Mūzika
2023. gada 14. jūlijs, 23:51

FOTO & VIDEO: Tommy Cash iepriecina "Positivus" apmeklētājus ar košu uzstāšanos 

Jauns.lv/LETA

Lucavsalā šodien, 14. jūlijā, sācies mūzikas festivāls "Positivus". Pasaule atpazīst Tommy Cash pēc viņa drosmīgajiem vizuālajiem videoklipiem un unikālā mūzikas skanējuma, ko viņš rada. 

Tommy Cash ir ne tikai reperis, bet arī izcils mākslinieks, kas meistarīgi apvieno estētiku un globālas modes tendences, sajaucot maigumu un sagrozītu humoru. Viņa videoklipi ir ieguvuši starptautiskus panākumus un atskaņoti rekordlielos ciparos YouTube kanālā.

Festivāls "Positivus". Tommy Cash uzstāšanās. Pirmā diena. 14.07.2023.

Lucavsalā šodien, 14. jūlijā, sācies mūzikas festivāls "Positivus". Pasaule atpazīst Tommy Cash pēc viņa drosmīgajiem vizuālajiem videoklipiem un unikālā mūzikas ...

gallery icon
34

Tommy Cash panākumi ātri vien pārsteidza ne tikai Igaunijas mūzikas un izklaides industriju, bet arī starptautisku. 2022. gada pavasarī viņš devās uz Ameriku un Eiropu ar savu trīs mēnešus ilgo pasaules turneju. 2019. gadā viņš prezentēja albumu “¥€$” aptuveni 50 pilsētās visā Eiropā un devās kā īpašais viesis turnejā kopā ar Oliver Tree vairāk nekā 20 pilsētās Amerikā un Kanādā. Tommy Cash ir pieprasīts mākslinieks, kurš uzstājies lielākajos pasaules festivālos, kā Glastonbury, Sziget un Roskilde, desmitiem tūkstošu lielai publikai. Viņš vienmēr ir bijis un joprojām ir neatkarīgs mākslinieks ar pilnu radošo kontroli pār savu darbu, bez etiķetēm.

Cenas "Positivus". Pirmā diena. 2023

Šodien, 14. jūlijā, Rīgā sākas populārais festivāls “Positivus”. Portāls Jauns.lv apskatīja, ar kādām cenām jārēķinās alus, desu un citu uzkodu ...

gallery icon
54

Pasākuma rīkotāju ieskatā, īpaša uzmanība festivālā veltāma diviem māksliniekiem - hiphopa producentam, autoram un dīdžejam "Metro Boomin", kura jaunākais albums ir viens no klausītākajiem pasaulē, kā arī solistam un dziesmu autoram Semam Smitam. Festivāla galvenais mākslinieks Smits uz festivālu ieradīsies 53 cilvēku sastāvā. Mūziķa grupas sastāvā ir daudz mūziķu, dziedātāju un dejotāju.

Festivāla pirmajā dienā uz galvenās skatuves - "LMT Stage" - uzstāsies "Emotional Oranges", "EarthGang", "J.I.D" un "Metro Boomin". Savukārt uz "Positivus" otras lielākās skatuves - "Lāčplēsis Stage" - šodien uzstāsies "Bel Tempo", Elīza Legzdiņa, "Banda Banda", Tomijs Kešs un Miks Galvanovskis.

Paredzēts, ka uz "Evolution Stage" šodien uzstāsies "Grēta", "MC Apšaude", "Marko & Hotte", "Patrisha", "Vēstnieks", "Laika suns" un "Aminata". Pagājušā festivāla viena no populārākajām zonām bija "Jim Beam Silent Disco". Šodien tajā uzstāsies "DJ Reinis Kārlis Rutkis", "DJ Kārlis Zariņš", "DJ Inga Zeile", "DJ Artūrs Pudāns", "DJ Kārlis Ķilkuts" un "DJ All-viss". Tāpat festivālā gaidāmi "Comedy Latvia" "stand-up" komiķu priekšnesumi.

Cenas "Positivus". Pirmā diena. 2023

Šodien, 14. jūlijā, Rīgā sākas populārais festivāls “Positivus”. Portāls Jauns.lv apskatīja, ar kādām cenām jārēķinās alus, desu un citu uzkodu ...

gallery icon
54

Savukārt sestdien uz "LMT Stage" kāps "Gustavo", "alt-J" un Smits, bet uz "Lāčplēsis Stage" uzstāsies "Martas asinis", "Wiesulis", "Anna B Savage", "Sleaford Mods" un "Little Big". Gaidāms, ka sestdien uz "Evolution Stage" uzstāsies "Perestroika", "Vultura", "Hunn", "I Mean Love", "Zeļģis", "Fiņķis" un "Mauku sencis & Grandmaster Neons", savukārt zonā "Jim Beam Silten Disco" mūziku atskaņos "DJ Reinis Kārlis Rutkis", "DJ Inga Zeile", "DJ Artūrs Pudāns", "DJ Rojs Rodžers", "DJ Kārlis Zariņš", "DJ Rudd" un "DJ Aspirīns". Arī festivāla noslēdzošajā dienā festivāla apmeklētājus izklaidēs "Comedy Latvia" "stand-up" komiķi.