir dibinājis pasaules lielāko neatkarīgo viesnīcu zīmolu aliansi — Global Hotel Alliance (GHA).