foto: CPR/D. Sanchez / BACKGRID/ Vida Press
48 gadus vecā Šarlīze Terona parāda seju bez kosmētikas un foto filtriem
Šarlīze Terona šā gada 1. martā Losandželosā.
Slavenības
2024. gada 5. marts, 06:48

48 gadus vecā Šarlīze Terona parāda seju bez kosmētikas un foto filtriem

Izklaides nodaļa

Jauns.lv

Ilgāku laiku Holivudas aktrise Šarlīze Terona (48) nebija redzēta, izejam sabiedrībā. Nesen paparaci atpazinuši slaveno kino zvaigzni Losandželosā kopā ar vienu no saviem bērniem, ar kuru devās vērot basketbola spēli.

Slavenība bija ģērbusies melnā sporta tērpā, kas sastāvēja no hudija un treniņbiksēm. Viņa to papildinājusi ar pieskaņotu beisbola cepuri un baltiem sporta apaviem. Šarlīze Terona aiz ausīm atglaustos matus paslēpusi zem cepures un pilnībā atteikusies no sejas dekoratīvās kosmētikas.

Šarlīze Terona ar vecāko meitu Džeksoni, kura piedzima kā zēns

Šarlīze Terona ar vecāko meitu Džeksoni. 2019. gadā viņa paziņoja, ka adoptētais zēns Džeksons ir transpersona un turpmāk uzskatāma par ...

gallery icon
10

Pērnā gada augusta vidū Šarlīze sniedza interviju žurnālam “Allure”, kurā paziņoja, ka uzskata par netaisnīgiem Holivudas dubultos skaistuma standartus aktieriem, kuri vecāki par 40 gadiem. Terona izteicās, ka viņa nicina izklaides industrijā valdošos pieņēmumus, ka vīrieši “noveco kā izsmalcināts vīns”, kas ar gadiem tikai kļūst labāki, savukārt sievietes – “kā griezti ziedi”, un pieprasītas darba tirgū ir tikai jaunas un skaistas.

foto: CPR/D. Sanchez / BACKGRID/ Vida Press
Šarlīze Terona ar vecāko meitu Džeksoni. 2019. gadā aktrise paziņoja, ka adoptētais zēns Džeksons ir transpersona un turpmāk uzskatāma par meiteni.

“Es domāju, ka sievietes vēlas novecot tā, kā viņām šķiet pareizi. Es uzskatu, ka mums ir jābūt nedaudz iejūtīgākiem pret to, kā mēs visi dzīvojam savu dzīvi,” norādījusi aktrise.

Šarlīze Terona intervijā izteikusies, ka viņai patīk savas ar gadiem saistītās izmaiņas izskatā.

foto: CPR/D. Sanchez / BACKGRID/ Vida Press
Šarlīze Terona ar abām meitām Džeksoni un Augusti.

Atgādināsim, ka Dienvidāfrikā dzimusī daiļā aktrise ir divu adoptētu bērnu mamma. Dēls Džeksons, kuru tagad pazīstam kā meiteni, ir dzimis 2012. gada martā, bet meita Auguste – 2015. gada jūlijā. Par adopciju Šarlīze interesējusies jau kopš bērnības, kad uzzinājusi par bērnunamiem un lielo skaitu tur esošo bērnu. 2019. gada aprīlī Terona paziņoja, ka viņas tolaik septiņus gadus vecais dēls Džeksons ir transpersona un turpmāk uzskatāms par meiteni. Par savām meitām aktrise izteikusies: “Viņas ir dzimušas tādas, kādas viņi ir, un tieši tajā vietā, kur abas nonākušas pieaugot, un par to, kas viņas vēlas būt, man nebūs pieņemt lēmumus.”

Šarlīze Terona 2023. gadā

gallery icon
21

Šarlīze Terona ar dēlu Džeksonu, kurš vēlas būt meita, 2019. gadā

gallery icon
15

Šarlīze Terona dēlu ģērbj princeškleitās

gallery icon
9

Holivudas aktrises Šarlīzes Teronas stils uz sarkanā paklāja un dzīvē

gallery icon
118
recent icon

Jaunākās

popular icon

Populārākās