foto: publicitātes (Kārlis Volkovskis)
Leģendārie “Pūt vējiņi” svinēs 60. dzimšanas dienu
Mūzika
2024. gada 24. aprīlis, 11:31

Leģendārie “Pūt vējiņi” svinēs 60. dzimšanas dienu

Kultūras nodaļa

Jauns.lv

Ar koncertciklu "Tikšanās zem abažūriem" koncertdārzs "Pūt, vējiņi!" svinēs 60. sezonu.

Jūras un koku šalkas, šansons, tango, smiekli, regejs, roks, rokenrols, džeza balādes un mīlestības retrīts - tas viss un vēl daudz vairāk mūs gaida vasaras vakaros koncertdārzā “Pūt, vējiņi!”

“Pūt vējiņi!” komandas sešas rūpīgi veidotas un lolotas koncertprogrammas priecēs un sildīs klausītāju sirdis. Radošā grupa Herberta Laukšteina vadībā uzburs saviesīgu atmosfēru un intimitāti pie galdiņiem zem abažūriem.

Koncerti veidoti, domājot par dažādām klausītāju auditorijām un to muzikālajām interesēm. Godinot "Pūt, vējiņi!” leģendāro skatuvi, kura ir guvusi jaunu veidolu un skanējumu, reizē nesot bagāto roka un rokenrola tradīciju saldo nastu, programmā dominēs 20. gadsimta skaistāko neakadēmisko muzikālo sasniegumu virsotnes.

"Pūt, vējiņi!” jaunās vasaras sezonas atklāšanas koncertu pavadīsim kopā ar Aiju Vītoliņu un draugiem, vibrējot romantiskajās, izsmalcinātajās un kaislīgajās Parīzes un Argentīnas notīs.

Rūdolfa Kugrēna radītā jautrība un smiekli atbrīvos prātu un ļaus ieplūst regeja līganajos viļņos kopā ar Horenu Stalbi un apvienību “Riga Reggae”.

Liepājā allaž gaidītais solists, dziesmu autors un multimākslinieks Igo savu dzimšanas dienu svinēs kopā ar klausītājiem, atskaņojot dzimtajai pilsētai veltīto jauno dziesmu “Kādu dienu Liepājā”.

Mūžīgās elegances vakarā gremdēties pārlaicīgā skatuves dīvu valdzinājumā aicinās šarmantā Elza Rozentāle ar mūziķu grupu, izpildot pagājušā gadsimta ikonisko skatuves un kino mākslinieču skaistākās melodijas.

Vai gan vasaras laiks iedomājams bez īsta mīlestības retrīta meistarīgā muzikālā dueta “Mazais Princis” iedrošinošajā vadībā. Kur nenodziestošs smaids sajaucas ar gaišu ironiju un tautā mīlētām melodijām sintezatora pavadījumā, tur viegli uzjaukt mīlestības kokteili.

Muzikālo vasaru noslēgsim ar rokenrola karalim Elvisam Preslijam veltīto koncertu, kurā skanēs zelta repertuārs latviešu Elvisa - Ivara Pētersona un grupas “Petersons Band” izpildījumā. Kurš gan negribētu pavadīt vakaru ar Elvisu?

Tiekamies sešos skaistos vasaras vakaros Liepājā, koncertdārzā “Pūt vējiņi!” pulksten 19.00!

  • 15. jūnijā Aija Vītoliņa un draugi programmā “No Parīzes līdz Argentīnai"
  • 28. jūnijā Rūdolfs Kugrēns stand-up komēdijā “Turpinājums” un Horens Stalbe & Riga Reggae programmā “Mosties, celies!”
  • 29. jūnijā IGO dzimšanas dienas svinēšana “Ieraksti to kalendārā!”
  • 20. jūlijā Elza Rozentāle mūžīgās elegances vakarā “Que Sera, Sera”
  • 26. jūlijā "Mazais Princis" koncertšovā “Mīlestības retrīts”
  • 16. augustā Ivars Pētersons un grupa Petersons Band “Vakars ar Elvisu - ielūdz Ivars Pētersons".