Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

TC “Origo” atklāts Starptautiskais Baltijas baleta festivāls

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Mūzika
16. oktobrī 06:00 2023. gada 16. oktobrī 06:00
  Reklāmas projekts
Ar tradicionālo labdarības koncertu tirdzniecības centra “Origo” jaunās ēkas ātrijā atklāts 28. Starptautiskais Baltijas baleta festivāls. Festivāla pamatideja ir “No klasikas līdz avangardam”, tādēļ arī festivāla atklāšanas koncertā uzstājās baleta, tautas un mūsdienu dejas pārstāvji: Tāļa Sila deju studija, “Riga City Jazz dance” dejotāji, tautas deju ansambļi “Lielupe” un “Karuselis”, un deju skola “Dzirnas”. Koncertprogramma papildināta ar Latvijas baleta leģendai Janīnai Pankratei veltītu koncertuzvedumu, kā arī akordeonistu kvarteta un sitaminstrumentālista Reiņa Tomiņa muzikālajiem priekšnesumiem.

Festivāla atklāšanas koncertā t/c “Origo” piedalījās Rīgas domes vicemērs Edvards Ratnieks un Starptautiskā Baleta festivāla direktore Lita Beiris.


“Linstow Baltic” un multifunkcionālā centra “Origo” komercdirektore Evija Majevska norāda, ka dažādu kultūras pasākumu norise un ar to saistītu tradīciju uzturēšana ir daļa no pilsētas ilgtspējas un kopienas attīstības veidošanas, ko paredz arī t/c “Origo” ilgtspējīgas attīstības stratēģija. Kopš 1999. gada festivāls vienmēr ticis atklāts t/c “Origo” telpās.

“T/c “Origo” teju 25 gadus ir Starptautiskā Baleta festivāla mājvieta. Tas ir košs notikums, kas bagātina t/c “Origo” ikdienu un paver iespēju tirdzniecības centra apmeklētājiem un  mākslas baudītājiem sastapties ne tikai ar klasisko baletu, bet arī ar citiem dejas žanriem. Lai gan šo gadu desmitu laikā t/c “Origo” vaibsti ir mainījušies, pati tradīcija palikusi nemainīga. Jau otro gadu festivālu atklājam jaunās ēkas ātrijā, kas vienkopus saved apmeklētājus no visas Latvijas, jo daudziem tā ir kā satikšanās vieta un Rīgas sākumpunkts. Tirdzniecības centri jau sen vairs nepilda tikai iepirkšanās vietu funkciju, bet sniedz daudz vairāk – tā ir vide, kur satikties, pavadīt laiku un baudīt kultūru,” norāda “Linstow Baltic” un multifunkcionālā centra “Origo” komercdirektore Evija Majevska.

2020. gadā rekonstruētais un paplašinātais tirdzniecības centrs “Origo” ir viens no modernākajiem iepirkšanās centriem Latvijā. Jaunās ēkas pirmajos trīs stāvos izvietotas ērtas tirdzniecības un pakalpojumu sniedzēju telpas, savukārt ēkas augšējos trīs stāvos atrodas “Origo One” biznesa centrs ar augstvērtīgiem A klases birojiem. Tirdzniecības centrā “Origo” pieejams plašs vietējo un starptautisko zīmolu klāsts, tostarp “Springfield”, “Women’secret”, “Ivo Nikkolo’’, “Reserved”, “Lindex”, “Douglas”, “Sportland’’, “Skechers”, “Sinsay”, “Multilukss”, “LMT”, “Euronics”, “AIOO”, “Vapiano”, “Gan Bei”, “Rimi Hyper”, “Rimi Mini”, “Veselības centrs 4” un “E. Gulbja Laboratorija". Veikalu klāstu nesen papildināja veselības un labsajūtas produktu zīmols “Wellners’’.

Tirdzniecības centrs ir ērti pieejams gan tiem, kuri uz pilsētu dodas ar sabiedrisko transportu, gan tiem, kuri pārvietojas ar privāto automašīnu vai velosipēdu, piedāvājot 248 autostāvvietas, tostarp arī elektroauto uzlādes punktus un 100 velosipēdu novietnes.

Plašāka informācija: www.origo.lv

Citi šobrīd lasa

Jaunolainē vilciens notriec sievieti – viņa bija iestigusi kupenā pie sliežu šķērsošanas vietas 4
Smagajā avārijā uz Ventspils šosejas 6 cietušie
VIDEO: Džonijs Deps, Niks Keivs un citas slavenības kopā ar ļaužu tūkstošiem pavada pēdējā gaitā ēverģēlīgo "The Pogues" solistu Šeinu Makgovanu
Pievienot komentāru