foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva
Lienes Šomases meita cietusi autoavārijā
Liene Šomase.
Slavenības
2024. gada 21. maijs, 06:42

Lienes Šomases meita cietusi autoavārijā

Žurnāls "Kas Jauns"

Dziedātāja Liene Šomase pauž pateicību augstākiem spēkiem, ka viņas un uzņēmēja Mārtiņa Samuļa meita Gabriela (13) izglābusies pēc iekļūšanas patiešām smagā auto katastrofā.

Kā vēsta žurnāls "Kas Jauns", aizvadītajā nedēļā Liene Šomase dalījusies satraucošā vēstī no Rīgas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas. “Pēdējās 24 stundas manā dzīvē ir LIELA pateicība Eņģeļiem. Paldies! Paldies! Paldies par Jūsu Gaišo aizsardzību un pasargāšanu. Es vienmēr esmu ticējusi Gaišiem Brīnumiem. Lai ātra izveseļošanās manai princesītei,” soctīklos ziņoja satrauktā Liene Šomase, pateikdamās Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas dakterei un visām māsiņām. “Dzīve dod mums skaistus mirkļus un pārdomu situācijas. Esam ikviens vērīgi uz ielām un sargājam mūsu un citu bērnus un jauniešus,” vēstīja mūziķe.

Ceļu satiksmes negadījums noticis uz šosejas, un tā bijusi frontāla divu transportlīdzekļu sadursme, kurā, pēc aculiecinieku stāstiem, dārdējuši blīkšķi un pa visu ceļa braucamo daļu šķīduši autostikli. Kāds netālu braucošs autovadītājs satraucošajā momentā redzējis, kā kāda automašīna iebrāžas pretim braucošā automobilī, kas, apbraucot joslu aizšķērsojošo ceļa remontdarbu vai tamlīdzīgu spēkratu, nonācis pretējā joslā. Satiksmes kustība acumirklī tikusi paralizēta, un tad visu skatieniem pavērusies aina, kā pusaugu meitene, neraugoties uz asiņojošo seju, cenšas palīdzēt sievietei, kas bija pie auto stūres. Pēc tam jau sekojusi policijas un mediķu ierašanās.

Pēc žurnāla "Kas Jauns" rīcībā esošās informācijas, Lienes Šomases atvase avāriju pieredzējusi automašīnā, ko vadījusi tēva tagadējā dzīvesbiedre, Mārtiņa Samuļa jaunākā bērna māte. Dažas dienas pēc autoavārijas žurnālam "Kas Jauns" ar Lieni izdevās sazināties, un viņa, vaicāta par avāriju, uzsvēra: “Aicinu visiem vairāk pievērst uzmanības tam, cik nedrošu un bīstamu šo šosejas posmu autovadītājiem bija izveidojuši ceļa remonta darbinieki. Uz trešās joslas, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā, nebija izlikti ne brīdinoši stabiņi, ne konusi, ne barjeras, lai gan tādiem bija jābūt!” Savukārt soctīklos pēc ļaužu laba un veselības vēlējumiem Liene pateicās ikvienam par gaišajām domām. “Eņģeļu koris manu eņģelīti lutināja. Paldies!” rakstīja viņa.

foto: Mārtiņš Ziders
Liene ar meitu Gabrielu pirms pāris gadiem kādā labdarības pasākumā.

Ar miljonāra Edvīna Samuļa dēlu Mārtiņu Samuli Liene Šomase bija kopā kopš 2009. gada pavasara, bet kopdzīvi uzsāka tikai pēc gada, īsi pirms pasaulē bija jānāk kopīgajai atvasei. Kļūšana par māmiņu meitai Gabrielai Lienei deva lielu piepildījumu, tomēr laimīgu ģimeni ar bērna tēvu enerģiskajai dziedātājai tā arī neizdevās izveidot. Abi šķīrās, vēl pirms meita sasniedza gada vecumu, saglabājot un aizvien uzturot gādīgu un mīlošu vecāku attiecības.

Liene Šomase ar meitiņu Gabrielu

gallery icon
6