foto: CAMERA PRESS/Lumeimages / Vida Press
Aleka Boldvina gaidībās esošā meita faniem parāda sevi puskailu
Airlenda Boldvina.
Slavenības
2023. gada 27. janvāris, 07:03

Aleka Boldvina gaidībās esošā meita faniem parāda sevi puskailu

Jauns.lv

Janvāra sākumā aktieru Aleka Boldvina un Kimas Beisingeres meita paziņoja par savu pirmo grūtniecību, “Instagram” publicējot ultrasonogrāfijas attēlu. Tagad topošā māmiņa saviem sekotājiem regulāri stāsta par gaidību laiku, bet nesen Airlenda Boldvina parādījusi arī savu apaļīgo vēderiņu.

Fotogrāfijai Airlenda Boldvina pozē, ģērbusies tikai džinsos, kurus piedevām ir atpogājusi, lai parādītu augošo vēderu. Kailās krūtis topošā māmiņa ir piesegusi ar rokām.

foto: Instagram
Airlenda Boldvina.

“Instagram” mazajos stāstos modele atzinusies, ka cilvēki regulāri sūdzoties par šo bildi. “Instagram” pat bija to dzēsis no savas vietnes, brīdinot par platformas noteikumu pārkāpšanu.

Airlenda ir Aleka Boldvina un viņa pirmās sievas Kimas Beisingeres meita. Šobrīd aktieris jau desmit gadus ir precējies ar jogas instruktori Hilariju Tomasu, ar kuru audzina septiņus kopīgus bērnus. Airlenda ne reizi vien ir teikusi, ka viņu neuztrauc tēva vēlme pēc kuplākas ģimenes.

Kā apgalvo pati Airlenda, viņa galveno uzmanību pievērš pati sev un savām attiecībām. Taču viņai ir arī labas attiecības ar mazajiem pusbrāļiem un pusmāsām, un tēva jauno sievu.

Tieši Hilarija bija tā, kas “Instagram” publiskoja video, kurā Aleks Boldvins uzzina, ka būs vectēvs. Kad pirmais pārsteigums bija garām, visa kuplā ģimenes sūtīja sirsnīgu video sveicienu Airlendai un apsveica viņu un partneri ar gaidāmo mazuli.

Jaukajam ģimenes video Hilarija bija pievienojusi sekojošu komentāru: “No visiem šiem sajūsminātajiem mazajiem onkuļiem un tantēm, un vectēva Aleka un vecmāmiņas manis… Mēs esam tik laimīgi par jums, Airlenda un Andrē… Nevaram vien sagaidīt, kad satiksim mazo bēbi.”

Ainiņas no modeles Airlendas Boldvinas dzīves

Foto no aktieru Aleka Boldvina un Kimas Beisingeres meitas modeles Airlendas Bolvinas "Instagram" profila.

gallery icon
56

Atbildot uz apsveikumu, Airlenda komentāru sadāļā rakstīja: “Akkk, paldies, draugi. Mazās tantītes un onkulīši.” Savukārt Airlendas draugs komentāru sadāļā bija pievienojis sarkanu emocijzīmju sirsniņu.
 
Airlenda priecīgos jaunumus pavēstīja gadu mijā. Viņa publiskoja ultrasonogrāfijas attēlu, kam klāt pievienoja vienkāršu vēstījumu: “Laimīgu Jauno gadu!”, ko papildināja ar emocijzīmju sirsniņu.