Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Dita Grauda ar Zelta otu. (Foto: Publicitātes foto)

Grima māksliniece Dita Grauda saņem pasaulē vadošā zīmola "Lancôme" balvu — Zelta otu 1

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Sarkanais paklājs
10. aprīlī 13:50 2023. gada 10. aprīlī 13:50
  Jauns.lv
Aprīļa sākumā Francijā, Parīzē, notika pasaulē vadošā kosmētikas zīmola "Lancôme" ikgadējais starptautiskais grima mākslinieku seminārs, pulcējot grima māksliniekus no visas pasaules. Seminārā piedalījās arī "Lancôme" make-up māksliniece Baltijas valstīs Dita Grauda.

Dita pirmās profesionālās zināšanas grima mākslā ieguva 2007. gadā, pabeidzot grima skolu, un sāka strādāt ar dažādiem kosmētikas zīmoliem. 2011. gadā "Maybelline' uzaicināja Ditu Latvijā pārstāvēt šo zīmolu, kas nozīmē ikdienā strādāt un popularizēt šī zīmola produktus. Paralēli Dita guvusi pieredzi un vēl aizvien piedalās dažādos projektos Latvijas žurnālos, fotosesijās, TV šovos.


Pirms sešiem gadiem, 2017. gadā, pamanot Ditas talantu un profesionalitāti, pasaulē vadošais kosmētikas zīmols "Lancôme" uzaicināja viņu kļūt par starptautisko grima mākslinieci Baltijas valstīs. Lai saliedētu un izglītotu savus grima māksliniekus, katru gadu Lancôme" organizē nedēļu garu semināru, kuros piedalās arī Dita. Viņa bijusi seminārā Dienvidkorejā, Ņujorkā un Losandželosā. Pēc trīs gadu pārtraukuma saistībā ar Covid-19 izplatību, šogad aprīļa sākumā seminārs notika "Lancôme" dzimtenē Francijā, Parīzē, kur bija iespēja apmeklēt zīmola veikalus, laboratoriju, piedalīties meistarklasēs un strādāt kopā ar citiem grima māksliniekiem no visas pasaules.

Semināra noslēgumā "Lancôme" apbalvo aizvadītā gada labākos māksliniekus, pasniedzot savu augstāko novērtējumu - Sudraba un Zelta otu. Pirms diviem gadiem Dita saņēma Sudraba otu. Apbalvojums tika nogādāts pa pastu, jo klātienes seminārs nenotika. Šogad, semināram noslēdzoties prestižajā, greznajā "Hôtel de Crillon" viesnīcā Parīzes centrā, Ditai tika pasniegta Zelta ota, bet kolēģei no Nīderlandes - Sudraba ota. Šis apbalvojums tiek piešķirts, cita starpā izvērtējot profesionālo darbu, attieksmi un aktivitāti sociālajos tīkos. 

“Saņemot šo balvu, turklāt no pašas "Lancôme" kreatīvās direktores, vienas no pasaulē vadošajās grima mākslinieces Lisas Eldridžas rokām, es patiešām biju pārsteiga. Šis apbalvojums iepriekš nonāca pie “lielo” valstu māksliniekiem, piemēram, kolēģiem no Austrālijas, Krievijas, Meksikas. Kad apbalvošanas ceremonijā nosauca manu vārdu, nespēju novaldīt emocijas - sprāga prieka asaras, izjutu lielu pateicību par mana darba novērtējumu un godu saņemt šo balvu,” atklāj Dita. 

“Esmu ļoti laimīga, jo mans darbs ir arī mans hobijs. Saņemot Zelta otu, vēlreiz pārliecinājos, cik svarīgi ir sapņot, jo sapņi patiešām piepildās,” ir pārliecināta Dita, “vienmēr esmu sapņojusi iedvesmot, izglītot un iedrošināt sievietes, parādot, ka tikai nedaudz ar grimu akcentējot viņu dabisko skaistumu, izvēloties piemērotas krāsas un stila apģērbu, iespējams izcelt katras skaistumu. Arī man ir svarīgas tās vērtības, par ko stāsta Lancôme - dabisks skaistums, pozitīvas sajūtas, prieks par dzīvi, rūpes par sevi un dabu, gluži kā Lancome pieprasītākās smaržas “La Vie Est Belle” jeb “Dzīve ir skaista”!” Ditas aizraušanās ir pasniegt grima apmācības, veidot sievietēm krāsu kartes, ieteikt piemērotu stilu un to visu iemūžināt fotogrāfijās. Dita ir īstenojusi arī sapni, radot savu zīmolu "BE A WOMAN, WEAR A DRESS" - lina kleitas, kas, Ditasprāt, ir sievišķības simbols, tās apskatāmas Instagram @beawomanwearadress.

Citi šobrīd lasa

Pēc gadu ilga romāna Breds Pits nav pārliecināts par attiecību nākotni ar Inesi de Ramonu
Somi palikuši bez makaroniem 1
VIDEO: Cēsu ielā izcēlies ugunsgrēks; notikuma vietā strādā 29 ugunsdzēsēji glābēji
Pievienot komentāru