foto: Publicitātes foto
Kempinski Riga aicina uz svinīgo Ziemassvētku egles iedegšanas ceremoniju
Garšīgi
2022. gada 24. novembris, 21:39

Kempinski Riga aicina uz svinīgo Ziemassvētku egles iedegšanas ceremoniju

Reklāmas projekts

Par godu pirmajai adventei, 28. novembrī, Latvijas vadošajā pieczvaigžņu viesnīcā Grand Hotel Kempinski Riga notiks tradicionālā Ziemassvētku egles iedegšanas ceremonija. Pasākuma viesus priecēs dzīvā mūzika bērnu kora izpildījumā, smaržīgi sildoši dzērieni un tradicionālie Ziemassvētku saldumi. Pasākums ir brīvi pieejams ikvienam interesantam sākot no plkst. 18:00.

Turpinot brīnumaino stāstu par izseno tradīciju, kura aizsākās Rīgā aptuveni pirms 500 gadiem ar pirmo izdekorēto Ziemassvētku eglīti, Grand Hotel Kempinski Riga jau vairākus gadus pulcē rīdziniekus un galvaspilsētas viesus eleganti iekārtotajā viesnīcas vestibilā. Šajā vakarā kopā dalīsimies priekā par vienu no maģiskākajiem gada periodiem iestāšanos, izteiksim savus lolotos novēlējumus Ziemassvētku vecītim un baudīsim šefpavāra gardumus. Vakars tiks aizvadīts dzīvās mūzikas pavadījumā Mārupes pamatskolas bērnu kora izpildījumā. Pasākums notiek sadarbībā ar bērnu labdarības fondu "Bērnu Rīts".

“Esam priecīgi, ka pēc divu gadu ierobežojumiem atkal varam pulcēt viesus svētku vestibilā uz brīnišķīgiem Jaungada egles iedegšanas svētkiem. Katru gadu tā ir īpaša siltuma sajūta, ieraugot bērnu smaidus un smieklus, un nav šaubu, ka visspilgtākais ir priekšā,” stāsta Jeļena Safronova, Grand Hotel Kempinski Riga sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītāja.

Jaungada egles iedegšana notiks pirmdien, 28. novembrī, no plkst.18:00-20:00 viesnīcas Grand Hotel Kempinski Riga (Aspazijas bulv. 22) vestibilā. Ieeja bezmaksas.

Par Grand Hotel Kempinski Riga

Izvietota iepretim slavenajam Latvijas Nacionālās operas namam un blakus Vecrīgai, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, viesnīca piedāvā absolūti jaunu komforta un elegances līmeni gan pilsētas viesiem, gan tās iedzīvotājiem. Grand Hotel Kempinski Riga piedāvā 141 pirmās klases numuru un apartamentus, divus restorānus un divus bārus, sešas ietilpīgas sanāksmju telpas, tajā skaitā Grand Ballroom konferenču zāli, kā arī pasaules klases SPA un atpūtas zonu. Brīnišķīgs panorāmas skats uz galvaspilsētu, izsmalcināts serviss un bagātīga kultūras pieredze gaida viesus no visas pasaules.

Par Kempinski

Izveidota 1897. gadā, Kempinski Hotels ir Eiropas vecākā luksusa klases viesnīcu grupa. Kempinski mantojumu, kas nosaka nevainojamu, personīgi pielāgotu servisu un izcilu viesmīlību, papildina tā īpašumu ekskluzivitāte un individualitāte. Kempinski šobrīd pārvalda 76 pieczvaigžņu viesnīcu un rezidenču portfolio 31 valstī un turpina pievienot tam jaunus īpašumus Eiropā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Āzijā un Amerikā. Ikviens no tiem atspoguļo Kempinski zīmola spēku un panākumus, nezaudējot saikni ar savu mantojumu. Portfolio iekļauj vēsturiskus īpašumus un arhitektūras pieminekļus, godalgotas urbānā dzīvesveida viesnīcas, pirmklasīgus kūrortus un prestižas rezidences. Katrs no tiem piedāvā kvalitāti, kuru viesi sagaida no Kempinski, vienlaikus iekļaujot katras atrašanās vietas kultūras tradīcijas. Kempinski ir dibinājis pasaules lielāko neatkarīgo viesnīcu zīmolu aliansi — Global Hotel Alliance (GHA).