foto: ddp/Stella Pictures / Vida Press
Francijas policija var ielikt cietumā Kanjes Vesta sievu. Kāpēc?
Kanje Vests ar sievu Bjanku Censori šā gada 9. februārī.
Slavenības
2024. gada 1. marts, 10:10

Francijas policija var ielikt cietumā Kanjes Vesta sievu. Kāpēc?

Jauns.lv

Repera Kanjes Vesta sievai Bjankai Censori var nākties nonākt īstā cietumā vai maksāt milzīgu naudassodu par savu nepiedienīgo izskatu, kādā viņa izgāja Francijas galvaspilsētas Parīzes ielās.

Kanjes Vesta sieva Bjanka Censori turpina izaicināt sabiedrību, iziešanai ielās izvēloties tērpus, kas šķistu pārāk drosmīgi pat senākās profesijas pārstāvēm sarkano lukturu ielās. Tagad par savu pārgalvīgo tērpu izvēli Bjankai draud reāla brīvības atņemšana un nonākšana aiz restēm kādā no Francijas cietumiem. Vietējās varasiestādes izskata lietu, par to, ka viņa gandrīz kaila pastaigājusies pa Parīzes ielām.

Kanjes Vesta sievas Bjankas Censori stils, kas nepazīst robežu

gallery icon

Bjankas šokējošākajā tērpā viņas intīmākās vietas piesedza vien plāna auduma kārta.

Viņas bez-apakšveļas koptēlu papildināja pusgaro zeķu pāris un ādas trencis.

foto: SplashNews.com/ Vida Press
Šokēt gribošais pāris Parīzē.

Savukārt reperis Kanje Vests līdzās sievai gāja, tērpies savā ierastajā tēlā, viss melnā – pilnībā apsedzis augumu un galvā turklāt uzlicis vēl masku.

Uz Kanjes Vesta fona Melburnā dzimušās Bjankas riskantais vizuālais tēls vēl vairāk šokēja apkārtējos. Par pilsētas ekshibicionisma likumu neievērošanu viņai tagad var draudēt reāls cietumsods vai 15 000 eiro naudassods.

Skaidrojot pieklājības likumus, jaunā Kriminālkodeksa (spēkā no 1994. gada 1. marta) 222.-32. pants nosaka: “Par apzinātu seksuālu izpausmi citu cilvēku redzeslokā sabiedrībai pieejamā vietā var sodīt ar vienu gadu cietumā un naudas sodu simts tūkstošu franku apmērā. [15 000 eiro].”

Izdevums “Daily Mail” gan apgalvo, ka kailuma attēlošana nav pieklājības pārkāpums, ko var klasificēt kā seksuālu vai nepiedienīgu uzvedību.

Nav pārsteigums, ka šī nav pirmā reize, kad varas iestādes draudējušas izvirzīt Bjankai apsūdzības par viņas izskatu, izejot sabiedrībā.

Pērn pāris nonāca mediju krustugunīs, kad Itālijā izrādīja savus pikantos mīlestības apliecinājumus publiskās vietās un šokēja ar Bjankas “kailajiem” tērpiem. Itālieši mudināja sodīt šo pāri, likt cietumā vai izraidīt no valsts.