Mūzika
2023. gada 20. oktobris, 17:06

Nākamvasar Kauņā uzstāsies Eds Šīrans 

Jauns.lv

3.augustā nesen atjaunotajā S. Darjus un S. Girēna stadionā Kauņā uzstāsies neskaitāmu muzikālo balvu īpašnieks, pasaules popmūzikas superzvaigzne Eds Šīrans. Tā būs viņa vienīgā uzstāšanās nākamvasar Baltijā.

Šovs notiks viņa fenomenālās “+ – = ÷ x Tour” (“The Mathematics Tour”) turnejas ietvaros ar absolūti unikālu 360 grādu skatuvisko un audiovizuālo uzbūvi. Zināms, ka koncerta īpašā viesa statusā apstiprināts britu dziedātājs Kalums Skots, taču ļoti iespējams, ka viņš nebūs vienīgais.

Nākamvasar tā būs Eda Šīrana vienīgā uzstāšanās visā Baltijā, kamēr stadiona ietilpība ir un paliek gana ierobežota, tāpēc nepalaid garām savu iespēju iegādāties biļeti laikus!

Biļešu tirdzniecība visā www.bilesuserviss.lv tīklā sāksies 26.oktobrī, plkst. 10.00. Lai iegādātos biļetes, pircējam jābūt reģistrētam www.bilesuserviss.lv kontam. Biļetes būs tikai elektroniskā formā, un tās pircējiem tiks piegādātas neilgi pirms pasākuma.

Lai novērstu otrreizēju biļešu tirdzniecību, tālākpārdošanu un dažādus krāpšanas veidus, biļetes tiks personificētas (ar pircēja vārdu un uzvārdu), un viena persona varēs nopirkt tikai 6 biļetes. Pērkot biļetes, lūdzu, pārliecinieties, vai pircēja vārds ir ierakstīts pareizi, jo pircējam pie ieejas būs jāuzrāda dokumenti.

Sīkāk ar noteikumiem koncerta rīkotāji lūdz iepazīties www.EdSheeranKaunas.com !

Pagājuši jau 5 gadi kopš iepriekšējās reizes, kad megazvaigzne Eds Šīrans uzstājās Baltijā, un šoreiz apmeklētāji varēs piedzīvot viņa visu laiku iespaidīgāko šovu. Pirmkārt, uzmanību piesaista brīnišķīgi izstrādātā cilindriskā skatuves konstrukcija, kura, lēni rotējot, nodrošina to, ka visu laiku mūziķis atrodas ar seju pret saviem faniem. Virs skatuves novietots 360 grādu displejs un vēl seši ģitāras mediatora formas ekrāni, uz kuriem projicē tuvplāna skatus tiem, kas atrodas tālāk no pamatskatuves. Un to ik pa laikam papildina krāšņi, bet vienlaikus diskrēti pirotehniskie efekti, kas trāpīgi akcentē atsevišķas dziesmu daļas.

Eda Šīrana koncerts Latvijā

2015. gada 16. februārī “Arēnā Rīga” uzstājās britu mūziķis Eds Šīrans.

gallery icon
26

Matemātikas tūres koncepcija ir vienkārša, bet atbildīga: apkopot Šīrana veikumu pēdējo 12–13 gadu laikā. Tāpēc koncerta sarakstā iekļauti būtībā visi hiti no viņa vairāk nekā desmit gadus ilgās karjeras: Shivers, The A Team, Castle on the Hill, Thinking Out Loud, Photograph, Perfect, Shape of You, Bad Habits, Sing, You Need Me, I Don't Need You, Eyes Closed, Overpass Graffiti, Galway Girl utt.

Tiem laimīgajiem, kuriem jau bija iespēja apmeklēt kādu no šīs viņa turnejas koncertiem, trūkst vārdu, lai aprakstītu visu sajūtu gammu:

"Šovs, kas ilgi paliks atmiņā".

"Šis koncerts bija kā atskaite, un es absolūti neko tajā nemainītu. Šī ir patiesi pārsteidzoša pieredze”.

"Ja vispār ir kāds koncerts, kuru es noteikti negribētu palaist garām, tad tas bija šis Eda Šīrana koncerts."

Tajā pašā laikā koncerta apmeklētāji atzīst, ka: “neskatoties uz stadiona iespaidīgo izmēru un skatuves pārsteidzošo tehnisko līmeni (tai skaitā smalki dozētiem teatrālajiem un pirotehnikas efektiem), koncerts likās pat gana intīms. Iespējams, tas tāpēc, ka Šīrans atrodas rotējošās skatuves centrā, kas nodrošina to, ka viņš vēršas pie visiem un ikvienam”.

Tas ir tieši tas, ko vēlējās sasniegt Šīrana tehniskā komanda: “Mēs gribējām paveikt ko tādu, ko iepriekš nebijām darījuši… padarīt šovu tik īpašu, pat unikālu, cik vien mēs to spējām. Bez šaubām, tehniski tas ir apjomīgs šovs, taču tam piemīt kaut kas no teātra elementiem, rūpīga uzmanība detaļām, kas kopā palīdz radīt šo unikālo izskatu”.

Bez pārspīlējumiem Eds Šīrans ir viens no visu laiku veiksmīgākajiem izpildītājiem un dziesmu autoriem. Plašsaziņas līdzekļi dāsni dāļā epitetus, raksturojot viņa ieguldījumu pasaules populārajā mūzikā:

" De facto - visas paaudzes balss".

“Globālās popkultūras būtība”.

“Viens no šīs paaudzes ievērojamākajiem popkarjeras pārstāvjiem”.

"Britu mūzikas ikona".

7 pilnapjoma studijas albumi, 17 mazapjoma albumi, 65 singli un tā tālāk un tā joprojām - kopumā Šīrana ieraksti pārdoti vairāk nekā 150 miljonos eksemplāru, padarot viņu par vienu no visveiksmīgākajiem māksliniekiem populārās mūzikas vēsturē.

Šīrans saņēmis 185 balvas un 467 to nominācijas, tostarp vairākas Grammy, Brit, BBC, MTV, Ivor Novello, AMA utt., utt.

Līdz šim katra no Šīrana 4 pasaules turnejām pārspēja vienu rekordu pēc otra. Iepriekšējo “Divide Tour” apmeklēja gandrīz 9 miljoni cilvēku, un tās apgrozījums bija gandrīz 1 miljards dolāru. Nebūs pārsteigums, ka “The Mathematics Tour” pārspēs pat šos iespaidīgos ciparus.