Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pipa Midltone uztraucas, ka Megana Mārkla aizēnos viņas kāzas
Hercogienes Ketrīnas māsa Pipa Midltone ar līgavaini Džeimsu Metjūsu. Pāris šā gada 22. maijā svinēs kāzas.

Pipa Midltone uztraucas, ka Megana Mārkla aizēnos viņas kāzas

Slavenības
2017. gada 14. martā 18:01 2017. gada 14. martā 18:01
 
Jau pēc pāris mēnešiem hercogienes Ketrīnas māsa Pipa Midltone svinēs kāzas. Lai viņas lielajā dienā visa uzmanība nebūtu veltīta svaiņa prinča Harija jaunajai draudzenei, Megana Mārkla visticamāk kāzas neapmeklēšot.

Pipa Midltone un viņas līgavainis Džeimss Metjūss kāzas svinēs šā gada 22. maijā. Draugi izteikuši bažas, ka svaiņa prinča Harija draudzenes Meganas Mārklas klātbūtne varētu aizēnot Pipas lielo dienu.

Pavisam nesen princis Harijs kopā ar draudzeni seriāla „Suits” aktrisi Meganu Mārklu apmeklēja sava labākā drauga Toma „Skipija” Inskipa un viņa līgavas Laras Hjūzas-Jangas kāzas Jamaikā. Princis Harijs un Megana todien izpelnījās lielāku uzmanību nekā jaunais pāris.

To fiksējuši arī Pipas draugi un pauduši bažas, ka tas varētu atkārtoties arī Pipas kāzās. „Viņa redzēja, ka aizvadītajā nedēļā visu acis bija pievērstas Meganai nevis Larai,” izdevumam „The Daily Mail” norādījis kāds Midltonu ģimenes draugs. „Šīs situācija bija visnotaļ strespilna arī pašam princim Harijam. Pipa un viņas mamma Kerola apsver, vai Meganas klātbūtne varētu radīt nevajadzīgu haosu arī viņu svētkos.”

Lai izvairītos no neērtas situācijas, ka visa uzmanība tiek Meganai, nevis jaunajam pārim, izteikts minējums, ka Pipa varbūt ieviesīs noteikumu, ka „bez gredzena nekādas līdzi nākšanas”. Tas paredz, ka uz kāzām lūgtie viesi drīkst līdzi aicināt savas otras pusītes, ja ir ar tām saderināti vai precēti.

Pavisam nesen princis Harijs kopā ar draudzeni seriāla „Suits” aktrisi Meganu Mārklu apmeklēja sava labākā drauga Toma Inskipa un viņa līgavas Laras Hjūzas-Jangas kāzas Jamaikā. Princis un Megana todien izpelnījās lielāku uzmanību nekā jaunais pāris.

Karaļnama novērotāji sākotnēji pauda pārliecību, ka Meganas klātbūtne būs izņēmums. Taču pēc Toma Inskipa un Laras Hjūzas-Jangas kāzām viņi par to vairs nav tik pārliecināti.

Draugi izteikuši minējumu, ka Meganas vārds tomēr pēdējā brīdī netikšot iekļauts viesu sarakstā. Tas atvieglotu dzīvi visiem – neviens neaizēnotu jaunā pāra Lielo dienu un Meganai nenāktos prasīt brīvdienas, jo šobrīd norit saspringts darbs pie seriāla „Suits” jaunāko sēriju filmēšanas Toronto pilsētā, Kanādā.

Pipa un viņas līgavainis Džeimss laulībām izvēlējušies vienkāršu ceremoniju baznīcā, kas atrodas parlamentārietim Ričardam Benjonam piederošajā privātajā teritorijā Berkšīrā, kam sekos svinības netālu esošajās Midltonu ģimenes mājās.

Pipa Midltone kļuvusi par slavenību

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Dzīve pandēmijas ēnā: pie vairākiem veikaliem Rīgā veidojas garas rindas 15
Tas maina visu: mājsaimniece atklāj, kā acumirklī notīrīt aizsalušu auto vējstiklu 3
Kāzās ar sešām draudzenēm stāvoklī: skandalozais Nigērijas uzņēmējs atkal šokē sabiedrību 4
Pievienot komentāru

Без макияжа и в халате: Алла Пугачева показала себя сразу после банных процедур

Галкин рассказал 7-летнему сыну про советский дефицит